kuće varaždin parking što manje - GoHome
  • kuće varaždin parking što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće varaždin parking što manje

  • Za upit "kuće varaždin parking što manje" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 1.921 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2
    • do 300 m2
    • 300 m2 (prosječna površina)
    • barem 300 m2
    • 360 m2
  •  Po cijeni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosječna cijena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, VARAŽDIN, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se uhodani pansion u Varaždinu. 6 dvokrevetnih soba. Svaka soba ima svoje kupatilo i klima uređaj. Zajednička kuhinja i boravak s izlazom na balkon. Ispred pansiona parking - 5 parkirna mjesta Pansion se nalazi u kući na gornjoj etaži. Zaseban ulaz. Etažirano i legalizirano.....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 150.000 €, 88,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE ? Kuća u nizu, prizemnica 88 m2 s dvorištem 90 m2 ? Varaždin Na prodaju je potpuno adaptirana i odmah useljiva kuća u nizu, prizemnica ukupne stambene površine 88 m2, s pripadajućim dvorištem od 90 m2, smještena na mirnoj lokaciji u Varaždinu. Kuća je temeljito adaptirana....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 375.000 €, 130,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća na dvije etaže stambene površine cca 130 m2, zimski vrt, podrum 50 m2 i garaža. Kuća se nalazi u mirnom i atraktivnom dijelu grada Varaždina. Sastoji se od podruma, prizemlja i visokog potkrovlja. Kuća se sastoji od open space koncepta kuhinja, blagovaona....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće varaždin parking što manje'
279.000 €
160.000 €
103.320 €
  Kuća, VARAŽDIN, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Predstavljamo Vam ekskluzivni i luksuzni peterosobni penthouse smješten u samom srcu barokne jezgre Varaždina. Uz prostranu terasu i prozore koji nude romantičan pogled na povijesne znamenitosti grada, ovaj penthouse pruža jedinstvenu priliku za život u luksuzu s izuzetnom lokacijom.....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 599.000 €, 226,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ZASEBNI DIO ZGRADE NA 3 ETAŽE- prodaje se vertikala na 3 etaže - podrum, prizemlje i kat, ZASEBAN ULAZ U VZASEBNO DVORIŠTE, 2 PARKIRNA MJESTA U DVORIŠTU + 2 U NASTAVKU, novogradnja 2024, vlastiti prikljućci, grijanje etažno plin - podno grijanje, podrum 44 m2 - idealno za teretanu,....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 500.000 €, 300,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE KUĆA U VARAŽDINU ? IZVRSNA PRILIKA ZA INVESTICIJU Prodaje se prostrana kuća u Varaždinu, 10 min od centra. Idealna za kombinaciju obiteljskog života i investicije za turistički najam ili samo kao investicija ? Površina: gornji dio 120 m² + donji dio 180 m² Ukupno: 300 m²....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 420.000 €, 330,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

OBITELJSKA KUĆA, STAMBENO POSLOVNI OBJEKAT U NARAVI - 2 POSLOVNA PROSTORA, 2-SOBAN STAN, 3-SOBAN STAN CENTAR VARAŽDINA S DVORIŠTEM, VRTNOM KUĆICOM/SJENICOM I ROŠTILJEM Prodaje se obiteljska kuća površine cca 340 m2 (tlocrtno 170 m2) sa dvorištem od 457 m2 na parceli od ukupno 627....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 1.265.476 €, 331,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kompletna boutique rezidencijalna zgrada u Varaždinu, na vrlo traženoj lokaciji, kao jedinstvena investicijska cjelina. Zgrada je projektirana kroz 4 etaže: podrum, prizemlje, kat i penthouse. Sastoji se od 3 stambene jedinice, pri čemu svaki stan zauzima zasebnu etažu,....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 300.000 €, 375,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN U KUĆI SA DVORIŠTEM, GARAŽOM I TERASOM - VARAŽDIN 170.90 m2!! Nudimo stan u kući koji se nalazi u prizemlju kuće, kuća je etažirana te se etaža 1 sastoji od: hodnik, wc, kotlovnica, kupaonica (tuš), spavaća soba, open space kuhinja s blagovaonom i dnevnim boravkom sa izlazom....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 900.000 € na 890.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, Centar, 890.000 €, 460,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.02.2026 - 900.000 €
25.04.2026 - 890.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA! Prodaje se kuća na top lokaciji, u samom centru grada od 460 m2. Vrhunska nekretnina, kompletno renovirana, 2 vlastita parkirna mjesta. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja, kata i tavanskog prostora, te je koncipirana kao 2 zasebne stambene jedinice uz mogućnost uređenja....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 155.000 €, 470,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2022.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k156) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 255.000 €, 625,00 m2 cca 410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća za rušenje na parceli od 625 m2. Centar grada, najfrekventnija prometnica, vlastiti parking. GLAVNA GRADSKA PROMETNICA - ZAGREBAČKA ULICA, svi priključci. M ZONA! Papiri uredni, vlasništvo 1/1. KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU!! ZA VIŠE INFORMACIJA I ZA RAZGLEDAVANJE ISTE....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr