- kuće selina što manje

  • Za upit "kuće selina što manje" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 2.462 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2
    • do 230 m2
    • 230 m2 (prosječna površina)
    • barem 230 m2
    • 270 m2
  •  Po cijeni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosječna cijena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SELINA, 375.000 €, 90,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, SELINE - PRILIKA! Kuća u 1. redu do mora Prodaje se prekrasna kuća u mjestu Seline, općina Starigrad-Paklenica, udaljena svega 20 metara od uređene plaže i kristalno čistog mora. Kuća je u potpunosti renovirana 2025. godine, pri čemu su izvedeni svi građevinski i instalacijski....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 126.000 €, 60,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je kuća u nizu građena prije 1968-e godine. Sastoji se od prizemlja i kata sa vanjskim stepeništem za kat i 2 terase. Kuća je građena prije 68-e godine, Učinjeni zahvati na nekretnini su sljedeći: - postavljen je novi krov sa izolacijom - postavljena je nova podna konstrukcija....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 90.000 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Seline - Rivijera Paklenica Starina površine 87 m2 smještena na terenu od 697 m2. Cca 1,1 km od mora i plaže! Blizina svih potrebnih sadržaja. Sva infrastruktura (struja, voda) u blizini. Mirna lokacija, okružena zelenilom i planinama. Dodatne informacije na upit. Agencijska naknada....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće selina što manje'
750.000 €
265.000 €
450.000 €
  Kuća, SELINA, 49.000 €, 135,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Seline - Rivijera Paklenica Tri stare kamene kućice (ruševine) ukupne tlocrtne površine 65 m², na zemljištu od 135 m². Dodatno, uz ovu nekretninu dolazi i 76 m² zemljišta u suvlasništvu. Postojeći objekti danas predstavljaju trag nekadašnje gradnje. Smješteno u mirnom i ugodnom okruženju.....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 198.000 €, 140,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Seline - Starigrad Paklenica MAXXIA Exclusive - isključivo pravo posredovanja! Kuća katnica sa 2 apartmana smještena u mirnoj rezidencijalnoj ulici! Cca 1 km od mora i plaže. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze 4 prostorije svaka sa zasebnim ulazom i to koncipirane....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 1.100.000 €, 168,00 m2 cca 6550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se elitna villa sa bazenom na odličnoj lokaciji, udaljena stotinjak metara od mora. Prostire se na tri etaže veličine cca 120 m². U uređenom podrumu nalazi se garaža sa dva parkirna mjesta. Prizemljem dominira prostrani dnevni boravak sa blagovaonom i kuhinjom, te spavaćom....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 700.000 €, 180,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ? Kuća s bazenom, 4* kategorizacijom i 4 apartmana ? Seline, Starigrad Prodaje se samostojeća kuća površine 180 m2 na parceli od 742 m2, smještena u mirnom dijelu Starigrada, naselju Seline. Izgrađena 2005. godine, 2015. godine je potpuno adaptirana i uređena, kuća je namještena,....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 790.000 €, 188,53 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Seline - Starigrad Paklenica Novoizgrađena vila (2023./2024.) površine 188.53 m2 sa grijanim bazenom smještenu na vrlo mirnoj lokaciji! Zemljište površine 467 m2. Pogled na more i planine! Villa se sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje: - kuhinja sa blagovaonicom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 365.000 €, 204,00 m2 cca 1790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća se nalazi na atraktivnoj lokaciji - PRVI RED DO MORA svega 20 metara od uređene plaže. Prodaje se kuća u mjestu Seline, općina Starigrad-Paklenica. U blizini autokampa Pisak, u mirnoj ulici. Kuća je u potpunosti renovirana u 2025. godini: uvedena trofazna struja, promijenjene....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 365.000 €, 204,00 m2 cca 1790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća se nalazi na atraktivnoj lokaciji - PRVI RED DO MORA svega 20 metara od uređene plaže. Prodaje se kuća u mjestu Seline, općina Starigrad-Paklenica. Adresa je Put Bunarića 34, preko puta autokampa Pisak, u mirnoj ulici. Kuća je u potpunosti renovirana u 2025. godini: uvedena trofazna....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 450.000 €, 250,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U Selinama se prodaje kuća ispod magistrale na par minuta šetnje od mora i plaže Pisak, isto tako i od centra mjesta. U blizini se nalaze svi sadržaji potrebni za kvalitetan boravak. Ispred kuće se nalazi dvorište u kojem se može parkirati više vozila. Ispod cijele kuće se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 1.790.000 €, 250,00 m2 cca 7160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Libertas Homes predstavlja modernu luksuznu vilu s panoramskim pogledom na more i elegantno uređenim vanjskim prostorom. Ova ekskluzivna vila smještena na sjeverozapadu Zadarske županije prava je oaza luksuza i sofisticiranog dizajna, idealna za one koji traže mir, eleganciju i potpunu....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 375.000 €, 335,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Seline - Starigrad Paklenica Samostojeća kuća na samo nekoliko metara od mora i šljunčane plaže na mirnoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja! Kompletno renovirana 2025. godine (uključujući instalacije, zidne i podne obloge, sanitarije itd.) Moderno namještena i uređena, spremna....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 375.000 €, 335,58 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U našoj ponudi je kuća koja se nalazi na odličnoj lokaciji 20 metara od mora, uređene plaže, u mirnom djelu Selina. Nekretnina se prostire na tri etaže: podrum, prizemlje i tavan. U podrumskom djelu nalaze se spremišta koja se koriste za odlaganje ili se mogu preurediti u konobu.....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 375.000 €, 335,58 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu Selina na samo 20 metara od mora u ponudu smo dobili šarmantnu samostojeću kuću. Nekretnina se sastoji od tri etaže: podruma,uređenog kata i tavana. Kuća je kompletno adaptirana kako interijer sa svim instalacijama tako i nova fasada. Prizemlje je kompletno adaptirano....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 830.000 €, 377,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Seline - Rivijera Paklenica Luksuzna vila s bazenom i pogledom na more, mirna lokacija! Površina bruto objekta 477m2 smještena na terenu površine 431m2 otvorenog pogleda! Četiri luksuzna apartmana s dodatnim sadržajima! Podrum: - prostrana prostorija za druženje, - kupatilo s toaletom,....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 830.000 €, 377,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzna vila u Selinama, udaljena svega 150 metara od mora. Smještena na izuzetno atraktivnoj lokaciji, ova nekretnina spaja moderan komfor i prirodnu ljepotu, nudeći savršeno mjesto za odmor ili turistički najam. Vila se prostire na prostranom zemljištu s uređenim....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 1.100.000 €, 388,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Seline je šarmantno malo mjesto smješteno u srcu hrvatske obale, poznato po prekrasnim plažama i kristalno čistom moru. Ovaj mirni gradić okružen je veličanstvenim planinskim masivom Velebita, pružajući posjetiteljima prekrasan pogled i mnoštvo mogućnosti za aktivnosti na otvorenom....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 830.000 €, 477,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderna kuća za odmor, za iznajmljivanje ili za vlastito korištenje nalazi se u lijepom mjestu Seline. Kuća površine 477 m² nalazi se na zemljištu od 431 m². U prizemlju se nalaze dva odvojena stana. Jedan stan se sastoji od kupaonice, kuhinje, dnevnog boravka i jedne spavaće sobe,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com