• GoHome Professional
kuće zagreb 250 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome
  • kuće zagreb 250 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zagreb 250 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "kuće zagreb 250 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 2.831 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 1.100.000 €, 250,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Peterosobna kuća u rezidencijalnom dijelu Zagreba (Kraljevec-Zelengaj-Tuškanac). Ukupne zatvorene površine 250 m², zemljište: 1.068 m² i dvorište: 916 m².Na iznimno mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji u jednom od najpoželjnijih dijelova Zagreba, iznajmljuje se prostrana peterosobna....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 649.999 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prekrasna obiteljska kuća površine 260m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu ? Tuškanac / Kraljevec, u mirnom i zelenom okruženju, idealna za obiteljski život uz potpunu privatnost i blizinu centra grada. Kuća je dvojna, armirano-betonske konstrukcije, izgrađena 1974. godine....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 680.000 €, 250,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvojna kuća sa tri stambene jedinice u Maksimiru na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini parka Maksimir. Dimenzije kuće su 9m X 8,5m, a sagrađena je na parceli površine 570 m2. Sastoji se od suterena, visokog prizemlja i potkrovlja. Gradnja je započeta 1956. godine.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zagreb 250 m2 zadnjih 14 dana'
950.000 €
950.000 €
500.000 €
  Kuća, ZAGREB, Sveta Klara, 572.000 €, 250,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je moderna duplex kuća u Brezovici, smještena u mirnoj i ugodnoj ulici Zadvorska, idealnoj za obiteljski život. Ova suvremeno projektirana nekretnina sastoji se od dva odvojena stana, svaki površine 106 m, s prostranim terasama koje dodatno proširuju životni prostor i pružaju....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsused, 1.100.000 €, 250,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Borčec je jedna od najpoželjnijih rezidencijalnih lokacija u zapadnom dijelu Zagreba, poznata po miru, zelenilu i privatnosti koje pruža svojim stanovnicima. Smješten na blagim padinama okruženima prirodom, ovaj kvart nudi idealan balans između urbanog života i opuštene atmosfere....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 140.000 €, 250,00 m2 cca 560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ODLIČNA PONUDA ZA MLADE I VRIJEDNE LJUDE !!! Prodaje se kuća u rohbau izvedbi, tlocrtne površine 96 m2, prizemlje, kat i potkrovlje. Kuća se nalazi na parceli ukupne površine 1668 m2. Desno od kuće parcela je ravna pogodna za izgradnju bazena i druge sadržaje ( vrt, sjenica, dječije....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 186.000 €, 250,00 m2 cca 740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se zemljište s kućom za rušenje ili za nadogradnju te iste kuće. Na zemljištu se nalazi nedovršena kuća površine cca 150 m², razvedena na dvije etaže. Objekt se trenutno koristi kao spremište i zahtijeva adaptaciju, no nudi velik potencijal za uređenje prema vlastitim željama.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Gornji Bukovac, 985.000 €, 246,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Gornju Bukovac, nalazi se na lijepoj lokaciji okružena prirodom i reprezentativnim obiteljskim kućama. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i prvog kata. U podrumu se nalazi spremište i garažni prostor ukupne površine 76 m2. Prizemlje se sastoji od prilaznog podesta, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, 299.000 €, 245,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je samostojeća kuća površine 245 m2, smještena u mirnom dijelu Kozari boka, Peščenica - Žitnjak. Ova nekretnina pruža savršenu priliku za udoban obiteljski život u urbanom okruženju s izvrsnom povezanošću s gradom. Kuća se ističe modernom adaptacijom iz 2016. godine, što....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 1.500.000 €, 260,00 m2 cca 5770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, PANTOVČAK, 260 m2 Prodaje se kuća na Pantovčaku površine 260 m2 koja se nalazi na parceli od 705 m2 Nekretnina se nalazi na vrhunskoj lokaciji, u ulici Pantovčak. Kuća zahtjeva obnovu. Orijentacija: istok - zapad - jug Grijanje: etažno plinsko centralno Parking:....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Žitnjak, 289.000 €, 240,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem obiteljsku kuću s dva stana.Kuća se nalazi u naselju Kozari bok, na ulazu u naselje . U neposrednoj blizini je autobusna stanica, tranvaj, škola,vrtić ,dom zdravlja city centar Kuću prodaje vlasnik . U kući su dva odvojena stana: stan u prizemlju (106 m2) podrum (34 m2) te....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 306.500 €, 260,00 m2 cca 1180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj uzdignutoj mikrolokaciji zapadnog dijela Zagreba, svega nekoliko minuta od Črnomerca i Ilice, smještena je samostojeća kuća s tri odvojene stambene cjeline, garažom i okućnicom koja pruža privatnost kakvu je danas sve teže pronaći u gradu. Riječ je o nekretnini koja nije....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 220.000 €, 240,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Zagrebu, Borongaj, na prodaju je ova samostojeća kuća katnica od 240m2 sa okućnicom, dodatnim dvorišnim objektom i dva vanjska parkirna mjesta. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata, prizemlje se sastoji od 3 sobe, kuhinje sa blagovaonicom i toaletom, dok se na prvom katu nalaze....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 650.000 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, KRALJEVEC, 260 m2, 7-sobna BRICK NEKRETNINE PREDSTAVLJAJU: Prodaje se dvojna kuća, površine 260 m2. Kuća je armirano betonske gradnje, građena 1974. godine. Nalazi se na parceli površine 320 m2. Kuća se sastoji od: Prizemlje: blagovaonica, kuhinja, kupaonica,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 145.000 €, 238,00 m2 cca 610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb - Črnomerec (Mikulići) , prodaje se kuća katnica stambene površine 238 m2 s pomoćnim objektom od 40 m2 na zemljištu od 593 m2. Kuća se sastoji od ukupno pet soba, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, kupaonice i garaže. Nekretnina je priključena na struju i vodu, dok je....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsused, 620.000 €, 230,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju kuća na Vrapču s prostranom okućnicom od 695 m2. Ukupna površina kuće iznosi 230 m2 i prostire se na 4 etaže. Suteren, jedna strana koja je u ravnini s terenom, ima površinu od 36 m2 i obuhvaća sobu, kuhinju, blagovaonicu, dnevni boravak i kupaonicu. Prizemlje kuće prostire....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 950.000 €, 230,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb - Podsljeme (Gračani), prodaje se samostojeća kuća katnica od 230m2, izgrađena 1999 godine. Sastoji se od suterena, prizemlja i kata. Suteren: uredski prostor (radna soba) sa odvojenim ulazom. Prizemlje: ulazni prostor, prostrani dnevni boravak s izlazom u vrt, kuhinja i blagovaonica....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Šestine, 1.400.000 €, 270,00 m2 cca 5190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novoizgrađena kuća sa uređenom okućnicom , bazenom i sa garažom ukupne površine 270 m2 koja se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju je dnevni dio (kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak i wc) sa izlazom na terasu i okućnicu na kojoj se smijestio bazen te vrtna kućica , dok su na....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan