• GoHome Professional
kuće tkon do 2600 eura/m2 - GoHome
  • kuće tkon do 2600 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće tkon do 2600 eura/m2

  • Za upit "kuće tkon do 2600 eura/m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 1.876 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • 2400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, TKON, 349.000 €, 135,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Tkon, otok Pašman, prodaje potpuno nova kuća katnica s pogledom na more. Kuća je upravo dovršena u fazi opremljenih kupatila dok su sve ostale prostorije dovršene, ali bez namještaja. Udaljenost od plaže je 65 m zračne linije, odnosno svega 3 minute hoda pristupnim putom. Parcela....

 
 
 
  Kuća, TKON, 220.000 €, 95,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

Pašman, Tkon, prodaje se dvojna kuća s prekrasnim pogledom na more. Sastoji se od dva stana. Veći ima 60 m2, a manji, studio 20 m2. Uz to ima i ostavu te okućnicu površine 108 m2. Kuća je na rubu građevinske zone, 200 m ravnom betoniranom stazom udaljena od pješčane plaže te je jako....

 
 
 
  Kuća, TKON, 1.050.000 €, 450,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se stambeno-poslovna kuća na tri kata s dvorištem i zemljištem u mjestu Tkon na otoku Pašmanu. Prizemlje se sastoji od tri poslovna prostora, koja se protežu na 150 m2. Na prvom katu, također površine 150 m2 u rohbau stanju izvedbe, nalazi se stan s predviđenim dnevnim boravkom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće tkon do 2600 eura/m2'
550.000 €
280.600 €
600.000 €
  Kuća, TKON, 350.000 €, 135,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća, katnica, u NOVOGRADNJI (visoki roh bau) pov. 135 m2, mjesto Tkon na otoku Pašmanu. Nalazi se na okućnici pov. 450 m2, a sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi hodnik, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, kupaonica i natkrivena terasa, te stubište....

 
 
 
  Kuća, TKON, 350.000 €, 135,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u visokom ROH-BAU,na zemljištu od 450m2. Tkon, Otok Pašman, predivna lokacija uz pogled na more Novogradnja započeta 04.2022. Kuća posjeduje: struju snage 5.75 kw,vodu,kanalizaciju(bio jama),parking za min 4 auta, građevinsku dozvolu,plaćeni komunalni doprinosi.. Građevinske....

 
 
 
  Kuća, TKON, 280.000 €, 135,00 m2 cca 2070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

TKON - NA PRODAJU KUĆA U VISOKOM ROH-BAU, površine 135 m2 Kuća ima površinu 135 m2, sagrađena na parceli veličine 450 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze hodnik, kupaonica, dnevni boravak sa kuhinjom te natkrivena terasa - pogled na more. Kat je povezan....

 
 
 
  Kuća, TKON, 520.000 €, 280,00 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća s apartmanima u Tkonu. Smještena je na kraju slijepe ulice u mirnom dijelu mjesta, u okruženju borove šume. Izgrađena je na zemljištu od 710 m², a stambena povšina od oko 280 m² raspoređena je na više etaža u kojem je ukupno šest stambenih jednica s jednom ili dvije....

 
 
 
  Kuća, TKON, 440.000 €, 160,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

U mjestu Tkon, na otoku Pašmanu svega 3 minute od trajektne luke nalazi se kuća na prodaju s apartmanom. Kuća se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka te dvije spavaće sobe i kupaonice. Također posjeduje terasu i spremište adaptirano sve 2024.g sveukupne površine 100m2.....

 
 
 
  Kuća, TKON, 530.000 €, 360,72 m2 cca 1470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mjestu Tkon na otoku Pašmanu. Kuća ima ukupno 360.72 m2 te se sastoji od suterena (33.79 m2), prizemlja (150.11 m2 bez koeficijenta, odnosno 111.78 m2 s koeficijentom) i potkrovlja (110.01 m2). U suterenu su smješteni spremište (12.44 m2) i cisterna za....

 
 
 
  Kuća, TKON, 530.000 €, 361,00 m2 cca 1470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kućau mjestu Tkon na otoku Pašmanu. Kuća ima ukupno 360.72 m2 te se sastoji od suterena (33.79 m2), prizemlja (150.11 m2 bez koeficijenta, odnosno 111.78 m2 s koeficijentom) i potkrovlja (110.01 m2). U suterenu su smješteni spremište (12.44 m2) i cisterna za....

 
 
 
  Kuća, TKON, 225.000 €, 160,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se renovirana kuća katnica u nizu na otoku Pašmanu, mjesto Tkon. Kuća je smještena u staroj jezgri, te sadrži u prizemlju kuhinju sa blagavaonom te kupatilo. Unutarnje stepenice vode na kat na kojem su smještene 3 spavaće sobe, kupatilo i terasa. Objektu pripada prostrano....