• GoHome Professional
kuće pula terasa barem 210 m2 balkon - GoHome
  • kuće pula terasa barem 210 m2 balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pula terasa barem 210 m2 balkon

  • Za upit "kuće pula terasa barem 210 m2 balkon" pronađeno 37 nekretnina - prosječna cijena 2.673 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosječna cijena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PULA, 570.000 €, 225,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.indomio.hr

PULA - CENTAR, kuća sa 4 stana, pogled more, 500m od rive Prodaje se stambena zgrada u samom centru grada Pule. Objekat se sastoji od prizemlja i 4 kata. U prizemlju je poslovni prostor, trenutno uređen kao apartman. Na 1. katu se nalazi jednosoban stan s balkonom. Na drugom katu....

 
 
 
  Kuća, PULA, Busoler, 465.000 €, 206,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo predivnu kuću s bazenom u mjestu Škatari. Kuća se sastoji od prizemlja u kojem se nalazi kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak, kupaonica i praonica te od 1. kata gdje su smještene 4 spavaće sobe, kupaonica i balkon. Također je u kući sređen i tavan. Na prekasnoj okućnici....

 
 
 
  Kuća, PULA, Monte Ghiro, 680.000 €, 242,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Novoizgrađena moderna nekretnina s 3 stana i velikom garažom proteže se na četiri etaže i dizajnirana je za udobnost i funkcionalnost. Prizemlje sadrži veliku garažu za dva automobila s prostorom za spremište i WC. Zajednički hodnik koji vodi na gornje etaže dostupan je izravno s....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pula terasa barem 210 m2 balkon'
430.000 €
430.000 €
1.290.000 €
  Kuća, PULA, Monte Ghiro, 390.000 €, 219,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s puno potencijala - odlična lokacija - Šijana! Na odličnoj lokaciji u jednom od najtraženijih naselja za život u Puli, na svega par stotina metara od svih bitnih sadržaja, smjestila se ova kuća s mnoštvo potencijala. Kuća je samostojeća, pristupa joj se s glavne ceste, sastoji....

 
 
 
  Kuća, PULA, 515.000 €, 220,00 m2 cca 2340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Prodaje se kuća s bazenom i okućnicom u Puli. Ukupna površina kuće iznosi 220m2, a sastoji se od prizemlja i prvog kata. U prizemlju kuće nalazi se pretprostor, hodnik, kuhinja, blagovaona, dnevni boravak s izlazom na balkon, jedna spavaća soba, kupaona, dok se na prvome katu nalaze....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 800.000 €, 260,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA Prekrasna apartmanska kuća! Veli Vrh ili Monte Grande najveći je pulski brežuljak, iako ne spada u izvornih sedam pulskih brežuljaka. Naziv je vjerojatno rimskog podrijetla. Nakon zauzimanja Istre Rimljani su brzo otkrili njezine ljepote i počeli podizati ljetnikovce za....

 
 
 
  Kuća, PULA, Kaštanjer, 725.000 €, 192,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća površine 192 m2, smještena u mirnom dijelu Pule, u naselju Kaštanjer. Kuća je smještena na na rubu parcele od 300 m2, pružajući dovoljno prostora za udoban život i razne aktivnosti na otvorenom. Kuća se ističe dobrom lokacijom i izuzetno povoljnom orijentacijom....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 485.000 €, 350,00 m2 cca 1390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Kuća na idealnoj lokaciji s velikim potencijalom Kuća je smještena u jednom od najtraženijih dijelova grada Pule, Nova Veruda. Sveukupne je površine od 250m2 podijeljenih na 3 etaže. U prizemlju se nalazi veći prostor koji može služiti kao poslovni prostor ili kao dodatna....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 495.000 €, 359,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća na top lokaciji,Veruda,u Puli. Kuća površine 359 m2 s vrtom.Tri vlasnika. Kuća ima 5 soba, dvije kupaonice , 2 terase , od kojih je jedna s kaminom, veliki balkon, terasa u spavaćoj sobi ,podrum sa sobom, garaža , kuhinja, dnevni boravak. Kuća je u dobrom stanju i....

 
 
 
  Kuća, PULA, Monte Magno, 850.000 €, 360,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Pula, Villa sa bazenom i jacuzzijem Na samo par kilometara od Pule, plaža i mora, u mirnom naselju, prodaje se ova Villa sa dva odvojena stana. Ukupne površine od 360 četvornih metara, sastoji se od dva odvojena stana, koji se mogu koristiti ako netko želi i kao cjelina. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 780.000 €, 360,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, ŠTINJAN - Apartmanska kuća smještena u mirnoj uređenoj ulici, s panoramskim pogledom na more Nekoliko minuta lagane vožnje od grada Pule smjestila se kvalitetna obiteljska apartmanska kuća od sveukupnih 360 m2 stambenoga prostora, smještena na ograđenoj i privatnoj parceli....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 1.100.000 €, 360,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula, na prestižnoj lokaciji, u jednom od najljepših pulskih kvartova, Veruda, na 900 m od prvih prekrasnih plaža (Lungomare, Ferijalno), te u neposrednoj blizini svih životnih sadržaja (tržnica, DM, škola, vrtić, dom zdravlja, banka, pošta, gradski bazeni, igrališta, restorani, knjižnica?.)....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.000.000 €, 400,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzna Kuća na Prestižnoj Lokaciji u Puli Pula, poznata po svojoj bogatoj povijesti, prekrasnim plažama i slikovitim uvalama, predstavlja jedno od najprivlačnijih odredišta u Hrvatskoj. Ovaj grad, koji spaja antičke spomenike s modernim sadržajima, nudi savršeno okruženje za udoban....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 750.000 €, 400,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina izdvaja iz svoje ponude kuću u nizu s 3 stana, okućnicom i terasama na vrlo popularnoj pulskoj lokaciji, Veruda Porat. Kuća je prvobitno izgrađena 1992 godine, a u sadašnjem stanju se nalazi od 2018. godine uz redovito održavanje, ulaganje i uređivanje svih....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 730.000 €, 400,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak....

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 618.000 €, 400,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u Štinjanu sa 6 stambenih jedinica. Nalazi se na mirnom lokaciji okružena obiteljskim kućama, 1500m od mora i plaža. Prizemlje se sastoji od garaže, konobe i velikog prostora u kojem se planira napraviti 2 stambene jedinice, svaka po 60m2 cca. Na prvom katu imamo samostalnu....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 730.000 €, 400,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 1.040.000 €, 420,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Predivna samostojeća kuća u mirnoj ulici s 4 stana Pula je najveći grad Istarske županije smješten na jugozapadnom području impresivnog pejzaža Istarskog poluotoka te ga odlikuje zanimljiva kulturno-povijesna baština, prekrasna priroda i duge plaže koje oduzimaju dah.....

 
 
 
  Kuća, PULA, 1.090.400 €, 420,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju kuća s četiri odvojena stana ,spremištem u dvorištu i parkirnim mjestima. Kuća je služila za iznajmljivanje,održavana i ima kapacitet od 25 kreveta. U Prizemljuse nalaze dva odvojena stana svaki površine 70 m2,a sastoje se od svaki od dvije spavaće sobe,kuhinje,blagovaonice,natkriveneterase....

 
 
 
  Kuća, PULA, 1.400.000 €, 450,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.06.2024.,

www.artliving-realestate.hr

Prodaje se apartmanska obiteljska kuca s bazenom, u mirnom i lijepom naselju 800 metara od mora sa pogledom na more. Kuća je udaljena 1 km od grada Pule. Kuća ukupne površine 450 m2, proteže se na tri etaže i potkrovlje. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 900.000 €, 463,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Odlična prilika za investiciju - najtraženija lokacija u blizini mora! Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, odmah do mora, nalazi se ova impozantna kuća s velikom okućnicom. Sastoji se od prizemlja i dva kata koji imaju svatko svoj veliki balkon s pogledom na more. Balkoni....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 2.000.000 €, 470,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Pula, prodaje se moderna i luksuzna villa sa bazenom i panoramskim pogledom na more! Ukupne je površine 470 m2 smještena na okućnici od 680 m2. Prostire se na prizemlje, prvi i drugi kat. U prizemlju se nalaze kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak otvorenog koncepta koji imaju mogućnost....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 2.075.000 €, 470,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Moderna vila s bazenom i pogledom na more Prodaje se novoizgrađena luksuzna i moderna vila s pogledom na Pulu i more. Godina izgradnje je 2020. Na prizemlju vile smjestile su se kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak u zajedničkom prostoru te imaju mogućnost izlaza na....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 2.000.000 €, 470,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

ALPHA LUXE GROUP prodaje modernu i luksuznu vilu sa bazenom i panoramskim pogledom na more, Pula, ISTRA Vila se nalazi u prigradskom naselju grada Pule, udaljena od centra 3 km, a od prve plaže 2 km. Od Zračne luke Pula je udaljena samo 7 km što joj omogućava dobru povezanost sa Europskim....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.500.000 €, 497,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula, primorski grad na vrhu hrvatskog istarskog poluotoka, poznata je po svojoj zaštićenoj luci, obali obrubljenoj plažama i rimskim ruševinama. Naseljena još u prapovijesti i cijenjena zbog svog strateškog položaja, Pula je okupirana, razarena i obnavljana bezbroj puta. Rimljani,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 1.400.000 €, 500,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.neelcon.hr

Prodaje se lijepa moderna kuća za odmor 500m2 u na atraktivnoj lokaciji grada Pule, na samo 350m udaljenosti od mora. Odličnog je tlocrtnog rasporeda te se sastoji od prizemlja, prvog kata, drugog kata i potkrovlja. U prizemlju su smještene dvije spavaće sobe s "en suite" kupaonicama,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 950.000 €, 500,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA, VELI VRH - Neponovljiva obiteljska vila okružena prirodom u mirnoj i slijepoj ulici Riječ je o kvalitetnoj i održavanoj obiteljskoj vili smještenoj nadomak grada Pule u mirnome okruženju u slijepoj ulici. Nalazi se na uređenoj i nagrađivanoj okućnici od 2100 m2 s domaćim....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.385.000 €, 500,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Luksuzna kuća s bazenom, wellnessom i 6 garažnih mjesta potpuno opremljena, 500 m stambenog prostora, idealna za investiciju ili luksuzni život Stambena površina: 500 m11 + soba | 10 kupaonica | 6 garažnih mjesta | Privatni bazen | Roštilj | Igrališta Glavne značajke: Godina renovacije:....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 950.000 €, 500,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, VILLA, VELI VRH, 500 M2 Ova impresivna vila prostire se na 500 m², smještena na atraktivnoj lokaciji, savršeno dizajnirana za udoban život i obiteljske trenutke. Vila se prostire kroz više etaža, pri čemu svaka od njih nudi jedinstvene prostore i mogućnosti. U prizemlju se....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 1.385.000 €, 500,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna kuća s bazenom, wellnessom i 6 garažnih mjesta ? potpuno opremljena, 500 m² stambenog prostora, idealna za investiciju ili luksuzni život Stambena površina: 500 m²11 + soba | 10 kupaonica | 6 garažnih mjesta | Privatni bazen | Roštilj | Igrališta Glavne značajke: Godina renovacije:....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 1.300.000 €, 501,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Na prodaju je lijepa moderna kuća za odmor veličine 500 m2 na atraktivnoj lokaciji u najvećem gradu u Istri, na samo 350 m udaljenosti od mora. Kuća je odličnog tlocrtnog rasporeda te se sastoji od prizemlja, prvog kata, drugog kata i potkrovlja. U prizemlju su smještene dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 595.000 €, 550,00 m2 cca 1080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.08.2025.,

www.indomio.hr

U širem centru Pule, mirnom obiteljskom kvartu,opet ne daleko od centra smjestile su se ove dvije samostojeće kuće. Jedna NKP 50 m2, druga NKP 90 m2 na okućni od 400 m2. Prva se kuća površine 50 m2 sastoji od dvije spavaće sobe, kupaone, dnevnog boravka sa kuhinjom, balkona dok se....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 1.350.000 €, 565,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Na prodaju Vam nudimo luksuzno uređenu kuću za odmor. Kuća se nalazi na Novoj Verudi. U prizemlju se nalaze dvije sobe svaka sa svojim kupatilom, televizijom i klimom, također, u prizemlju se nalazi velika društvena sala sa fitnesom/teretanom, jacuzzijem, saunom, tuševima, wc.om,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 4.200.000 €, 568,00 m2 cca 7390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX centar nekretnina prodaje ovu luksuznu vilu lociranu na samo kilometar od lijepih plaža, s predivnim pogledom na more, lukobran, Brijune i Rovinj ..te samo 4km od pulske Arene. Kuća je smještena na parceli od 700m2 i ima netto površinu 568m2 koja se prostire na 3 etaže. Vila....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.500.000 €, 570,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna prilika za ulaganje ili obiteljski život ? kuća s tri apartmana i restoranom s pogledom na more u Puli! Ova prelijepa nekretnina smještena je na idealnoj lokaciji, samo nekoliko metara od lijepih plaža i par minuta vožnje od centra Pule, poznatog po svojoj bogatoj povijesti,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.580.000 €, 600,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula, primorski grad na vrhu hrvatskog poluotoka Istre, poznat je po zaštićenoj luci, dugoj obali i rimskim ruševinama. Naseljena od prapovijesti i cijenjena zbog svog strateškog položaja, Pula je više puta bila okupirana, uništavana i ponovno građena. Vila je udaljena 6 km od mora,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.