• GoHome Professional
kuće slatina barem 190 m2 - GoHome
  • kuće slatina barem 190 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće slatina barem 190 m2

  • Za upit "kuće slatina barem 190 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 659 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 51000 eura
    • do 64000 eura (prosječna cijena)
    • do 77000 eura
    • do 641 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SLATINA, 79.000 €, 220,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju poslovno-stambena kuća smještena u Novom Senkovcu, uz glavnu cestu, svega 6 km od Slatine. Nekretnina je u potpunosti legalizirana te posjeduje svu urednu dokumentaciju. Prizemlje površine 140 m uređeno je kao ugostiteljski objekt, idealan za caffe bar, restoran, bistro....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 85.000 €, 250,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.10.2024.,

www.indomio.hr

Visoka prizemnica u ulici Augusta Šenoe koja se sastoji od stambenog dijela 90 m2, (tri spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, špajza, kupaonica, dnevna soba sa izlazom na veliku terasu) neuređenog potkrovlja, tri prostorije u suterenu te radionice. Pod laminat i keramika. Objekt je....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 65.000 €, 220,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.08.2024.,

www.crozilla.com

Nedovršena kuća velike stambene površine. Potrebna ulaganja. U suterenu se nalazi garaža, kuhinja, kupaonica, ostava i hodnik. Na katu se nalazi soba, kuhinja sa trpezarijom i kupaonica. Potkrovlje je predviđeno za stambeni prostor. Voda gradska, struja, Vlasništvo čisto, tereta nema.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće slatina barem 190 m2'
190.000 €
190.000 €
194.000 €
  Kuća, SLATINA, 89.000 €, 190,00 m2 cca 470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća, tlocrtne površine 80m2, na parceli ukupne površine 1069 m2. Pomoćni objekt je u gornjem dijelu spremište, a donji dio je garaža. Kuća je od centra udaljena cca 1,5 km. PVC stolarija, plin, voda, struja, kanalizacija. Grijanje na plin. U suterenu kuće se....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prostrana kuća s ogromnim placem uz rijeku ? savršena za miran život u prirodi i turistički potencijal! Prodaje se prostrana kuća s placem ukupne površine 6.191 m², smještena u naselju Macute, u blizini Voćina i svega nekoliko minuta vožnje od Slatine. Ova nekretnina savršen je izbor....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem ili mijenjam kuću u Slatini za manji stan u Slatini uz nadoplatu ili za kuću ili stan u Zagrebu. Kuća ima veliki balkon i natkrivenu terasu te uređenu okućnicu i dodatne dvorišne prostorije. Kuća se nalazi u ulici Banovačka 2 u naselju Potočani u Slatini. Garaža za 1 auto,....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 179.000 €, 250,00 m2 cca 720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prostrano i uređeno imanje u Slatini koje pruža idealan spoj obiteljskog života, privatnosti i prirode. Nekretnina se nalazi na ukupnoj površini od 8.257 m² od čega je čak 7.661 m² poljoprivredno zemljište; što ovu nekretninu čini izvrsnom prilikom za obiteljski život,....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 175.000 €, 256,00 m2 cca 680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

.

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 175.000 €, 256,00 m2 cca 680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.crozilla.com

.

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 465.000 €, 390,00 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U Slatini se prodaje prostrana obiteljska kuća površine 395 m², izgrađena 1986. godine i kompletno renovirana kvalitetnim materijalima 2007. godine. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, dok se ispod cijele kuće nalazi podrum s garažom i dodatnim prostorijama. Interijer je moderno....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 450.000 €, 395,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju atraktivna i potpuno uređena kuća ukupne površine 395 m² s okućnicom od 750 m² , idealna za veću obitelj ili dvije generacije. Smještena u mirnom naselju, ova kuća nudi vrhunsku udobnost, funkcionalnost i specifičan estetski dojam. Izgrađena 1986., kompletno adaptirana....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, Na upit, 600,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo nekretninu uz dom zdravlja Dva lokala jedan 150 m2, a drugi 220 m2 4 namjestena stana po 60 m2 Cijena na upit Kuća: Slatina, 600.00 m2 (prodaja).

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine