• GoHome Professional
kuće seget 390 m2 - GoHome
  • kuće seget 390 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće seget 390 m2

  • Za upit "kuće seget 390 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.125 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 370 m2 (malo manji)
    • 410 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SEGET, 800.000 €, 395,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Ponosno predstavljamo ovu jedinstvenu priliku za vas - prekrasnu samostojeću kuću s bazenom, smještenu u idiličnom Segetu Donjem, samo 150 metara udaljenom od kristalno čistog Jadranskog mora. Ova kuća pruža nevjerojatnu kombinaciju luksuza, udobnosti i mediteranskog načina života.....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.500.000 €, 384,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji prekrasne apartmanske kuće u Seget Vranjici, udaljene svega 200 metara od mora i plaže. Seget Vranjica se nalazi na malom poluotoku Vranjica, 5 km zapadno od UNESCO-va grada Trogira. Od zračne luke Split-Kaštela udaljena je 8 km, od samog grada Splita....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.685.000 €, 382,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Villa A nalazi se na parceli veličine 599 m2, proteže se na na tri etaže ukupne bruto površine 382,4 m2 i netto korisne površine 373,9 m2 .PODRUM (110,3 m2) se sastoji od garaže s tri parkirna mjesta, spremište i prostor za bazensku opremu.PRIZEMLJE (98 m2) sastoji se od otvorenog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće seget 390 m2'
870.000 €
870.000 €
345.000 €
  Kuća, SEGET, 300.000 €, 400,00 m2 cca 750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju stavljamo građevinsko zemljište s projektom i građevinskom dozvolom za luksuznu vilu u Segetu Donjem. Vila se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata. Prizemlje se sastoji od ostave, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, kupaonice hodnika i stubišta. Zatvoreni dio....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.290.000 €, 394,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Vranjica,južna strana poluotoka,dvije apartmanske kuće,ukupno 394 m2 i 4 kompletno opremljena apartmana ,u naravi jedna novosagrađena kuća sa tri apartmana i bazenom,te jedna renovirana manja gostinjska kuća na dvije etaže,sa još jednim bazenom,te uređenom okućnicom,velikom....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.355.000 €, 385,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Villa D1 nalazi se na parceli veličine 630 m2, proteže se na na tri etaže ukupne bruto površine 385 m2 m2 i neto korisne površine 331 m2 .PODRUM (105,6 m2) se sastoji od zatvorenog dijela spremišta i prostorije s bazenskom opremom te vanjskog natkrivenog dijela koji je parking s tri....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 550.000 €, 372,00 m2 cca 1480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo pri prodaji dvije povezane kamene kuće u s projektom dokumentacijom za Ho(s)tel. Ukupna površina cijelog objekta iznosi 372m2 a koja je podijeljena na tri etaže i to 3x91m2 i 3x 33m2. Samom objektu je potrebna adaptacija kako se vidi i iz priloženih slika. Objekt se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.493.000 €, 370,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2024.,

www.indomio.hr

Seget Vranjica, prekrasna kuća u prvom redu do mora.Podjeljena je na tri apartmana s prekrasnim otvorenim pogledom na more.Prvi apartman se nalazi u prizemlju te se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom, spavaćom sobom, walk in ormarom, wc i velikom prostranom terasom.Drugi apartman....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.394.000 €, 370,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.crozilla.com

1. red do mora! Prodaje se luksuzno novouređena villa koja se sastoji od tri apartmana. Svaki ima ima zaseban ulaz i vlastiti parking. Nalazi se prvi red do mora, uz samu plažu. Svaki apartman ima prekrasan pogled na more. Objekat je u samom finišu uređenja, te će biti gotov prije....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.394.000 €, 370,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Vranjica, samostojeća kuća na odličnoj lokaciji, prvi red do mora i plaže. Sastoji od tri stambene jedinice, svaka ima svoj zasebni ulaz te predivan pogled na more. Na etaži prizemlja nalazi seprostrani dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, jedna spavaća soba, kupaonica,....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.550.000 €, 365,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2024.,

www.indomio.hr

Seget Vranjica, moderna obiteljska kuća s bazenom s prekrasnim panoramskim pogledom na cijeli arhipelag. Kuća bruto površine 365 m2 proteže se na tri etaže na parceli površine 613 m2. Iz dvorišta se ulazi u garažu i na toj etaži suterena nalazi se još prostor za druženje, spremište....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 1.200.000 € na 1.050.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SEGET, 1.050.000 €, 427,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 1.200.000 €
15.03.2026 - 1.050.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget, Seget Donji Prekrasna kuća sa 3 moderno dizajnirana stana u Segetu Donjem s pogledom na more Površina kuće: 427m2 Površina zemljišta: 547m2 Objekt se sastoji od: SUTEREN 2 garaže i sprema PRIZEMLJE stan koji se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, 2 spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 2.105.000 €, 428,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Villa C nalazi se na parceli veličine 697 m2, proteže se na na tri etaže ukupne bruto površine 429 m2 m2 i neto korisne površine 421 m2 .PODRUM (110,5 m2) se sastoji od garaže s tri parkirna mjesta, spremište i prostor za bazensku opremu.PRIZEMLJE (116 m2) sastoji se od otvorenog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!