- kuće tkon što veće okućnica

  • Za upit "kuće tkon što veće okućnica" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 2.325 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 310000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, TKON, 660.000 €, 620,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Pašman, Tkon, Prodaje se nova, potpuno namještena i odlično opremljena kuća za odmor s pogledom na more, pogodna i za uživanje i za iznajmljivanje tijekom cijele godine. Centralno grijanje kuće je na drva s radijatorima, klima uređaji i griju i hlade, a na krovu je istalirano solarno....

 
 
 
  Kuća, TKON, 530.000 €, 361,00 m2 cca 1470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kućau mjestu Tkon na otoku Pašmanu. Kuća ima ukupno 360.72 m2 te se sastoji od suterena (33.79 m2), prizemlja (150.11 m2 bez koeficijenta, odnosno 111.78 m2 s koeficijentom) i potkrovlja (110.01 m2). U suterenu su smješteni spremište (12.44 m2) i cisterna za....

 
 
 
  Kuća, TKON, 530.000 €, 360,72 m2 cca 1470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mjestu Tkon na otoku Pašmanu. Kuća ima ukupno 360.72 m2 te se sastoji od suterena (33.79 m2), prizemlja (150.11 m2 bez koeficijenta, odnosno 111.78 m2 s koeficijentom) i potkrovlja (110.01 m2). U suterenu su smješteni spremište (12.44 m2) i cisterna za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće tkon što veće okućnica'
280.600 €
660.000 €
462.000 €
  Kuća, TKON, 550.000 €, 280,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s apartmanima u Tkonu. Smještena je na kraju slijepe ulice u mirnom dijelu mjesta, u okruženju borove šume. Izgrađena je na zemljištu od 710 m, a stambena povšina od oko 280 m raspoređena je na više etaža u kojem je ukupno šest stambenih jednica s jednom ili dvije....

 
 
 
  Kuća, TKON, 520.000 €, 280,00 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća s apartmanima u Tkonu. Smještena je na kraju slijepe ulice u mirnom dijelu mjesta, u okruženju borove šume. Izgrađena je na zemljištu od 710 m², a stambena povšina od oko 280 m² raspoređena je na više etaža u kojem je ukupno šest stambenih jednica s jednom ili dvije....

 
 
 
  Kuća, TKON, 660.000 €, 169,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

 
 
 
  Kuća, TKON, 349.000 €, 135,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

Tkon, otok Pašman, prodaje potpuno nova kuća katnica s pogledom na more. Kuća je upravo dovršena u fazi opremljenih kupatila dok su sve ostale prostorije dovršene, ali bez namještaja. Udaljenost od plaže je 65 m zračne linije, odnosno svega 3 minute hoda pristupnim putom. Parcela....

 
 
 
  Kuća, TKON, 380.000 €, 135,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Moderna samostojeća novogradnja na top lokaciji, Otok Pašman - Tkon Na jednoj od najtraženijih lokacija na otoku Pašmanu, u samom srcu Tkona, smjestila se ova predivna, novosagrađena samostojeća kuća. Svega tri minute hoda od trajektne luke, plaže i....