• GoHome Professional
kuće pula moderan do 270000 eura - GoHome
  • kuće pula moderan do 270000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pula moderan do 270000 eura

  • Za upit "kuće pula moderan do 270000 eura" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 2.741 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PULA, Busoler, 230.000 €, 90,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Kuća u Šikićima, Pula, predstavlja iznimno udoban dom površine 90 m2, uz okućnicu od 78 m2. Osim samog stambenog prostora, dvorište nudi dodatne funkcionalnosti, uključujući malu ostavu (12m2) koja se može prilagoditi prema potrebama budućih vlasnika. Taj prostor može poslužiti kao....

 
 
 
  Kuća, PULA, Arena, 210.000 €, 58,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se atraktivan stan koji nudi savršen spoj mira i urbane praktičnosti. Smješten u mirnoj ulici na periferiji Pule, stan je idealan za one koji žele privatnost, a istovremeno biti nadomak svih sadržaja. Ključne karakteristike nekretnine: Lokacija: Pula, mirna ulica na periferiji....

 
 
 
  Kuća, PULA, Arena, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pula moderan do 270000 eura'
223.000 €
199.000 €
  Kuća, PULA, Centar, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula Pula, najveći i gospodarski najrazvijeniji grad Istre, smjestio se na jugu poluotoka, poznat po svojoj povijesti čemu svjedoče mnogobrojni očuvani spomenici iz različitih vremena i različitih vladara. U široj okolici centra grada prodaje se moderno uređeni stan ukupne....

 
 
 
  Kuća, PULA, 162.000 €, 84,00 m2 cca 1930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je atraktivna plutajuća kuća na moru, smještena u Puli, koja predstavlja jedinstvenu kombinaciju suvremenog dizajna, luksuza i izravnog kontakta s morem. Nekretnina je izgrađena 2019. godine, u potpunosti je namještena i spremna za korištenje, bez potrebe za dodatnim ulaganjima.....

 
 
 
  Kuća, PULA, 142.000 €, 84,00 m2 cca 1690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je plutajuća kuća ukupne površine 84 m2, s prekrasnom velikom terasom i hidromasažnim bazenom. Kuća se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, dvije spavaće sobe, te kupaone. Na plutajućoj kući se nalaze tri vanjske terase, ukupne površine 50 m2. Kuhinja u....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 130.000 €, 84,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Pula je najveći grad na istarskom poluotoku, poznat po bogatoj povijesti, impresivnoj rimskoj arhitekturi i živopisnoj obali. Središnji simbol grada je veličanstveni Rimski amfiteatar (Arena), jedan od najbolje očuvanih na svijetu, koji i danas služi kao spektakularna pozornica za....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 125.000 €, 33,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je izuzetan plutajući apartman površine 32 m² stambenog prostora, smješten u čarobnoj lokaciji u Puli sa pogledom na more i brojnim sadržajima za luksuzan odmor. Apartman se nalazi u novogradnji (2023.) i posjeduje ukupnu bruto površinu od 84 m² koju zauzima kroz svoj jedinstveni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.