• GoHome Professional
kuće sumartin do 290 m2 - GoHome
  • kuće sumartin do 290 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće sumartin do 290 m2

  • Za upit "kuće sumartin do 290 m2" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.680 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manji)
    • 300 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+15%

Promjena cijene sa 1.950.000 € na 2.250.000 € - 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SUMARTIN, 2.250.000 €, 290,00 m2 cca 7760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.06.2025 - 2.150.000 €
26.07.2025 - 1.980.000 €
25.11.2025 - 1.990.000 €
23.12.2025 - 1.950.000 €
17.03.2026 - 2.250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prekrasna villa u prvom redu do mora - Spoj mediteranske tradicije i modernog luksuza!! Brač, Sumartin Na izvanrednoj lokaciji, u prvom redu do kristalno čistog mora, smjestila se ova prekrasna villa koja savršeno spaja dalmatinski šarm i suvremeni stil življenja. Raskošna, ali skladna....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 800.000 €, 289,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Brač - Sumartin Mediteranska kuća s tri apartmana, smještena u trećem redu od mora u Sumartinu.Uređena okućnica, mogućnost bazena i visoki potencijal - povrata investicije. Kuća se sastoji od: jednog trosobnog stana i 2 apartmana Opremljena centralnim i solarnim sustavom grijanja....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 1.900.000 €, 300,00 m2 cca 6330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Brač, moderna vila smještena na prekrasnoj poziciji 1. red uz more. Položena na zemljištu od 1100 m2. Vila se sastoji od dvije etaže svaka od cca 150 m2 te je podijeljena u dva dijela.Prvi dio se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka i kupaonice u prizemlju te 3 spavaće sobe i dvije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće sumartin do 290 m2'
800.000 €
800.000 €
575.000 €
 
-9%

Promjena cijene sa 630.000 € na 575.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SUMARTIN, 575.000 €, 216,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.11.2025 - 630.000 €
07.03.2026 - 575.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

SUMARTIN, OTOK BRAČ - Luksuzna vila s dva odvojena apartmana i bazenom U mirnom okruženju Sumartina, na istočnoj obali otoka Brača, prodaje se ova elegantna mediteranska vila s četiri zvjezdice. Nekretnina je projektirana kao objekt s dvije potpuno neovisne stambene jedinice, što....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 529.000 €, 210,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo samostojecu kucu u Sumartinu ukupne povrsine 180m2 sa terasom povrsine 60m2 i pomocnim objektom povrsine 30m2. Krasna lokacija u mirnom dijelu mjesta na svega stotinjak metara od plaže. Parcela povrsine 1081m2. Ishođena dozvola za nadogradnju jedne etaze povrsine 95m2 sa....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 650.000 €, 159,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

www.biliskov.com ID: 15037 Sumartin, autohtona kamena kuća uz more, na građevinskoj parceli Kuća je dvojna, ukupne stambene površine 159 m2, na parceli površine 1000 m2. Sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja. Stara je, i potrebna joj je totalna renovacija. Prilaz do kuće je sa....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 480.000 €, 150,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji predivne novoizgrađene kuće na otoku Braču, smještene na udaljenosti od oko 100 metara od prekrasnog mora. Površina kuće iznosi 150 m2, a površina parcele na kojoj je položena je 300 m2. Prizemlje kuće sadrži predivno opremljeni i koncipirani dnevni dio te WC/praonicu....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 320.000 €, 125,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Gotova, lijepo i moderno opremljena kuća na Braču, veličine 125 m² s okućnicom od 35 m². Na prizemlju i dva kata smještena su dva stana, odnosno kuća ima ukupno dva dnevna boravka, tri spavaće sobe, dvije kuhinje i dvije kupaonice. Kuća ima prostranu terasu od 17,5 m², termo fasadu....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 160.000 €, 123,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća u izgradnji u rohbau stanju na Braču, veličine 123 m² s okućnicom od 11 m². Na prizemlju i dva kata smještena su dva stana, odnosno kuća ima ukupno dva dnevna boravka, tri spavaće sobe i tri kupaonice. Kuća ima terasu od 11 m² i balkon od 4 m². Među slikama možete vidjeti predviđeni....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 650.000 €, 107,00 m2 cca 6080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stara kamena kuća katnica sa okućnicom s prekrasnim pogledom na more na samoj rivi u centru Sumartina na otoku Braču. Kuća je građena u razdoblju od 1933-1935. godine na zemljištu površine 1060m2, a sama kuća tlocrtno zauzima 107m2. Sastoji se od 3 etaže, prizemlja, prvi....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 100.000 €, 62,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Sumartin, dvojna kamena kuća za renovaciju. Sastoji se od prizemlja i kata prizemljem i katom, za renovaciju. Kuća je smještena na izvrsnoj lokaciji, svega 200 metara zračne linije do centra mjesta i 500 metara do plaže. Ima vlastiti parking i pristup asfaltiranim putem. Infrastruktura....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me