• GoHome Professional
kuće pula terasa suteren barem 360 m2 - GoHome
  • kuće pula terasa suteren barem 360 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pula terasa suteren barem 360 m2

  • Za upit "kuće pula terasa suteren barem 360 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 2.394 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manji)
    • 380 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosječna cijena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PULA, Veruda, 860.000 €, 374,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Nekretnina s puno potencijala! PRILIKA! Pula je najveći grad Istarske županije smješten na jugozapadnom području impresivnog pejzaža Istarskog poluotoka te ga odlikuje zanimljiva kulturno-povijesna baština, prekrasna priroda i duge plaže koje oduzimaju dah. Na traženoj....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.890.000 €, 400,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo luksuznu vilu sa garažom i bazenom na jedinstvenoj lokaciji sa direktnim pristupom moru! Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i kata. Kroz dvorišnu kapiju ulazimo u dvorište sa vrtom i mjestom za parking. Stepenicama dolazimo u hodnik sa izlazom u garažu, na terasu....

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 675.000 €, 360,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.08.2025.,

www.indomio.hr

Istra,Pula,Štinjan U mirnom naselju grada Pule uz neposrednu blizinu jedne od najljepših plaža Istre nalazi se predivna apartmanska kuća svega 400 metara udaljenosti od mora te s pogledom na more. Kuća se sastoji od više stambenih jedinica - apartmana od kojih je jedan studio apartman....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pula terasa suteren barem 360 m2'
990.000 €
1.500.000 €
675.000 €
  Kuća, PULA, 660.000 €, 360,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

U Štinjanu, nalazi se ova lijepa kuća s više apartmana s građevinskim zemljištem površine 349m2 (trenutno veliko uređeno dvorište s parkingom i garažom). Kuća se nalazi na zemljištu površine 350m2, a ukupna stambena površina kuće iznosi 360m2. U suterenu kuće nalaze se tri prostorije....

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 670.000 €, 360,00 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo u Štinjanu na odličnoj lokaciji samostojeću kuću s pogledom na more. Ukupne površine 360 m2. Sastoji se od suterena, prizemlja i prvom kata. U suterenu se nalaze tri sobe. U prizemlju se nalazi stan koji se sastoji od dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila, wc-a, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 500.000 €, 364,04 m2 cca 1370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra ? Samostojeća kuća s velikim potencijalom 1000 m od mora Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u mjestu Tar prodaje se samostojeća kuća ukupne površine 364,04 m², raspoređena na tri etaže. Nekretnina ima pogled na okolnu prirodu i maslinike, što pruža ugodan i miran ambijent. Kuća....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 670.000 €, 364,04 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra ? Samostojeća kuća s velikim potencijalom 1000 m od mora Parcela predviđena za parking posjeduje građevinsku dozvolu. Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u mjestu Tar prodaje se samostojeća kuća ukupne površine 364,04 m², raspoređena na tri etaže. Nekretnina ima pogled na okolnu....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 799.000 €, 620,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 799.000 €, 620,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna od vodećih....