• GoHome Professional
kuće pula do 330000 eura 120 m2 - GoHome
  • kuće pula do 330000 eura 120 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pula do 330000 eura 120 m2

  • Za upit "kuće pula do 330000 eura 120 m2" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 2.451 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PULA, Monte Ghiro, 256.500 €, 115,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Pula , najveći grad istarske obale, smještena je na jugozapadnom dijelu poluotoka Istre i ponosi se tisućljetnom poviješću. Grad je poznat po impozantnoj rimskoj Areni, jednom od najbolje očuvanih amfiteatara na svijetu, kao i po brojnim povijesnim spomenicima koji svjedoče....

 
 
 
  Kuća, PULA, Kaštanjer, 343.000 €, 115,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula, Kaštanjer, prizemna kuća blizu Arene, sa mogućnošću dogradnje dodatna dva kata Na odličnoj lokaciji u blizini centra Pule, svega 300 metara od poznate Pulske Arene, nalazi se ova uređena prizemna kuća u nizu bruto razvijene površine cca 115 m² sa terasom - dvorištem od 63 m2....

 
 
 
  Kuća, PULA, Busoler, 350.000 €, 115,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Idealna obiteljska kuća smještena na mirnoj lokaciji nadomak centra grada i predivnih prirodnih plaža Kuća sa svojih sveukupno 115 m2 stambene površine idealna za miran i siguran život veće ili manje obitelji, nadomak grada, predivnih prirodnih plaža i svega onoga što....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pula do 330000 eura 120 m2'
240.000 €
256.500 €
210.000 €
  Kuća, PULA, Arena, 250.000 €, 130,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.investa.hr

Pula, kuća s velikim investicijskim potencijalom 100 m od Arene, s dvjema terasama i vrtom Na prodaju je kuća u nizu BRP cca 130 m² / NKP cca 105 m², smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u starom dijelu Pule, svega nekoliko minuta hoda od Arene i mora. Ova nekretnina spaja autentičan....

 
 
 
  Kuća, PULA, 188.000 €, 125,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaja stana stara urbana vila u centru Pule | prilika za investiciju Na prodaju je stan smješten na 1. katu stare urbane vile iz austrougarskog razdoblja u samom centru grada Pula. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji s asfaltiranim prilazom i osiguranim parkirnim mjestom.....

 
 
 
  Kuća, PULA, Kaštanjer, 350.000 €, 115,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Pula, Kaštanjer, prodaja renovirane prizemne kuće u nizu u blizini pulske Arene u sporednoj ulici. Kuća površine oko 115 m2 ( netto 93 m2 ) te dvorištem od 63 m2.Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, ostave, te....

 
 
 
  Kuća, PULA, 240.000 €, 120,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo ovu obiteljsku kuću na dobroj lokaciji u Puli,površine 120 m2 koje se protežu kroz prizemlje i kat. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, natkrivene terasa i kupatila, a kat se sastoji od tri spavaće sobe i kupatila. Kući pripada parkirno mjesto. Nema okućnice.....

 
 
 
  Kuća, PULA, Monvidal, 225.000 €, 120,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vezana kuća u širem centru. 300 metara od Arene. Potrebna adaptacija . Mogućnost dizana još dvije etaže. Iza kuće nalazi se veliki vrt u vlasništvu - oko 300m2. cijena 225,000€. Nije fiksno - dogovor. Sanel ključ 0981938913 ŠIJANA, Pula, 120.00 m2 + Podrum 60m2 (prodaja).

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 319.000 €, 121,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula! Prizemnica s velikim vrtom i terasom. Na atraktivnoj lokaciji prodaje se prizemnica površine 121 m², smještena na okućnici od 362 m². Nekretnina se sastoji od hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom, dvije spavaće sobe i kupaonice. Ispred kuće prostire se prostrani vrt sa zrelim....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 281.000 €, 118,43 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad na istarskom poluotoku, poznat po bogatoj povijesti, impresivnoj rimskoj arhitekturi i živopisnoj obali. Središnji simbol grada je veličanstveni Rimski amfiteatar (Arena), jedan od najbolje očuvanih na svijetu, koji i danas služi kao spektakularna pozornica za....

 
 
 
  Kuća, PULA, Monvidal, 256.500 €, 115,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula, najveći grad istarske obale, smještena je na jugozapadnom dijelu poluotoka Istre i ponosi se tisućljetnom poviješću. Grad je poznat po impozantnoj rimskoj Areni, jednom od najbolje očuvanih amfiteatara na svijetu, kao i po brojnim povijesnim spomenicima koji svjedoče o bogatoj....

 
 
 
  Kuća, PULA, Šijana, 219.000 €, 114,75 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

KUĆA SA PUNO POTENCIJALA!!! Prodajemo kuću nadomak najpoznatijeg i najznačajnijeg spomenika ?pulska Arena?, građevine od koje započinje i završava svaki obilazak grada, gdje se tijekom ljetnih mjeseci održavaju raznovrsne priredbe, festivali i koncerti, što s razlogom iz godine u....

 
 
 
  Kuća, PULA, Kaštanjer, 338.000 €, 126,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.crozilla.com

Na mirnoj i traženoj lokaciji, Kaštanjeru, prodaje se prostran stan površine 96 m², smješten u kući s dva odvojena stana. Stan je južno orijentiran i ima mnogo prirodne svjetlosti tijekom cijelog dana.Raspored prostora je funkcionalan i obuhvaća ulazni hodnik, kuhinju s blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Kaštanjer, 279.000 €, 126,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća na Kaštanjer Čisto Vlasništvo etažirano Uporabna dozvola Novogradnja, ključ Sanel 098/193-8913 Pula,Monvidal 126.00 m2 P+1 Uređeno Dvorište 3s+Db Terasa vrt (prodaja).

 
 
 
  Kuća, PULA, Monvidal, 279.000 €, 125,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća: Pula, 125.00 m2 (prodaja).

 
 
 
  Kuća, PULA, Kaštanjer, 235.000 €, 111,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaju se dva stana na prvom katu privatne kuće u mirnom naselju Kaštanjer, Pula, svega cca 800 m od centra grada. Stanovi se prodaju isključivo zajedno, te se nalaze na prvom katu privatne kuće. ? Stan 1: 61,07 m² ? Stan 2: 50,61 m² ? Ukupna površina: 111,68 m². Oba stana imaju....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 279.000 €, 110,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2025.,

www.investa.hr

Na prodaju je samostojeća katnica smještena u popularnom pulskom predgrađu, na izuzetnoj lokaciji, udaljena svega 500 m od mora. Kuća ima 110 m² stambenog prostora i nalazi se na manjoj parceli od 162m², s okućnicom koja uključuje popločanu površinu i mali vrt okružen zelenilom. Kuća....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 279.000 €, 110,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo samostojeću katnicu od približno 110m², smještenu na izvrsnoj lokaciji, udaljenu samo 700m od mora i 1km od centra Pule. Ova kuća se nalazi na manjoj parceli od 144m², s popločanom okućnicom i malim vrtom okruženim zelenilom. Sa jedne strane kuće je cesta, dok sa stražnje....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 279.000 €, 110,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo samostojeću kuću, Pula, Veli Vrh, stambene površine 110m2. Kuća u prizemlju ima hodnik, kuhinju sa blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, ostavu, kupaonicu i malo spremište. Na prvom katu ima dvije spavaće sobe, kupaonicu i više spremišta u nižem dijelu podkrovlja.....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 279.000 €, 110,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 300.000 € na 290.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Centar, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.05.2026 - 300.000 €
23.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u kući na 1. katu atraktivna lokacija Prodaje se stan u kući, smješten na 1. katu , u mirnom i atraktivnom dijelu naselja. Ovaj stan nudi udobnost, privatnost i funkcionalan raspored, uz vlastito dvorište i prostrano parkirno mjesto. Detalji nekretnine: Površina stana:....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 279.000 €, 110,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo samostojeću katnicu od približno 110m, smještenu na izvrsnoj lokaciji, udaljenu samo 700m od mora i 1km od centra Pule. Ova kuća se nalazi na manjoj parceli od 144m, s popločanom okućnicom i malim vrtom okruženim zelenilom. Sa jedne strane kuće je cesta, dok sa stražnje....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 279.000 €, 110,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 279.000 €, 110,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina vam nudi samostojeću, useljivu kuću s dvorištem u popularnom pulskom predgrađu. U prizemlju se nalaze hodnik, kuhinja-dnevni boravak, spremište, kupaonica s prozorom i 2 spavaće sobe. Na katu, do kojeg se dolazi vanjskim stepeništem,se nalaze dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 360.000 €, 130,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se 3-soban stan u privatnoj kući sa tri stana, u naselju Valkane u Puli. Bruto površina 130m2 (85m2 neto + 45m2 terasa) + 100m2 okućnice + 1 parkirno mjesto. Kuća je etažirana, sa zajedničkim vanjskim ulazom. Visina stropa od 4'5m omogućuje izgradnju galerije po želji.....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 298.000 €, 110,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo stan-etaža kuće 1 kat Vidikovac-Pula 110m2. Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika,2 spavaće sobe,dnevne sobe, kuhinje sa blagovaonom,ostave,kupaone i 3 terase sa koje imate pogled na more. Kuća u cijelpsti adaptirana,PVC stolarija sa roletnama. Poseban ulaz,jedno....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 290.000 €, 110,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 300.000 €, 130,00 m2 cca 2310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u kući na 1. katu ? atraktivna lokacija Prodaje se stan u kući, smješten na 1. katu , u mirnom i atraktivnom dijelu naselja. Ovaj stan nudi udobnost, privatnost i funkcionalan raspored, uz vlastito dvorište i prostrano parkirno mjesto. Detalji nekretnine: Površina....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.