• GoHome Professional
kuće skradin do 170 m2 - GoHome
  • kuće skradin do 170 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće skradin do 170 m2

  • Za upit "kuće skradin do 170 m2" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 1.794 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosječna cijena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SKRADIN, 250.000 €, 131,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju obiteljska kuća velikog potencijala ukupne neto korisne površine 131 m2 s velikom okućnicom 623 m2 i pomoćnim zgradama u mjestu Bićine kod Skradina. Bićine spadaju pod grad Skradin, mjesto iznimne kulturne, povijesne i prirodne ljepote ljepote i vrijednosti,....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 460.000 €, 172,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno obnovljena kuća (nanovo izgrađeno sve osim vanjskih zidova) sa tri kompletno opremljena zasebna apartmana, nekorištena. Kompletno novo izvedeni: voda, odvodnja, centralno grijanje, priprema potrošne tople vode preko dizalice topline, klimatizirana svaka prostorija,....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 250.000 €, 156,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom okruženju Bićina, 800 m od Skradina, nalazi se obiteljska kuća korisne površine 156 m², smještena na parceli od 786 m². U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom površine 14,80 m2, dnevni boravak površine 10,8 m2, kupaonica površine 8 m2 i konoba površine 17,90 m2. U....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće skradin do 170 m2'
378.000 €
378.000 €
190.000 €
  Kuća, SKRADIN, 460.000 €, 172,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Kuća s 3 apartmana, Skradin .

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je perspektivno imanje u Bribiru, podno Bribirske glavice odnosno spomenika kulture najviše kategorije, mjesta koje je među hrvatskim arheolozima poznato kao hrvatska Troja. Na imanju se nalazi djelomično obnovljena obiteljska kuća katnica s dvije stambene jedinice ukupne....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 85.000 €, 100,00 m2 cca 850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo ruševnu kuću u selu Smrdelji, s 609 m2 okućnice . ]]> .

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 155.000 €, 96,00 m2 cca 1620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju uređena kamena kuća prizemnica tlocrtne površine 96 m2 s velikim vrtom iza kuće površine 523 m2 s pristupom i sa sporedne ceste u slikovitom i mirnom mjestu Vaćani, u zaleđu Skradina. Kuća je izvorno stara kamena, te posjeduje Uporabnu dozvolu za građevine sagrađene....

 
 
 
 
+22%

Promjena cijene sa 86.000 € na 105.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SKRADIN, 105.000 €, 91,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 86.000 €
16.05.2026 - 105.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Kuća u Sonkoviću :::. U selu Sonković kod Skradina nalazi se samostojeća kuća. Kuća je P+k ukupne površine cca 91 m2. U prizemlju se nalazi jednosoban stan od 43m2, sastoji se od hodnika, ostave, kuhinje s blagovaonicom i dnevne sobe, jedne spavaće sobe te kupaonice 5m2 koja....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 149.000 €, 90,00 m2 cca 1660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šarmantna kuća smještena u mirnom i lijepom mjestu Rupe kraj Skradina, idealna za one koji traže opušten život u prirodi ili vikend oazu daleko od gradske vreve. Ukupne površine 90 m2, kuća se prostire na dvije etaže, svaka od po 45 m2, funkcionalno raspoređene za ugodan....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 85.000 €, 185,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju kuća katnica ukupne stambene površine 185 m 2 u mjestu Bratiškovci u skradinskom zaleđu. U prizemlju se nalazi manja kamena kuća koja se sastoji od dvije prostorije i drugi dio, glavna kuća koja također sadrži uređeni dnevni dio i jednu sobu pored. U ograđenom....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 125.000 € na 120.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SKRADIN, 120.000 €, 78,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 139.000 €
15.05.2026 - 130.000 €
17.05.2026 - 125.000 €
22.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRIZEMNICA + 3000 m2 GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA ? BLIZINA NP KRKA CICVARE ? prizemnica na građevinskoj parceli 3001 m2 | idealno za vikendicu ili kuću za odmor Posredujemo u prodaji zanimljive nekrenine s velikim potencijalom uz ulaganje- prizemne kuće smještene na velikoj građevinskoj....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 128.000 €, 75,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna i autentična ruševna kamena kuća smještena u slikovitom selu Dubravice, u neposrednoj blizini Skradina i Nacionalnog parka Krka. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za one koji traže mir, prirodu i inspiraciju, a pritom žele ostati nadomak poznatih dalmatinskih....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 140.000 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se kuća u nizu u centru Skradina, izgrađena na zemljištu od 65m² od čega kuća zauzima 44 m², a dvorište 21 m². Sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi jedan poslovni prostor od cca 12 m² koji je trenutno uređen kao soba s wc-om i sobe od cca 23m² u sklopu koje se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 220.000 €, 61,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Dva uređena stana u kući u Skradinu :::. U centru Skradinu nalazi se kuća u nizu sa četiri etaže. Predmetni stanovi se nalaze na drugom katu i u visokom potkrovlju. Na drugom katu se smjestio stan površine oko 30m2 u kojem nalazimo hodnik, kupaonicu, kuhinju sa blagovaonicom....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 150.000 € na 130.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SKRADIN, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 150.000 €
27.02.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

.::: Stara kamena kuća u Skradinu :::. Blizu samog centra Skradina nalazi se autohtona kamena prizemnica. Udaljena je od prometnice oko 30m, a moguć je pristup pješice, biciklom i motorom, dok za automobil nema dovoljno širine. Poseban ulaz vodi do konobe u suterenu, površine oko....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U Skradinu prodaje se kamena prizemnica površine 60 m2. Udaljena je od glavne prometnice 30m, a pristup kući je pješački, biciklom ili motorom. Glavni ulaz vodi do konobe u suterenu, površine oko 27m2. U kući je smješten dvosobni stan, površine 60m2 koji se sastoji od kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 100.000 €, 49,00 m2 cca 2040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

.::: Derutna kuća s mogućnošću rekonstrukcije :::. U srcu predivnog grada Skradina nalazi se ruina kamene kuće u nizu. Prizemni objekt nudi 49m2 tlocrtne površine s pristupom iz mirne, sporedne ulice bez prometa. Kuća trenutno ne posjeduje infrastrukturu. Nekretnina nudi mogućnost....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan