• GoHome Professional
kuće vinkovci do 190 m2 - GoHome
  • kuće vinkovci do 190 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće vinkovci do 190 m2

  • Za upit "kuće vinkovci do 190 m2" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 1.009 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 80000 eura
    • do 100000 eura (prosječna cijena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, VINKOVCI, 226.000 €, 180,00 m2 cca 1260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostrana obiteljska kuća smještena u samom centru Vinkovaca, svega nekoliko minuta hoda od korza. Osnovne informacije: Površina parcele: 237 m² Stambena površina kuće: cca 180 m² Godina gradnje: 1975. Renovacija: prije 10 godina Opis nekretnine: Kuća se sastoji od prizemlja....

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, 178.000 €, 175,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Vinkovaca, u Zagrebačkom bloku, na prostranoj kutnoj parceli površine 466 m² s pristupom iz dvije ulice. Zahvaljujući svojoj poziciji i rasporedu objekata, pogodna je i za dvije obitelji, kombinaciju stanovanja i najma ili prošireni obiteljski život.Starija kuća izgrađena....

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, 50.009 €, 150,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodajemo lijepu kuću za odmor 150m2sa voćnjakom i lijepom okućnicom u Vinkovcima, vikend naselje Zalužje 116 i voćnjak ukupno 1740m2. kčbr 6019/2. tel 098/269-550 (J) .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće vinkovci do 190 m2'
Na upit
Na upit
230.000 €
  Kuća, VINKOVCI, 135.000 €, 190,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je obiteljska kuća u Vinkovcima, smještena na parceli ukupne površine 540 m². Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, tri spavaće sobe i dvije kupaonice, što je čini pogodnom za veće obitelji ili višegeneracijsko stanovanje.....

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, 95.000 €, 186,00 m2 cca 510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Obiteljska kuća na glavnoj prometnici u blizini grada. Kuća se nalazi na zemljištu površne 814 m2 , a sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, sobe, kupaone i hodnika u prizemlju, tri sobe, kuhinje, kupaone na katu te podruma. Stambeni dio iznosi 186 m2 . Mogučnost prenamjene prizemlja....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 150.000 € na 135.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VINKOVCI, 135.000 €, 180,00 m2 cca 750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 150.000 €
24.05.2026 - 135.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem nedovršenu kuću u Vinkovcima (naselje Mala Bosna, Cerićka 23) Mogućnost zamjene za stan Sve informacije na broj +385992164958 Kuća: Vinkovci, 180.00 m2 (prodaja).

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, Vinkovačko Novo Selo, 39.791 €, 180,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Nekretnine upisane u zk.ul. 2526, k.o. Vinkovačko Novo Selo, kč.br. 932, k.o. Vinkovačko Novo Selo, u naravi kuća br. 34 i dvorište u Ul. I. B. Mažuranić 34, ukupne površine 500 m2. NAPOMENA: Nismo u posjedu te nije moguće razgledavanje! Kuća: Vinkovci, 180.00 m2 (prodaja).

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, 124.900 €, 170,00 m2 cca 740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća obiteljska kuća smještena u mirnom i ugodnom naselju, idealna za obiteljski život ili kao investicija. Nekretnina nudi funkcionalan raspored prostorija, prostrano dvorište te dodatni potencijal kroz neuređeno potkrovlje. Kuća se sastoji od prizemlja, kata....

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, Vinkovačko Novo Selo, 174.900 €, 170,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Vinkovci (Vinkovačko Novo Selo) prodaje se održavana i uredna obiteljska kuća ukupne stambene površine 150 m², idealna za miran obiteljski život ili kao investicija. Kuća se sastoji od: - dvije spavaće sobe (uz mogućnost uređenja i treće), - prostranog....

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, Vinkovačko Novo Selo, 170.000 €, 150,00 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ID: 387-i Vinkovačko novo selo - obiteljska kuća sa poslovnim prostorom. Kuća se nalazi na atraktivnoj lokaciji. Površina 150 m2 . U prizemlju se nalaze poslovni prostor površine 31 m2, dnevni boravak, kuhinja, toalet i terasa. Na prvom katu se nalaze dnevni boravak, kupaonica i dvije....

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, 88.500 €, 150,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je obiteljska kuća u mirnom dijelu Vinkovaca, sagrađena 1978. godine, koja nudi ukupno 150 m² stambenog prostora. Kuća se sastoji od tri prostrane sobe, kuhinje i kupaonice, a ispod cijele kuće smješten je podrum idealan za dodatnu pohranu ili hobi prostor. Na okućnici....

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, 100.000 €, 150,00 m2 cca 670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ID: 322-i Mirkovci - obiteljska kuća i veliko gospodarstvo. Kuća se nalazi u blizini centra sela. Smještena je na parceli 1398 m2 . Kuća se sastoji od hodnika, sobe, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje i kupaonice. U potkrovlju su kupaonica, ostava i tri spavaće sobe. Ukupna površina....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 140.000 € na 150.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, VINKOVCI, Centar, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 179.000 €
08.04.2026 - 140.000 €
25.04.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća na centralnoj poziciji u gradu, na križanju glavnih ulica ? idealno za obiteljsku kuću, poslovni prostor ili investiciju. Nekretnina ima odličan pristup te je prilika za one koji žele kuću po svojoj mjeri ili adaptabilan poslovni prostor. Sastoji se od: ? stambeno-poslovnog....

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, Radićev Blok, 90.000 €, 145,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ID: 362-i Obiteljska kuća na atraktivnoj lokaciji! u 145 m2 smješteni su poslovni prostor (lokal), veranda, kupaonica, dnevni boravak, ostava i tri sobe. Kuhinja, garaža i ostava. Ispod kuće je podrum. U dvorištu se nalazi i natkriveno parkirno mjesto. Vinkovci - blizina centra -....

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, Radićev Blok, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Nedovršena samostojeća kuća stambene namjene na prodaju u Radićevom bloku na odličnoj lokaciji odmah uz novu 4. osnovnu školu. Sastoji se od podruma 17,20m2, prizemlja 91,20m2 i kata 91,20m2. Nema priključke. Vlasništvo 1/1. Kontakt broj: 098/927-44-11. Kuća: Vinkovci, 200.00 m2 (prodaja).

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, Centar, 189.000 €, 130,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća u samom centru Vinkovaca! U jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, na mirnoj poziciji u centru, nudi se prostrana obiteljska kuća posebnog stila. Kuća ima korisnu površinu od 130 m², a u prostranom dvorištu nalazi se 125 m² pomoćnih objekata te garaža.....

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, Radićev Blok, 129.000 €, 122,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJEM KOMPLETNO NAMJEŠTENU KUĆU U VINKOVCIMA. U MIRNOM PREDJELU SVEGA 15 MINUTA PJEŠCE DO GRADSKOG SREDIŠTA. KUĆA JE 122 M2 SA UPORABNOM DOZVOLOM DVORIŠTE JE 878 M2 CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE I OSTALA KOMUNALNA INFRASTRUKTURA UREDNI PAPIRI I VLASNIŠTVO UPORABNA DOZVOLA - SVE LEGALIZIRANO....

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, Zagrebački Blok, 166.900 €, 120,00 m2 cca 1390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja kuce nat kat + dodatno gradevinsko zemljiste sa dva gradilista kuca: gradena 1978 na kat sa podkrovljem i podrumom 10m x 10m poslovni prostor u prizemlju okucnica 750 qm dodatno zemljiste - gradevinsko zemljiste: uz kucu 4300 qm sa dva gradilista adresa: Tina Ujevica 19, Vinkovci....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 375.000 € na 360.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VINKOVCI, 360.000 €, 107,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 375.000 €
11.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je ekskluzivan, dizajnerski uređen penthouse smješten u mirnom i prestižnom dijelu Kanovaca. Ova moderna urbana vila novije gradnje s ukupno svega četiri stana pruža visoku razinu privatnosti i kvalitete stanovanja, dok sam stan svojim rasporedom i prostranim terasama nudi....

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, Zagrebački Blok, 85.000 €, 100,00 m2 cca 850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

ID: 2168/i Obiteljska kuća u mirnom kvartu u Vinkovcima. Kuća na uglu. U blizini svih važnih sadržaja i ustanova. Kuća površine 100 m2 a smještena na placu površine 167 m2 . Prizemlje se sastojji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupaonice, verande i vešeraja a na katu....

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, 77.000 €, 100,00 m2 cca 770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem kuću u Vinkovcima (prodaja).

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, Centar, 99.900 €, 94,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se nekretnina u najužem centru Vinkovaca čiji je ulični dio u naravi poslovni prostor, a stambeni dio se sastoji od kuhinje, dnevne sobe, kupaonice, ostave, hodnika i spavaće sobe. Stambeni dio je potrebno potpuno adaptirati, a nekretnina ima sve priključke osim plina koji....

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, 120.000 €, 81,00 m2 cca 1480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća smještena na Slaviji nalazi se na iznimno praktičnoj i traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini trgovina, autobusne stanice i škole, što svakodnevni život čini jednostavnim i dostupnim bez potrebe za dugim putovanjima. Odlična prometna povezanost i blizina svih važnih sadržaja....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 80.000 € na 75.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VINKOVCI, Zagrebački Blok, 75.000 €, 80,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.12.2025 - 70.000 €
12.03.2026 - 80.000 €
15.04.2026 - 75.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća na prodaju. Nalazi se u Vinkovcima. Blizina centra grada,bolnice,tržnice i kolodvora. Kuća se sastoji od 2 spavaće sobe i dnevnog boravka s kuhinjom. Od priključaka ima plin,struju,vodu i kanalizaciju. Ima garažu koja služi kao ljetna kuhinja. U dvorištu se nalaze nusprostorije....

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, 36.000 €, 48,00 m2 cca 750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

ID: 394-i Vinkovci - Vikend naselje Zalužje Vikendica površine 48 m2 na zemljištu površine 1194 m2 . Građevina se sastoji od kuhinje sa dnevnim boravkom, prostorije predviđene za kupaonicu, hodnik te dvije sobe. Na parceli se uz vikendicu nalazi šupa površine 30 m2 , obradivi vrt....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me