• GoHome Professional
kuće zagreb 240 m2 balkon za adaptaciju - GoHome
  • kuće zagreb 240 m2 balkon za adaptaciju - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zagreb 240 m2 balkon za adaptaciju

  • Za upit "kuće zagreb 240 m2 balkon za adaptaciju" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 2.008 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosječna cijena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 430.000 €, 235,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se potpuno namještena kuća u nizu u Trnovčici, kompletno namještena. Kuća se sastoji od tri namještena stana; u prizemlju, na prvom katu i potkrovlju, ukupno četiri spavaće sobe, tri dnevna boravka, tri kupaone i dvije kuhinje te je treća kuhinja u pripremi. Adaptirana u tri....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 750.000 €, 230,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID: 15972 Maksimir, Barutanski brijeg Odlična dvojna kuća ukupne površine 230 m smjestila se na parceli površine 311 m2. Dvorište oko kuće površine je 81 m2. Temeljni dio kuće izgrađen je 1968. godine, dok je kompletna adaptacija i nadogradnja izvršena 1991. godine.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 360.000 €, 224,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U ponudi je samostojeća kuća ukupne stambene površine 224 m2 s okućnicom površine 112 m2, smještena u Donjoj Dubravi. Sastoji se od: - prizemlja - prvog kata - potkrovlja U prizemlju i na katu nalazi se ukupno 7 soba, 2 kuhinje, 2 kupaonice s WC-om, predsoblje i balkon, dok je potkrovlje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zagreb 240 m2 balkon za adaptaciju'
450.000 €
450.000 €
520.000 €
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 524.000 €, 257,00 m2 cca 2040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

KUPACNE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Tel.: 091/733 1243 (Mirko) Prodaje sepredivan, prostran peterosoban stan na području Podsljemenske zone u Gračanima. Autobusna stanica (linija 227) je udaljena 1 min hoda, svi sadržaji se nalaze u neposrednoj blizini (trgovine,parki sl.). Nalazi....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 389.000 €, 240,00 m2 cca 1620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se obiteljska kuća za adaptaciju ukupne stambene površine 240 m2 na odličnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Voltino.Kuća je izgrađena 1985. godine, a smještena je na parceli površine 320 m2.Kuća se sastoji od prizemlja, kata i tavana te okućnice površine 90 m2.Kuća je ukupne....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 450.000 €, 238,21 m2 cca 1890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

www.biliskov.com ID: 14617 Podsljeme, Gračani Troetažna, samostojeća kuća s predivnim panoramskim pogledom površine 238 m2 izgrađena 1980. godine na parceli od 892 m2. Posljednja adaptacija na bila je 2023. godine kada je promijenjen krov. Prizemlje kuće sastoji se od hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 479.000 €, 250,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kvalitetna obiteljska kuća smještena u jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih podsljemenskih zona ? Šestinama. Nekretnina ukupne stambene površine 250 m² nalazi se na uređenoj okućnici površine 500 m² te pruža idealan spoj privatnosti, funkcionalnosti i ugodnog obiteljskog....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dugave, 457.000 €, 255,00 m2 cca 1790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2024.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, DUGAVE, 256 m2, 4-sobna Prodaje se kuća površine 256 m2. Građena je 1990. godine i nalazi se u Dugavama. Kuća je razvedena u 4 etaže. Sastoji se od podruma, prizemlja, kata i potkrovlja. Stambena površina je 190 m2 s uključenom garažom u podrumu. Ostalih tlocrtnih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!