• GoHome Professional
kuće saborsko do 100000 eura - GoHome
  • kuće saborsko do 100000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće saborsko do 100000 eura

  • Za upit "kuće saborsko do 100000 eura" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 943 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 812 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SABORSKO, 85.000 €, 55,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća prizemnica površine 50m2. s garažom 30m2., pomoćnom zgradom 20m2. i okućnicom 4800 m2. Nekretnina je namještena i idealna je za ljubitelje prirode kao kuća za odmor. Smještena je uz asfaltnu prometnicu u neposrednoj blizini rijeke Jasenice. Blizina turističkih destinacija....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 80.000 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća od 80m2 sa 5.600m2 okućnice u komadu u centru mjesta. U kući se donedavno živjelo, dakle, useljiva je, jedino su joj potrebne male kozmetičke promjene. Kuća se sastoji od 2 sobe, kuhinje, kupaone te neuređenog potkrovlja. Na prostranoj okućnici je dio površine koji....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 80.000 €, 136,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

SABORSKO - samostojeća obiteljska kuća stambene površine 132 m2, sastoji se od prizemlja i potkrovlja, dva odvojena stana s posebnim ulazom. U prizemlju je predsoblje, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa blagovaonicom ( otvoreni tip ), kuhinja sa smočnicom i kupatilo. U potkrovlju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće saborsko do 100000 eura'
75.000 €
75.000 €
89.000 €
  Kuća, SABORSKO, 85.000 €, 78,00 m2 cca 1090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnina Smještena u neposrednoj blizini centra Saborskog, ova obiteljska kuća ili kuća za odmor nalazi se uz mirnu asfaltnu cestu, a istovremeno okružena prirodom. Smještena na parceli od 1499 m, nekretnina nudi uravnoteženu kombinaciju praktičnosti i prirodnog okruženja. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Saborsko je smješteno u središnjem dijelu Hrvatske. Naselje je koje ima urbani karakter i administrativno je središte čitavog kraja, a obilježava ga i činjenica da se nalazi unutar granica Nacionalnog parka Plitvička jezera, te da obiluje prirodnim ljepotama i znamenitostima. Od prirodnih....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 100.000 €, 49,00 m2 cca 2040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Dvojna kuća od 49 m2 s prizemljem i potkrovljem, zasebnim ulazom, okućnicom od 132 m2 i dodatnim dvorištem od 1781 m2 na kojem se nalazi drvarnica. Ukupna površina čestica 1962 m2. Vlasnistvo 1/1. -potkrovlje se sastoji od 2 spavaće sobe, zasebne kuhinje i blagovaonice, te dnevne....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 85.000 €, 63,00 m2 cca 1350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji odličnog imanja u Ličkoj Jesenici, općina Saborsko. Sastoji se od novije, namještene i odmah useljive kuće prizemnice, površine 63 m2, stare kamene kuće površine 40 m2 i garaže sa ostavom i drvarnicom površine 40 m2. Cijelo imanje se prostire na površini od 4776....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 73.000 €, 90,00 m2 cca 810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prizemnica s 4776 m2 okućnice smještena u neposrednoj blizini rijeke Jesenice. .

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Na osamljenoj lokaciji nedaleko rijeke Jesenice prodaje se kuća na 2410 m2 okućnice. .

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

SABORSKO - Na prodaju se nudi samostojeća kuća smještena u mirnom okruženju u centru Saborskog, Karlovačka županija. Kuća ukupne stambene površine 120 m, sastoji se od podruma u polivici kuće, prizemlja i potkrovlja. U prizemlju je 70 m2 stambene površine od toga hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 65.000 €, 90,00 m2 cca 720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

Otkrijte savršenu ravnotežu između prirode i udobnosti u samostojećoj kući smještenoj u idiličnom selu Blata, nedaleko Saborskog. Na površini od 90 m² raspoređene su tri sobe, od kojih su dvije spavaće, pružajući dovoljan prostor za obiteljski život ili povremeno odmorište. Okućnica....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 65.000 €, 80,00 m2 cca 810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Kuća Prodaja Lička Jesenica 80 m2 .

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Kuća 25 km udaljena od Plitvičkih jezera, nalazi se unutar mjesta i useljiva je odmah. Prostrano zeleno dvorište od 1300m2 vrlo je pogodno da se objekt koristi kao vikendica ili da se iznajmljuje kao kuća za odmor. .

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 60.000 €, 70,00 m2 cca 860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo kuću obnovljenu i useljivu 70 m2 u Ličkoj Jesenici nedaleko od mjesta Saborsko . Predivna prizemnica za život i, kao i za vikendicu . Kuća se sastoji od hodnika , manje ostave , kupaonica s toaletom , kuhinja , dnevni boravak , prostrana spavaća soba , iz sobe se ulazi....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 58.500 €, 82,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća za odmor s pripadajućom okućnicom i pomoćnim objektima. Smještena je u mirnom selu u blizini rijeke Jesenice nedaleko Nacionalnog parka Plitvička jezera. Objekt je kategoriziran sa tri zvjezdice i pogodan za bavljenje turizmom. .

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 60.000 € na 58.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SABORSKO, 58.000 €, 150,00 m2 cca 390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 60.000 €
23.03.2026 - 58.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća u mjestu Saborsko na prodaju oko 150m2 stambeno sa terasom + 25m2 podrum. Blizina Plitvičkih jezera, pogodna za turizam. Udaljenost od Plitvičkih jezera je oko 20 minuta vožnje. Udaljenost od Zagreba oko 140 km. U mjestu Saborsko već se duže godina ljudi bave turizmom s obzirom....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 34.500 €, 60,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se starija kamena kuća za adaptaciju s 1707 m2 okućnice. Smještena na vrlo lijepoj lokaciji tik uz blaćansko jezero. .

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!