• GoHome Professional
kuće skradin do 180000 eura - GoHome
  • kuće skradin do 180000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće skradin do 180000 eura

  • Za upit "kuće skradin do 180000 eura" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 1.472 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SKRADIN, 149.000 €, 90,00 m2 cca 1660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se šarmantna kuća smještena u mirnom i lijepom mjestu Rupe kraj Skradina, idealna za one koji traže opušten život u prirodi ili vikend oazu daleko od gradske vreve. Ukupne površine 90 m2, kuća se prostire na dvije etaže, svaka od po 45 m2, funkcionalno raspoređene za ugodan....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je perspektivno imanje u Bribiru, podno Bribirske glavice odnosno spomenika kulture najviše kategorije, mjesta koje je među hrvatskim arheolozima poznato kao hrvatska Troja. Na imanju se nalazi djelomično obnovljena obiteljska kuća katnica s dvije stambene jedinice ukupne....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 150.000 € na 130.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SKRADIN, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 150.000 €
27.02.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Stara kamena kuća u Skradinu :::. Blizu samog centra Skradina nalazi se autohtonakamena prizemnica. Udaljena je od prometnice oko 30m, a moguć je pristup pješice, biciklom i motorom, dok za automobil nema dovoljno širine. Poseban ulaz vodi do konobe u suterenu, površine oko 27m2.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće skradin do 180000 eura'
128.000 €
128.000 €
130.000 €
 
-11%

Promjena cijene sa 190.000 € na 170.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SKRADIN, 170.000 €, 275,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 190.000 €
28.02.2026 - 170.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom i zelenilom okruženom mjestu Ićevo, nedaleko od Skradina i Nacionalnog parka Krka, smještena je ova prostrana dvojna kuća koja nudi brojne mogućnosti. Izgrađena na parceli od 650 četvornih metara, kuća ukupne stambene površine od oko 275 m2 raspoređena je na četiri etaže,....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 155.000 €, 96,00 m2 cca 1620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju uređena kamena kuća prizemnica tlocrtne površine 96 m2 s velikim vrtom iza kuće površine 523 m2 s pristupom i sa sporedne ceste u slikovitom i mirnom mjestu Vaćani, u zaleđu Skradina. Kuća je izvorno stara kamena, te posjeduje Uporabnu dozvolu za građevine sagrađene....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 150.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo kuću u Bribiru , 5 km od Skradina. Kuca ima površinu cca 300 m2, i okućnice cca 1000 m2. Sve ostale inf; 098 1743261]]> .

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 140.000 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se kuća u nizu u centru Skradina, izgrađena na zemljištu od 65m² od čega kuća zauzima 44 m², a dvorište 21 m². Sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi jedan poslovni prostor od cca 12 m² koji je trenutno uređen kao soba s wc-om i sobe od cca 23m² u sklopu koje se nalazi....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 125.000 € na 120.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SKRADIN, 120.000 €, 78,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 139.000 €
15.05.2026 - 130.000 €
17.05.2026 - 125.000 €
22.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRIZEMNICA + 3000 m2 GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA ? BLIZINA NP KRKA CICVARE ? prizemnica na građevinskoj parceli 3001 m2 | idealno za vikendicu ili kuću za odmor Posredujemo u prodaji zanimljive nekrenine s velikim potencijalom uz ulaganje- prizemne kuće smještene na velikoj građevinskoj....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 190.000 €, 102,00 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Skradinu . Stan se nalazi na prvom katu te je izuzetno prostran i lijepo namješten. Renoviran 2008. godine, te su sve instalacije promijenjene. Stambene površine 86,90 m2 te se sastoji od ulaznog dijela, dvije prostrane spavaće sobe....

 
 
 
 
+22%

Promjena cijene sa 86.000 € na 105.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SKRADIN, 105.000 €, 91,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 86.000 €
17.05.2026 - 105.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Kuća u Sonkoviću :::. U selu Sonković kod Skradina nalazi se samostojeća kuća. Kuća je P+k ukupne površine cca 91 m2. U prizemlju se nalazi jednosoban stan od 43m2, sastoji se od hodnika, ostave, kuhinje s blagovaonicom i dnevne sobe, jedne spavaće sobe te kupaonice 5m2 koja....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 100.000 €, 49,00 m2 cca 2040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Derutna kuća s mogućnošću rekonstrukcije :::. U srcu predivnog grada Skradina nalazi se ruina kamene kuće u nizu. Prizemni objekt nudi 49m2 tlocrtne površine s pristupom iz mirne, sporedne ulice bez prometa. Kuća trenutno ne posjeduje infrastrukturu. Nekretnina nudi mogućnost....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 99.000 €, 361,00 m2 cca 270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Šibensko - Kninska zupanija , prodaja kuće kojoj je potrebna kompletna renovacija . U prizemlju su dva poslovna prostora . Gornji kat se sastoji od kuhinje , kupatila i nekoliko soba . Kuća ima 369m2 plus potkrovlje . VAŽNO: Poštovani klijenti, Nekretinu je moguće razgledati isključivo....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 85.000 €, 100,00 m2 cca 850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo ruševnu kuću u selu Smrdelji, s 609 m2 okućnice . ]]> .

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 85.000 €, 185,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju kuća katnica ukupne stambene površine 185 m 2 u mjestu Bratiškovci u skradinskom zaleđu. U prizemlju se nalazi manja kamena kuća koja se sastoji od dvije prostorije i drugi dio, glavna kuća koja također sadrži uređeni dnevni dio i jednu sobu pored. U ograđenom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.