• GoHome Professional
kuće seget 240 m2 do 510000 eura - GoHome
  • kuće seget 240 m2 do 510000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće seget 240 m2 do 510000 eura

  • Za upit "kuće seget 240 m2 do 510000 eura" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 2.012 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 480000 eura (malo jeftiniji)
    • 530000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SEGET, 510.000 €, 220,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Vranjica,villa 220 m2 u izgradnji.Kuća je u fazi dovršavanja fasade te su dovršene sve inastalacije,žbukanje,gletanje i bojanje.Kuća se nalazi na parceli 424 m2,a nalazi se na dvije etaže.Na donjoj etaži se nalazi dvosoban stan jednom velikom spavaćom sobom sa vlastitim kupatilom,hodnik,tehnička....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 490.000 €, 250,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju su dvije vile u izgradnji smještene u Seget Donjem, blizu Trogira, na udaljenosti od 500 metara od mora i na visini od 100 metara nadmorske visine. Projekt je prvobitno predviđao tri vile s bazenom, od kojih je jedna već završena i useljena, dok su preostale dvije dostupne....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 510.000 €, 250,00 m2 cca 2040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Kuća s pogledom na more u roh-bau fazi ? Seget Donji Na prodaju je kuća u Segetu Donjem, udaljena svega 400 metara od mora, smještena na parceli površine 420 m². Nekretnina je u roh-bau fazi te kupcu ostavlja mogućnost završetka uređenja prema vlastitim željama. Potrebno je postaviti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće seget 240 m2 do 510000 eura'
450.000 €
450.000 €
  Kuća, SEGET, 450.000 €, 260,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Seget Donji,samostojeća kuća 260 m2 na velikoj parceli od 1031 m2,sa prelijepim panoramskim pogledom na more i otoke.Sastoji se od dvije etaže, na prizemlju se nalazi hodnik,kuhinja sa blagovaonicom i dnevni boravak,jedna spavaća soba,kupatilo,konoba i vatrena kuća(komin) te unutarnje....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 450.000 €, 260,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com