• GoHome Professional
kuće sumartin Zadnjih 7 dana - GoHome
  • kuće sumartin Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće sumartin Zadnjih 7 dana

  • Za upit "kuće sumartin zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SUMARTIN, 160.000 €, 123,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća u izgradnji u rohbau stanju na Braču, veličine 123 m² s okućnicom od 11 m². Na prizemlju i dva kata smještena su dva stana, odnosno kuća ima ukupno dva dnevna boravka, tri spavaće sobe i tri kupaonice. Kuća ima terasu od 11 m² i balkon od 4 m². Među slikama možete vidjeti predviđeni....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 650.000 €, 107,00 m2 cca 6080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stara kamena kuća katnica sa okućnicom s prekrasnim pogledom na more na samoj rivi u centru Sumartina na otoku Braču. Kuća je građena u razdoblju od 1933-1935. godine na zemljištu površine 1060m2, a sama kuća tlocrtno zauzima 107m2. Sastoji se od 3 etaže, prizemlja, prvi....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 1.900.000 €, 300,00 m2 cca 6330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Brač, moderna vila smještena na prekrasnoj poziciji 1. red uz more. Položena na zemljištu od 1100 m2. Vila se sastoji od dvije etaže svaka od cca 150 m2 te je podijeljena u dva dijela.Prvi dio se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka i kupaonice u prizemlju te 3 spavaće sobe i dvije....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 800.000 €, 303,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na iznimnoj lokaciji u Selcima, mjestu Sumartin na otoku Braču, smjestila se ova predivna samostojeća vila izgrađena od autentičnog bračkog kamena. Samo 50 metara udaljenosti od mora, vila nudi spektakularan, otvoren pogled na tirkizno plavetnilo Jadrana, pružajući savršen mediteranski....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 1.950.000 € na 2.250.000 € - 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SUMARTIN, 2.250.000 €, 290,00 m2 cca 7760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.06.2025 - 2.150.000 €
26.07.2025 - 1.980.000 €
25.11.2025 - 1.990.000 €
23.12.2025 - 1.950.000 €
17.03.2026 - 2.250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prekrasna villa u prvom redu do mora - Spoj mediteranske tradicije i modernog luksuza!! Brač, Sumartin Na izvanrednoj lokaciji, u prvom redu do kristalno čistog mora, smjestila se ova prekrasna villa koja savršeno spaja dalmatinski šarm i suvremeni stil življenja. Raskošna, ali skladna....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 320.000 €, 125,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Gotova, lijepo i moderno opremljena kuća na Braču, veličine 125 m² s okućnicom od 35 m². Na prizemlju i dva kata smještena su dva stana, odnosno kuća ima ukupno dva dnevna boravka, tri spavaće sobe, dvije kuhinje i dvije kupaonice. Kuća ima prostranu terasu od 17,5 m², termo fasadu....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 630.000 € na 575.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SUMARTIN, 575.000 €, 212,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 630.000 €
15.04.2026 - 575.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kompletno namještena i uređena kuća u Sumartinu na otoku Braču ? u mirnom dijelu malog ribarsko-turističkog mjesta, udaljena samo 200 metara od mora i centra mjesta gdje se nalaze prodavaonice, restorani, ljekarna,? Udaljenost do trajektne luke koja povezuje Sumartin s....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 800.000 €, 289,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Brač - Sumartin Mediteranska kuća s tri apartmana, smještena u trećem redu od mora u Sumartinu.Uređena okućnica, mogućnost bazena i visoki potencijal - povrata investicije. Kuća se sastoji od: jednog trosobnog stana i 2 apartmana Opremljena centralnim i solarnim sustavom grijanja....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 2.350.000 €, 350,00 m2 cca 6710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji hotela, smještenog u mirnom i atraktivnom mjestu Sumartin na otoku Braču, idealan za turističko poslovanje ili kao investicija s velikim potencijalom. Hotel se prostire na 350 m² unutarnje površine te ima 494 m² uređene okućnice. Objekt je u potpunosti funkcionalan....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 2.350.000 €, 350,00 m2 cca 6710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šarmantni kameni hotel smješten uz samo more u mirnom i slikovitom mjestu Sumartin na otoku Braču. Ova jedinstvena nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za investitore u turizam ili za nastavak uspješnog obiteljskog hotelskog poslovanja na jednoj od najtraženijih jadranskih....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće sumartin (20)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?