kuće pula terasa porasla cijena - GoHome
  • kuće pula terasa porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pula terasa porasla cijena

  • Za upit "kuće pula terasa porasla cijena" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 2.822 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 250 m2
    • do 310 m2
    • 310 m2 (prosječna površina)
    • barem 310 m2
    • 370 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+4%

Promjena cijene sa 800.000 € na 830.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Centar, 830.000 €, 400,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 700.000 €
24.04.2026 - 800.000 €
17.05.2026 - 830.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula  je najveći grad na istarskoj obali Hrvatske, smješten na jugozapadnom dijelu poluotoka Istre. Poznata je po bogatoj povijesti, a jedan od njenih najpoznatijih simbola je rimski amfiteatar, Arena, koji je jedan od najbolje očuvanih u svijetu. Pula je bogata svojom....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 275.000 € na 295.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Veruda, 295.000 €, 100,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 275.000 €
15.04.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Kuća na Vidikovcu sa terasom i vrtom, 3S + DB, PLIN U ponudi kuća na Vidikovcu stambene površine 100 m2 te okućnice i vrta oko 70 m2. Kuća se nalazi u mirnije dijelu naselja. Sastoji se od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja i blagovaona,....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 800.000 € na 850.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Centar, 850.000 €, 320,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2024 - 800.000 €
14.03.2026 - 850.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.07.2023.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na mirnoj lokaciji, u blizini škole, trgovina i ostalih potrebnih sadržaja za život prodaje se ova fantastična kuća s bazenom. Kuća je građena na zemljištu veličine 785 m2, i proteže se kroz dvije etaže, svaka sa 160m2 stambene površine. U prizemlju se nalazi apartman....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pula terasa porasla cijena'
295.000 €
295.000 €
940.000 €
 
+5%

Promjena cijene sa 1.285.000 € na 1.350.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Veruda, 1.350.000 €, 342,00 m2 cca 3950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 1.285.000 €
22.03.2026 - 1.350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Pula, prekrasan istarski grad bogat kulturno-povijesnim, gastronomskim, sportskim te turističkim angažmanom, meta je posjetitelja već dugi niz godina. Grad koji nudi za svakoga ponešto, poželjan je za život. A u samom predgrađu Pule, nedaleko prekrasnih plaža koja pulska obala pruža,....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 800.000 € na 850.000 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Monte Magno, 850.000 €, 360,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.02.2026 - 800.000 €
16.03.2026 - 850.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula, Villa sa bazenom i jacuzzijem Na samo par kilometara od Pule, plaža i mora, u mirnom naselju, prodaje se ova Villa sa dva odvojena stana. Ukupne površine od 360 četvornih metara, sastoji se od dva odvojena stana, koji se mogu koristiti ako netko želi i kao cjelina. U prizemlju....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 800.000 € na 830.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Centar, 830.000 €, 400,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 700.000 €
22.04.2026 - 800.000 €
15.05.2026 - 830.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad na istarskoj obali Hrvatske, smješten na jugozapadnom dijelu poluotoka Istre. Poznata je po bogatoj povijesti, a jedan od njenih najpoznatijih simbola je rimski amfiteatar, Arena, koji je jedan od najbolje očuvanih u svijetu. Pula je bogata svojom baštinom i starim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine