• GoHome Professional
kuće saborsko do 120000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome
  • kuće saborsko do 120000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće saborsko do 120000 eura Zadnjih 7 dana

  • Za upit "kuće saborsko do 120000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SABORSKO, 85.000 €, 63,00 m2 cca 1350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji odličnog imanja u Ličkoj Jesenici, općina Saborsko. Sastoji se od novije, namještene i odmah useljive kuće prizemnice, površine 63 m2, stare kamene kuće površine 40 m2 i garaže sa ostavom i drvarnicom površine 40 m2. Cijelo imanje se prostire na površini od 4776....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 85.000 €, 78,00 m2 cca 1090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnina Smještena u neposrednoj blizini centra Saborskog, ova obiteljska kuća ili kuća za odmor nalazi se uz mirnu asfaltnu cestu, a istovremeno okružena prirodom. Smještena na parceli od 1499 m, nekretnina nudi uravnoteženu kombinaciju praktičnosti i prirodnog okruženja. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 85.000 €, 55,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća prizemnica površine 50m2. s garažom 30m2., pomoćnom zgradom 20m2. i okućnicom 4800 m2. Nekretnina je namještena i idealna je za ljubitelje prirode kao kuća za odmor. Smještena je uz asfaltnu prometnicu u neposrednoj blizini rijeke Jasenice. Blizina turističkih destinacija....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 120.000 €, 70,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s 120 000 m2 odličnog poljoprivrednog i šumskog zemljišta .

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 118.000 €, 77,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća na lokaciji NP Plitvička jezera, površine 77m2 u roh-bau stanju. Kuća ima građevinsku i uporabnu dozvolu te već spreman tlocrt unutrašnjosti ukoliko ste zainteresiran za nešto gotovo . Struja i voda su provedene. Ukupna površina terena 1853m2 (unutar NP Plitvička jezera), od....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 100.000 €, 49,00 m2 cca 2040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Dvojna kuća od 49 m2 s prizemljem i potkrovljem, zasebnim ulazom, okućnicom od 132 m2 i dodatnim dvorištem od 1781 m2 na kojem se nalazi drvarnica. Ukupna površina čestica 1962 m2. Vlasnistvo 1/1. -potkrovlje se sastoji od 2 spavaće sobe, zasebne kuhinje i blagovaonice, te dnevne....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Saborsko je smješteno u središnjem dijelu Hrvatske. Naselje je koje ima urbani karakter i administrativno je središte čitavog kraja, a obilježava ga i činjenica da se nalazi unutar granica Nacionalnog parka Plitvička jezera, te da obiluje prirodnim ljepotama i znamenitostima. Od prirodnih....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 75.000 €, 100,00 m2 cca 750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OGULIN, LIČKA JESENICA - KUĆA U PRIRODI + ZEMLJIŠTE!!! Samostojeća kuća + garaža + velika okućnica + 5.513 m2 zemljišta. U prizemlju kuće se nalazi jednosoban stan s dnevnim boravkom, kuhinjom, hodnikom, kupaonom i wc-om. Na katu je potkrovlje koje je potrebno urediti, a trenutno....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 73.000 €, 90,00 m2 cca 810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prizemnica s 4776 m2 okućnice smještena u neposrednoj blizini rijeke Jesenice. .

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.crozilla.com

Na osamljenoj lokaciji nedaleko rijeke Jesenice prodaje se kuća na 2410 m2 okućnice. .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće saborsko do 120000 eura (49)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni