- kuće pula terasa Najnovije

  • Za upit "kuće pula terasa najnovije" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.291 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PULA, Centar, 275.000 €, 69,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U Galižani, Istra. Malo mjesto Galižana nalazi se u neposrednoj blizini grada Vodnjana, svega desetak kilometara od centra Pule. Osnovne informacije o nekretnini: Površina kuće: 69 m Dvorište: 231 m Veća kuća: Kuća je u potpunosti renovirana, kategorizirana i prilagođena za ugodan....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 770.000 €, 250,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Ova prekrasna kuća u Puli savršeno spaja suvremeni stil i udobnost. Smještena samo 2500 m od centra i 3500 m od mora, nudi vam sve blagodati urbanog života i blizinu prirodnih ljepota. S tri kata, obuhvaća 7 soba, uključujući 4 spavaće sobe i 2 dnevna boravka, što je idealno za veću....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.890.000 €, 400,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo luksuznu vilu sa garažom i bazenom na jedinstvenoj lokaciji sa direktnim pristupom moru! Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i kata. Kroz dvorišnu kapiju ulazimo u dvorište sa vrtom i mjestom za parking. Stepenicama dolazimo u hodnik sa izlazom u garažu, na terasu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pula terasa najnovije'
800.000 €
480.000 €
412.000 €
  Kuća, PULA, Busoler, 500.000 €, 135,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se nova prizemnica u blizini Pule, idealna za obitelj ili kao investicija. Kuća je u visokom stupnju završenosti, a preostali radovi uključuju postavljanje sanitarija, popločavanje vanjskih površina te sadnju ukrasnog bilja. Također, planira se montirati jacuzzi na stražnjem....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 240.000 €, 142,00 m2 cca 1690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se prostrana kuća u Puli, savršena za obiteljski život ili investiciju! Osnovne informacije: Stambena površina: 140 m Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja, terasa, kupaonica Kat: Tri spavaće sobe (jedna s izlazom na terasu), hodnik, toalet Podrum: Dodatna prostorija za odlaganje....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 622.800 €, 132,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Na mirnoj lokaciji, u prirodnom okruženju i uz zeleni pojas, nalazi se montažna kuća iz 2013. godine površine 132 m², smještena na potpuno ograđenoj i uređenoj okućnici od 303 m². Nekretnina se ističe izuzetno privatnim vanjskim prostorom i naglaskom na boravak na otvorenom. Glavna....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 620.000 €, 132,00 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Pula je najveći grad Istarske županije i jedno od najvažnijih kulturnih i povijesnih središta na Jadranu. Poznata je po bogatoj rimskoj baštini, razvijenoj obali te dinamičnom spoju povijesti i suvremenog načina života. Grad nudi sve prednosti urbanog života uz blizinu....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 420.000 €, 180,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Pula ? Veruda Porat, obiteljska kuća s dvorištem, garažom i konobom Na atraktivnoj lokaciji u naselju Veruda Porat u Puli nalazi se obiteljska kuća ukupne stambene površine 180 m², s garažom i konobom površine 48 m² te dvorištem od 180 m². Nekretnina pruža odličan potencijal za obiteljski....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 215.000 €, 90,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju kuća u okolici Pule. Kuća, površine 90 m2 s dvorištem 78 m2, sastoji se od: Prizemlja: ulazni hodnik, kuhinja povezana s dnevnim boravkom, ostava, spavaća soba s toaletom. Prvi kat: spavaća soba (opremljena podnim grijanjem) s balkonom, kupaonica, galerija. Opremljena PVC....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr