• GoHome Professional
kuće pula terasa 250 m2 parking - GoHome
  • kuće pula terasa 250 m2 parking - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pula terasa 250 m2 parking

  • Za upit "kuće pula terasa 250 m2 parking" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.123 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PULA, Centar, 975.000 €, 259,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Pula, okolica, prekrasna kamena vila sa bazenom Ova jedinstvena kamena vila smještena je u mirnom dijelu starog rimskog kamenoloma, iz kojeg je vađen bijeli kamen korišten za izgradnju znamenitosti poput Venecije, pulske Arene i rimskog Koloseuma. Vila se nalazi na prostranom privatnom....

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 950.000 €, 260,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, ŠTINJAN - Moderna obiteljska vila smještena na mirnoj lokaciji, nadomak uređenih plaža i šetnjica. Ponosno predstavljamo ovu vrhunsku obnovljenu obiteljsku vilu smještenu u nezaobilaznom Štinjanu. Riječ je o vili koja je u potpunosti obnovljena od strane vlasnika te je spremna....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 800.000 €, 260,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA Prekrasna apartmanska kuća! Veli Vrh ili Monte Grande najveći je pulski brežuljak, iako ne spada u izvornih sedam pulskih brežuljaka. Naziv je vjerojatno rimskog podrijetla. Nakon zauzimanja Istre Rimljani su brzo otkrili njezine ljepote i počeli podizati ljetnikovce za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pula terasa 250 m2 parking'
Na upit
552.000 €
730.000 €
  Kuća, PULA, 681.000 €, 250,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Istra, PULA - PROSTRANA KATNICA OKRUŽENA ZELENILOM, prodaja! Na iznimno mirnoj lokaciji okružena zelenilom, u Puli nadomak centra grada prodaje se predivna samostojeća kuća katnica od 250 m2, na tri etaže: - PODRUM kuće do kojeg se silazi kamenim stepeništem, u funkciji je potpuno....

 
 
 
  Kuća, PULA, Šikići, 625.000 €, 250,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Pula nedaleko od centra grada u prodaji je prizemnica u izgradnji ukupne stambene površine 280m2, od toga je 180m2 stambeni prostor a 210m2 sa vanjskom natkrivenom terasom te podrum od 70m2.U podrumu je planirana konoba, stol za bilijar te vinski dio.Vrlo intereasntno i neobično na....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 770.000 €, 250,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Ova prekrasna kuća u Puli savršeno spaja suvremeni stil i udobnost. Smještena samo 2500 m od centra i 3500 m od mora, nudi vam sve blagodati urbanog života i blizinu prirodnih ljepota. S tri kata, obuhvaća 7 soba, uključujući 4 spavaće sobe i 2 dnevna boravka, što je idealno za veću....

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 785.000 €, 255,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

ISTRA ŠTINJAN - Obiteljska apartmanska vila smještena u mirnoj i slijepoj ulici, nedaleko od uređenih plaža i šetnjice. Ponosno predstavljamo ovu kvalitetnu obiteljsku vilu smještenu na svega 1km od uređenih plaža i predivnih šetnjica. Riječ je vili koja se sastoji od sveukupno 3....

 
 
 
  Kuća, PULA, Šikići, 700.000 €, 230,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Atraktivna Kuća u izgradnji - Šikići Ova kuća prostire se na impresivnoj parceli od 530 četvornih metara i ima ukupno 230 četvornih metara stambenog prostora. Kuća je podijeljena na tri stana, pružajući fleksibilnost i različite opcije za stanovanje ili investiciju. U prizemlju se....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.