- kuće sumartin što jeftinije

  • Za upit "kuće sumartin što jeftinije" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.759 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2
    • do 290 m2
    • 290 m2 (prosječna površina)
    • barem 290 m2
    • 350 m2
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SUMARTIN, 100.000 €, 62,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Sumartin, dvojna kamena kuća za renovaciju. Sastoji se od prizemlja i kata prizemljem i katom, za renovaciju. Kuća je smještena na izvrsnoj lokaciji, svega 200 metara zračne linije do centra mjesta i 500 metara do plaže. Ima vlastiti parking i pristup asfaltiranim putem. Infrastruktura....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 160.000 €, 123,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća u izgradnji u rohbau stanju na Braču, veličine 123 m² s okućnicom od 11 m². Na prizemlju i dva kata smještena su dva stana, odnosno kuća ima ukupno dva dnevna boravka, tri spavaće sobe i tri kupaonice. Kuća ima terasu od 11 m² i balkon od 4 m². Među slikama možete vidjeti predviđeni....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 320.000 €, 125,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Gotova, lijepo i moderno opremljena kuća na Braču, veličine 125 m² s okućnicom od 35 m². Na prizemlju i dva kata smještena su dva stana, odnosno kuća ima ukupno dva dnevna boravka, tri spavaće sobe, dvije kuhinje i dvije kupaonice. Kuća ima prostranu terasu od 17,5 m², termo fasadu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće sumartin što jeftinije'
529.000 €
575.000 €
575.000 €
  Kuća, SUMARTIN, 480.000 €, 150,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji predivne novoizgrađene kuće na otoku Braču, smještene na udaljenosti od oko 100 metara od prekrasnog mora. Površina kuće iznosi 150 m2, a površina parcele na kojoj je položena je 300 m2. Prizemlje kuće sadrži predivno opremljeni i koncipirani dnevni dio te WC/praonicu....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 650.000 €, 159,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

www.biliskov.com ID: 15037 Sumartin, autohtona kamena kuća uz more, na građevinskoj parceli Kuća je dvojna, ukupne stambene površine 159 m2, na parceli površine 1000 m2. Sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja. Stara je, i potrebna joj je totalna renovacija. Prilaz do kuće je sa....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 650.000 €, 107,00 m2 cca 6080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stara kamena kuća katnica sa okućnicom s prekrasnim pogledom na more na samoj rivi u centru Sumartina na otoku Braču. Kuća je građena u razdoblju od 1933-1935. godine na zemljištu površine 1060m2, a sama kuća tlocrtno zauzima 107m2. Sastoji se od 3 etaže, prizemlja, prvi....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 800.000 €, 303,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Brač, Selca, Sumartin, samostojeća kuća površine 303m2 na 3 etaže sa okućnicom od 815m2 i građevinskim zemljištem uz vilu površine 690m2. U prizemlju se nalaze dva odvojena apartmana. Prvi apartman se sastoji od dvije spavaće sobe sa kuhinjom i kupaonicom. Drugi apartman se sastoji....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 800.000 €, 303,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na iznimnoj lokaciji u Selcima, mjestu Sumartin na otoku Braču, smjestila se ova predivna samostojeća vila izgrađena od autentičnog bračkog kamena. Samo 50 metara udaljenosti od mora, vila nudi spektakularan, otvoren pogled na tirkizno plavetnilo Jadrana, pružajući savršen mediteranski....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 800.000 €, 289,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Brač - Sumartin Mediteranska kuća s tri apartmana, smještena u trećem redu od mora u Sumartinu.Uređena okućnica, mogućnost bazena i visoki potencijal - povrata investicije. Kuća se sastoji od: jednog trosobnog stana i 2 apartmana Opremljena centralnim i solarnim sustavom grijanja....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 1.300.000 € na 1.100.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SUMARTIN, 1.100.000 €, 659,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 1.300.000 €
28.03.2026 - 1.100.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK BRAČ, SUMARTIN - Apartmanska kuća u kamenu s garažom 2.red do mora Predstavljamo priliku za investiciju! Kuća BRP 659 m2, sa sveukupno 7 odvojenih stambenih jedinica - apartmana i jednim stanom u prizemlju nalazi se na samo par koraka do mora! Smještena u slijepoj ulici na parceli....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 1.280.000 €, 400,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.njuskalo.hr

LOKACIJA !!! Prodaje se novosagrađena, moderna vila na otoku Braču, Sumartin, na samo 50ak koraka od mora, a izgrađena je na parceli od 1441 m2. Kuća je modernije arhitekture, u završnoj fazi uređenja, ima 4 etaže (podrum+3) i ukupnu površinu veću od 500 m2. Pogled na more sa svih....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 1.900.000 €, 300,00 m2 cca 6330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Brač, moderna vila smještena na prekrasnoj poziciji 1. red uz more. Položena na zemljištu od 1100 m2. Vila se sastoji od dvije etaže svaka od cca 150 m2 te je podijeljena u dva dijela.Prvi dio se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka i kupaonice u prizemlju te 3 spavaće sobe i dvije....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 1.950.000 € na 2.250.000 € - 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SUMARTIN, 2.250.000 €, 290,00 m2 cca 7760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.06.2025 - 2.150.000 €
26.07.2025 - 1.980.000 €
25.11.2025 - 1.990.000 €
23.12.2025 - 1.950.000 €
17.03.2026 - 2.250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prekrasna villa u prvom redu do mora - Spoj mediteranske tradicije i modernog luksuza!! Brač, Sumartin Na izvanrednoj lokaciji, u prvom redu do kristalno čistog mora, smjestila se ova prekrasna villa koja savršeno spaja dalmatinski šarm i suvremeni stil življenja. Raskošna, ali skladna....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 2.350.000 €, 350,00 m2 cca 6710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji hotela, smještenog u mirnom i atraktivnom mjestu Sumartin na otoku Braču, idealan za turističko poslovanje ili kao investicija s velikim potencijalom. Hotel se prostire na 350 m² unutarnje površine te ima 494 m² uređene okućnice. Objekt je u potpunosti funkcionalan....

 
 
 
  Kuća, SUMARTIN, 2.350.000 €, 350,00 m2 cca 6710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šarmantni kameni hotel smješten uz samo more u mirnom i slikovitom mjestu Sumartin na otoku Braču. Ova jedinstvena nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za investitore u turizam ili za nastavak uspješnog obiteljskog hotelskog poslovanja na jednoj od najtraženijih jadranskih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan