• GoHome Professional
kuće seget 240 m2 što jeftinije - GoHome
  • kuće seget 240 m2 što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće seget 240 m2 što jeftinije

  • Za upit "kuće seget 240 m2 što jeftinije" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 4.378 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 400000 eura
    • do 500000 eura (prosječna cijena)
    • do 600000 eura
    • do 5000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SEGET, 675.000 €, 240,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Trogir, Donji Seget, na samo dva kilometra od stare jezgre Trogira i na oko 600 metara od plaža prodaje se kuća na dvije etaže. U naravi to je ukupno 200 m2 stambenog prostora, sa po jednim stanom po etaži. Stanovi su potpuno namješteni a svaki se sastoji od četiri sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 450.000 €, 260,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Seget Donji,samostojeća kuća 260 m2 na velikoj parceli od 1031 m2,sa prelijepim panoramskim pogledom na more i otoke.Sastoji se od dvije etaže, na prizemlju se nalazi hodnik,kuhinja sa blagovaonicom i dnevni boravak,jedna spavaća soba,kupatilo,konoba i vatrena kuća(komin) te unutarnje....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 490.000 €, 250,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju su dvije vile u izgradnji smještene u Seget Donjem, blizu Trogira, na udaljenosti od 500 metara od mora i na visini od 100 metara nadmorske visine. Projekt je prvobitno predviđao tri vile s bazenom, od kojih je jedna već završena i useljena, dok su preostale dvije dostupne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće seget 240 m2 što jeftinije'
1.200.000 €
760.000 €
1.075.000 €
  Kuća, SEGET, 510.000 €, 250,00 m2 cca 2040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Kuća s pogledom na more u roh-bau fazi ? Seget Donji Na prodaju je kuća u Segetu Donjem, udaljena svega 400 metara od mora, smještena na parceli površine 420 m². Nekretnina je u roh-bau fazi te kupcu ostavlja mogućnost završetka uređenja prema vlastitim željama. Potrebno je postaviti....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 510.000 €, 220,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Vranjica,villa 220 m2 u izgradnji.Kuća je u fazi dovršavanja fasade te su dovršene sve inastalacije,žbukanje,gletanje i bojanje.Kuća se nalazi na parceli 424 m2,a nalazi se na dvije etaže.Na donjoj etaži se nalazi dvosoban stan jednom velikom spavaćom sobom sa vlastitim kupatilom,hodnik,tehnička....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.200.000 €, 230,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Trogir, okolica, novoizgrašena vila bruto površine 230 m2, na zemljištu 800 m2, na tri etaže. Nalazi se u prekrasnoj okolici Trogira, ova novoizgrađena vila predstavlja savršeno mjesto za udoban i luksuzan život. Sa svojom površinom od 230 m2 bruto na prostranom zemljištu od 800 m2,....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.200.000 €, 250,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji vrhunske vile s panoramskim pogledom na more i otoke - Seget Vranjica. Vila je izgrađena 2025-e godine, a se prostire na 180 m2 zatvorene stambene površine, te joj pripada garaža površine 35 m2, popločano uređeno sunčalište sa grijanim bazenom. Osim četiri spavaće....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.300.000 €, 237,00 m2 cca 5490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Vila s impresivnim panoramskim pogledom na Trogir, Seget i okolne otoke! Ova moderna i lusuzna vila u izgradnji nalazi u Segetu Gornjem, a gradi se na građevinskoj čestici ukupne površine od 659 m². Vila se prostire na dvije etaže ukupne površine od 237,14 m². U prizemlju vile smješten....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.390.000 €, 250,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2024.,

www.simicdom.com

Na prodaju je predivna vila s bazenom smještena u mirnom mjestu pored Trogira, Seget Vranjici. Vila je smještena na povišenoj lokaciji s koje se pruža spektakularan panoramski pogled na more i otoke, a udaljena je samo 400m od mora. Ovaj ekskluzivni projekt je detaljno razrađen da....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.400.000 €, 250,00 m2 cca 5600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Seget Vranjica, prekrasna apartmanska kuća prvi red domora sa 3 parkirna mjesta površine 250m2. U kući se nalaze 3 odvojena apartmana pa je idealna kao baza za veću obitelj ili za turističko iznajmljivanje. Nalazi se na parceli površine 344 m2, a ukupna korisna površina kuće je cca.....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.400.000 €, 255,00 m2 cca 5490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.07.2025.,

www.indomio.hr

Luksuzna dvojna villa s infinity bazenom i panoramskim pogledom Ova nova luksuzna i moderna vila se nalazi na blagoj uzvisini sa koje se pruža panoramski pogled na more i obližnje otoke. Smještena u tipičnom dalmatinskom okruženju na mirnoj i tihoj lokaciji, 700 metara od mora i 3....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.500.000 €, 256,00 m2 cca 5860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Na iznimnoj lokaciji - osamdesetak metara od mora smještena je ova moderna vila s bazenom stvorena za odmor i opuštanje. Vila se nalazi na parceli veličine 520 m2 i proteže se na tri etaže ukupne neto korisne površine 248 m2. Suteren se sastoji od garaže te spa/wellness zone s teretanom,....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 2.105.000 €, 245,00 m2 cca 8590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je spektakularna villa u novom luksuznom kompleksu u mjestu Seget Donji.   Seget Donji je najveće naselje u sastavu općine Seget. Smješten je dva kilometra zapadno od UNESCO-ova grada Trogira. Zahvaljujući blagoj klimi, stanovništvo se i danas bavi poljoprivredom i....

 
 
 
  Kuća, SEGET, Na upit, 237,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.indomio.hr

Ova luksuzna villa u Segetu Gornjem smještena je na vrhunskoj lokaciji s prekrasnim panoramskim pogledom na Trogir, more i okolne otoke. Villa se prostire na dvije etaže, a svaki je detalj pažljivo dizajniran kako bi pružio maksimalnu udobnost i luksuz. U prizemlju (netto površina:....