01 6641 092
Za upit "kuće soblinec do 200000 eura" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 3.159 €/m2
Ograniči pretragu
12.08.2025.,
www.dogma-nekretnine.com
Na prodaju: Samostojeća kuća s prostranom okućnicom u mirnom dijelu Sesveta ? Soblinec Prodaje se šarmantna samostojeća kuća površine 58 m² s okućnicom od čak 1.118 m², smještena u mirnoj ulici u naselju Soblinec, na samo 30 minuta vožnje od centra Zagreba. Kuća se sastoji od predsoblja....
18.05.2026.,
www.njuskalo.hr
Prodaje se samostojeća kuća površine 58m2 s okućnicom 1118m2, u Sesvetama-Soblinec. Kuća se sastoji od predsoblja s blagovaonom, kuhinje i dnevnog boravka te kupaonice u prizemlju i sobe u visokom potkrovlju, povezani unutarnjim stepeništem. Mirna lokacija, prostana okućnica s puno....
Promjena cijene sa 182.000 € na 178.000 €
- 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 182.000 €
22.05.2026 - 178.000 €
08.05.2026.,
www.njuskalo.hr
Prodaje se samostojeća zidana katnica ukupne stambene površine 58 m² na parceli od 1.118 m². Kuća je raspoređena na dvije etaže i broji tri sobe te jednu kupaonicu s WC-om. U prizemlju se nalazi prostorija visokog stropa s izravnim izlazom prema okućnici, opremljena osnovnim sadržajima.....
www.aspectus.com.hrGalerijski i višestrano orijentirani stanovi sa podzemnim i nadzemnim etažama, suvremene izgradnje!
www.pbz-nekretnine.hr