• GoHome Professional
kuće saborsko barem 80 m2 - GoHome
  • kuće saborsko barem 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće saborsko barem 80 m2

  • Za upit "kuće saborsko barem 80 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 951 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 65000 eura
    • do 81000 eura (prosječna cijena)
    • do 97000 eura
    • do 812 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SABORSKO, 73.000 €, 90,00 m2 cca 810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prizemnica s 4776 m2 okućnice smještena u neposrednoj blizini rijeke Jesenice. .

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 65.000 €, 90,00 m2 cca 720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte savršenu ravnotežu između prirode i udobnosti u samostojećoj kući smještenoj u idiličnom selu Blata, nedaleko Saborskog. Na površini od 90 m² raspoređene su tri sobe, od kojih su dvije spavaće, pružajući dovoljan prostor za obiteljski život ili povremeno odmorište. Okućnica....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 85.000 €, 78,00 m2 cca 1090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnina Smještena u neposrednoj blizini centra Saborskog, ova obiteljska kuća ili kuća za odmor nalazi se uz mirnu asfaltnu cestu, a istovremeno okružena prirodom. Smještena na parceli od 1499 m, nekretnina nudi uravnoteženu kombinaciju praktičnosti i prirodnog okruženja. Kuća....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće saborsko barem 80 m2'
118.000 €
118.000 €
89.000 €
  Kuća, SABORSKO, 118.000 €, 77,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća na lokaciji NP Plitvička jezera, površine 77m2 u roh-bau stanju. Kuća ima građevinsku i uporabnu dozvolu te već spreman tlocrt unutrašnjosti ukoliko ste zainteresiran za nešto gotovo . Struja i voda su provedene. Ukupna površina terena 1853m2 (unutar NP Plitvička jezera), od....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Saborsko je smješteno u središnjem dijelu Hrvatske. Naselje je koje ima urbani karakter i administrativno je središte čitavog kraja, a obilježava ga i činjenica da se nalazi unutar granica Nacionalnog parka Plitvička jezera, te da obiluje prirodnim ljepotama i znamenitostima. Od prirodnih....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 65.000 €, 80,00 m2 cca 810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Kuća Prodaja Lička Jesenica 80 m2 .

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 58.500 €, 82,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća za odmor s pripadajućom okućnicom i pomoćnim objektima. Smještena je u mirnom selu u blizini rijeke Jesenice nedaleko Nacionalnog parka Plitvička jezera. Objekt je kategoriziran sa tri zvjezdice i pogodan za bavljenje turizmom. .

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 150.000 €, 78,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća u Nacionalnom parku Plitvička jezera, na 750 m nadmorske visine. Na osami, okružena crnogoricom i netaknutom prirodom. Kuselj (Saborsko). Kuća u NP Plitvička jezera (prodaja).

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 75.000 €, 100,00 m2 cca 750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OGULIN, LIČKA JESENICA - KUĆA U PRIRODI + ZEMLJIŠTE!!! Samostojeća kuća + garaža + velika okućnica + 5.513 m2 zemljišta. U prizemlju kuće se nalazi jednosoban stan s dnevnim boravkom, kuhinjom, hodnikom, kupaonom i wc-om. Na katu je potkrovlje koje je potrebno urediti, a trenutno....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Na osamljenoj lokaciji nedaleko rijeke Jesenice prodaje se kuća na 2410 m2 okućnice. .

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

SABORSKO - Na prodaju se nudi samostojeća kuća smještena u mirnom okruženju u centru Saborskog, Karlovačka županija. Kuća ukupne stambene površine 120 m, sastoji se od podruma u polivici kuće, prizemlja i potkrovlja. U prizemlju je 70 m2 stambene površine od toga hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 160.000 €, 122,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

Vlasništvo Smještena u šarmantnom mjestu Saborsko, ova obiteljska kuća nudi spoj modernog života i rustikalnog šarma. Smještena na prostranoj parceli od 2,635 m, ova nekretnina predstavlja sjajno utočište okruženo prirodom, a istovremeno nudi svu udobnost doma. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 130.000 €, 134,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U srcu netaknute prirode, u mirnom mjestu Lička Jesenica, nedaleko od Saborskog, smjestilo se ovo posebno imanje koje pruža ono što danas svi traže ? mir, prirodu i osjećaj doma. Buditi se uz cvrkut ptica, udisati svjež planinski zrak i imati rijeku na svega stotinjak metara od kuće....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 80.000 €, 136,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

SABORSKO - samostojeća obiteljska kuća stambene površine 132 m2, sastoji se od prizemlja i potkrovlja, dva odvojena stana s posebnim ulazom. U prizemlju je predsoblje, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa blagovaonicom ( otvoreni tip ), kuhinja sa smočnicom i kupatilo. U potkrovlju....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 60.000 € na 58.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SABORSKO, 58.000 €, 150,00 m2 cca 390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 60.000 €
23.03.2026 - 58.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća u mjestu Saborsko na prodaju oko 150m2 stambeno sa terasom + 25m2 podrum. Blizina Plitvičkih jezera, pogodna za turizam. Udaljenost od Plitvičkih jezera je oko 20 minuta vožnje. Udaljenost od Zagreba oko 140 km. U mjestu Saborsko već se duže godina ljudi bave turizmom s obzirom....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 250.000 €, 176,00 m2 cca 1420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jedinstvena nekretnina dva objekta u Saborskom (700 m n.v.), idealna za one koji traže miran život u prirodi uz siguran i već uhodan posao. Smještena na prostranoj parceli od 2411 m², okružena netaknutom šumom, ova nekretnina pruža savršen spoj privatnosti i turističkog....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 220.000 €, 242,00 m2 cca 910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na parceli 1404 m2 samostojeća kuća 22.90 m x 8.85 m, dvor i gospodarske zgrade (garaža s jamom 68 m2, pečenjara i drvarnica) ukupno 884 m2. Prostrani parking i voćnjak 520 m2. Dvorište je potpuno ograđeno visokim kamenim zidom, ima kolni ulaz. Ostala okućnica (van zidina) iznosi....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 150.000 €, 280,00 m2 cca 540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Saborsko, Lička Jesenica, trosobna kuća od 280 m2 na 3 etaže na mirnoj lokaciji.Nalazi se na parceli od 5194 m2. Uz kuću se nalaze pomoćni objekti od 35 m2 i 68 m2.Nova fasada, krov i PVC stolarija.Kuća se sastoji od 3 etaže: suterena, prizemlja i potkrovlja. Prizemlje 84 m2 je kompletno....