- kuće selce vrt što jeftinije

  • Za upit "kuće selce vrt što jeftinije" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.601 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (prosječna površina)
    • barem 250 m2
    • 300 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SELCE, 280.000 €, 72,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

RE/MAX Centar nekretnina predstavlja funkcionalan stan površine 72 m², smješten u Selcu, u mirnoj ulici nedaleko od centra i mora. Stan se nalazi u naravi na 2. katu, no s obzirom na konfiguraciju terena i pristupnu cestu sa sjeverne strane, ulaz je moguć direktno s razine 1. kata,....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 301.000 €, 100,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Investicija i odmor: kuća s tri odvojene jedinice, terasom i vrtom u Selcu U samom srcu Selca, šarmantnog primorskog mjesta pored Crikvenice, prodaje se kuća s velikim potencijalom. Smještena svega 5 minuta hoda od prve plaže, ova nekretnina pruža idealnu priliku za miran odmor, obiteljski....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 550.000 €, 180,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Adaptirana kuća u centru Selca, nadomak svih sadržaja i samo 100 metara do mora. Kuća se sastoji od prizemlja i dva kata povezanih unutarnjim stepeništem. U prizemlju se nalazi kuhinja, dnevni boravak, gostinjski toalet, te vanjska terasa sa zimskim vrtom. Na prvom katu su smještene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće selce vrt što jeftinije'
1.050.000 €
1.350.000 €
639.000 €
  Kuća, SELCE, 639.000 €, 140,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2025.,

www.euro-immobilien.hr

KUĆA NA ODLIČNOJ I MIRNOJ LOKACIJI Prodaje se kuća u Selcu s tri odvojene jedinice i prostranom i uređenom okućnicom. Kuća se proteže na dvije etaže, povezane vanjskim stubištem. Prizemlje je namijenjeno za goste ili za iznajmljivanje, jer se sastoji od studio apartmana i jednog apartmana....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 655.000 €, 240,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvojna apartmanska kuća razvedena na suteren, prizemlje, kat i visoko potkrovlje ukupne stambene površine 240m2. U suterenu je jednosobni apartman od 45m2, a na prizemlju dvosobni s dnevnim boravkom, balkonom i vrtom od 80m2. Na prvom katu se nalazi još jedan dvosobni s....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 675.000 €, 120,00 m2 cca 5630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Selce - prodajemo stan u vili, prvi red do mora. Orjentiran je jugo-istočno, pripada mu vrt i vlastiti bazen !. Cijena je 4.150 €/m2, točna vrijednost stana ovisit će o etažnom elaboratu i prikazu površina. Za razgledavanje i informacije, obratite se osobno agentu. English: Selce....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 690.000 €, 300,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Na lijepoj sunčanoj lokaciji 150 metara od mora i centra mjesta prodaje se veća samostojeća kuća sa mogućnošću nadogradnje. U prizemlju su garaže i spremišta,dok su prvi i drugi kat veliki obiteljski dvoetažni stan. Unutar prostrane okućnice nalaze se parkirna mjesta za više automobila,....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 700.000 €, 300,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.12.2024.,

www.njuskalo.hr

Na fantastičnoj lokaciji u Selcu, na samo 150 metara od mora, plaže i centra naselja, na prodaju je ova prostrana samostojeća kuća. U prizemlju se nalaze spremište, garaža, kotlovnica i konoba s kuhinjom. Na 1. i 2. katu se nalazi prostrani dvoetažni stan. Na 1. katu smjestile su....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 700.000 €, 300,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na sunčanoj i atraktivnoj lokaciji, svega 150 metara od mora i centra mjesta, nalazi se prostrana samostojeća kuća s velikim potencijalom i mogućnošću nadogradnje. U prizemlju su smještene garaže i spremišta, dok se na prvom i drugom katu proteže veliki obiteljski dvoetažni stan.....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 700.000 € na 730.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SELCE, 730.000 €, 300,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 700.000 €
11.05.2026 - 730.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća stambene površine 300m2 s okućnicom od 750m2 i pogledom na more nalazi se u mirnom naselju okružena zelenilom na samo 150m od mora. Sastoji se od tri etaže.Na prvoj etaži je garaža,kotlovnica konoba s kuhinjom i kamenom popločena prostrana terasa s vrtom.Druga etaža....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 769.000 €, 450,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Samostojeća kuća turističko-stambene namjene. Nalazi se u srednjem dijelu mjesta na mirnoj poziciji, a udaljenost od mora je oko 400 m. Kuća je okružena zelenilom, uzgojenim mediteranskim voćem i biljem. Jedan dio okućnice ima potencijala za gradnju duple garaže, te iznad toga da....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 1.000.000 €, 247,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja predivnu obiteljsku kuću u mjestu Selce, nedaleko od Crikvenice na samo 150 m od mora. Ova održavana nekretnina pažljivo je uređena te je okružena prostranom okućnicom s vrtom, idealnim za opuštanje i uživanje na svježem zraku. Kuća se sastoji od dva....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 1.040.000 €, 247,34 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na predivnoj lokaciji u Selcima, samo 150 metara od mora, nalazi se ova prostrana kuća koja nudi udoban i luksuzan životni prostor od 247.34m2. U podrumu se nalazi konoba površine 24.05 m², idealna za opuštanje i uživanje s prijateljima i obitelji. Na prizemlju i prvom katu smješteni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan