• GoHome Professional
kuće slavonski brod 170 m2 - GoHome
  • kuće slavonski brod 170 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće slavonski brod 170 m2

  • Za upit "kuće slavonski brod 170 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 1.345 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 1 nekretnina za upit kuće slavonski brod 170 m2 pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 110000 eura
    • do 130000 eura (prosječna cijena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SLAVONSKI BROD, 250.000 €, 160,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je katnica smještena u ulici Ivana Belostenca, ugodnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život. U neposrednoj blizini nalazi se dječji vrtić, što ovu nekretninu čini posebno pogodnom za obitelji s djecom. Kuća se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom te odvojene kuhinje....

 
 
 
  Kuća, SLAVONSKI BROD, 250.000 €, 180,00 m2 cca 1390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.07.2025.,

www.indomio.hr

U centru Slavonskog Broda, na atraktivnoj lokaciji, na prodaju obiteljska kuća s dva odvojena stana, ukupne površine 180 m2, na parceli od 197 m2. Nekretnina podijeljena na dva potpuno odvojena stana, svaki s vlastitim režijama. Prizemni stan sastoji se od hodnika koji vodi u dnevni....

 
 
 
  Kuća, SLAVONSKI BROD, 75.000 €, 160,00 m2 cca 470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

MAKA DIZDARA (Brodsko Vinogorje), Slavonski Brod ? na prodaju kuća visoka prizemnica površine 160 m² s podrumom ispod cijele kuće, smještena na parceli od 1700 m². Nalazi se u mirnom dijelu Vinogorja, na lokaciji koja pruža privatnost i mir, a ipak je dovoljno blizu škole, vrtića....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće slavonski brod 170 m2'
250.000 €
260.000 €
140.000 €
  Kuća, SLAVONSKI BROD, 165.000 €, 171,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Slavonski Brod, naselje Mali Pariz, zadnja kuća površine 171 m2 u slijepoj ulici. Kuća se sastoji od dvije etaže, svaka sa svojim ulazom. Prva etažu, prizemlje, čine dvije spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, ostava te kupaonica. Na katu se nalaze tri spavaće sobe, dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, SLAVONSKI BROD, 260.000 €, 163,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u novogradnji na naselju Kolonija. Stan se nalazi u kući koja je dvojni objekt koji se sastoji od dva stana. Stan se sastoji od prizemlja u kojemu su dnevni boravak, blagovaonica, kuhinja, wc i terasa, a na prvom katu su 3 spavaće sobe, dvije kupaonice, garderoba,....

 
 
 
  Kuća, SLAVONSKI BROD, 249.000 €, 170,00 m2 cca 1470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

S.PL. HORVATA - kuća katnica ukupne površine 170 m2 s 2 odvojena stana na odličnoj i vrlo rijetkoj lokaciji u neposrednoj blizini svih gradskih sadržaja (tržnice, bolnice, osnovne i srednje škole, vrtića, centra grada i dr.), idealna za dvije obitelji uz mogućnost prenamjene prizemlja....

 
 
 
  Kuća, SLAVONSKI BROD, 259.000 €, 170,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

ROZINKA, Brodsko Vinogorje, Slavonski Brod - U ponudi izdvajamo kvalitetnu obiteljsku kuću smještenu na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u prirodnom okruženju. Površina kuće iznosi 170 m² i prostire se na velikoj okućnici od 1.030 m², što pruža visoku razinu privatnosti i komfora. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SLAVONSKI BROD, 700.000 €, 170,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na uzvišenju iznad Slavonskog Broda, gdje mir i privatnost stvaraju savršenu ravnotežu s pogledom na grad, smještena je ova jedinstvena vila ? rijetkost u ponudi i dom koji se ističe u svakom pogledu. Ova novoizgrađena, u potpunosti opremljena prizemnica nudi spoj suvremene arhitekture,....

 
 
 
  Kuća, SLAVONSKI BROD, 260.000 €, 163,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća u novogradnji na naselju Kolonija. Kuća je dvojni objekt koji se sastoji od dvije stambene jedinice. Stambeni dio se sastoji od prizemlja u kojemu su dnevni boravak, blagovaonica, kuhinja, wc i terasa, a na prvom katu su 3 spavaće sobe, dvije kupaonice, garderoba,....

 
 
 
  Kuća, SLAVONSKI BROD, 120.000 €, 160,00 m2 cca 750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

VINOGRADSKA ULICA (KOLONIJA) dvije starije prizemnice na parceli površine 715 m² na izrazito atraktivnoj gradskoj lokacij za investciju izgradnje objekta stambeno-poslovnog sadržajai. Postoji mogućnost kupnje i susjedne parcele, čime bi se ukupna površina zemljišta povećala na 1.091....

 
 
 
  Kuća, SLAVONSKI BROD, 165.000 €, 180,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju kuća katnica s poslovnim prostorom u prizemlju i trosobnim stanom na katu, smještena na odličnoj lokaciji u Vinogradskoj ulici. Prizemlje čini poslovni prostor, dok se na katu nalazi trosobni stan koji se sastoji od hodnika, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, dvije....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 240.000 € na 230.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SLAVONSKI BROD, Mikrorajon, 230.000 €, 160,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 250.000 €
01.02.2026 - 240.000 €
02.05.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasna kuća koja se sastoji od dva odvojena stana, smještena u mirnom i ugodnom okruženju, idealna za obiteljski život. Donji kat je potpuno novouređen. Sastoji se od dvije prostrane spavaće sobe, moderno uređene kupaonice, praktične ostave za cipele te otvorenog....

 
 
 
  Kuća, SLAVONSKI BROD, 250.000 €, 160,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

A. STARČEVIĆA - kuća prizemnica stambene površine cca 160 m2 na parceli 381 m2 s podrumom koji se može preurediti u konobu. KUĆA se sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje/dnevnog boravka/blagovaonice - otvorenog tipa, druge kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice, malog WC-a i saune,....

 
 
 
  Kuća, SLAVONSKI BROD, 355.000 €, 180,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem samostojeću kuću prizemnicu u naselju Livada u Slavonskom Brodu izgrađenu 2022 godine na placu ukupne površine 580 m2. Kuća će biti useljiva od 9 mjeseca 2026 godine. Kuća se nalazi u slijepoj mirnoj ulici gdje nema puno prometa. Kuća je veličine 180 m2 sa garažom. U sklopu....

 
 
 
  Kuća, SLAVONSKI BROD, 175.000 €, 182,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se katnica i dvorišna zgrada s ukupnom površinom parcele 766 m2 u mirnom okruženju - naselju Matije Ivanića. Kuća se sastoji od prizemlja u kojemu se nalazi dnevni boravak, blagovaonica s kuhinjom, wc s tuš kabinom, ostava te ulaz u garažu. Na katu se nalaze tri spavaće sobe,....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 400.000 € na 500.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SLAVONSKI BROD, Centar, 500.000 €, 182,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 400.000 €
01.05.2026 - 500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

OPĆE INFORMACIJE: Površina čestice na kojoj se kuća nalazi iznosi 1033 m², a sama kuća je površine oko 13x14 m², u prizemlju se nalaze dva lokala (jedan je veličine 89 m², a drugi 31 m²). Obzirom da se zemljište kraj kuće nalazi na uglovnici, moguća je gradnja i do 4 etaže, a vjerojatno....

 
 
 
  Kuća, SLAVONSKI BROD, 135.000 €, 157,00 m2 cca 860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.crozilla.com

Stan u kući u širem centru grada, na lijepoj i mirnoj lokaciji, sa svim priključcimaSastoji se od prizemlja u kojem se nalazi soba sa sanitarnim čvorom i kupaonicom (48,78 m2), što može biti i zasebna cijelina, pa visokog prizemlja gdje se nalazi kupaonica, dnevni boravak s kuhinjom,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan