• GoHome Professional
kuće pula do 300000 eura 100 m2 - GoHome
  • kuće pula do 300000 eura 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pula do 300000 eura 100 m2

  • Za upit "kuće pula do 300000 eura 100 m2" pronađeno 39 nekretnina - prosječna cijena 2.786 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PULA, Centar, 330.000 €, 100,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja ? Prekrasna kuća s turističkim potencijalom u Puli Medulin i Pula smješteni su na južnoj obali Istre, nudeći spoj predivnih plaža, kristalno čistog mora i bogate povijesti. Medulin je poznat po živahnoj turističkoj ponudi i šarmantnim šetnicama uz obalu,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Monte Ghiro, 320.000 €, 100,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo ovu samostojeću kuću smještenu u Puli, koja nudi prostranu okućnicu i dva odvojena stambena prostora. Idealna je za obiteljski život zbog svoje blizine škole i vrtića, ali također pruža i odličnu priliku za dodatni prihod od turizma. Veći stambeni dio oduševljava prostranim....

 
 
 
  Kuća, PULA, Monte Magno, 299.000 €, 100,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

PULA, VALDEBEK mala obiteljska kuća na mirnoj lokaciji! Prodaje se obiteljska kuća na mirnoj lokaciji udaljena od centra grada 3.5 km. Smještena je na parceli površine 234 m2 a sastoji se od prizemlja i kata ukupne brutto površine 100 m2. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, kupaonica,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pula do 300000 eura 100 m2'
295.000 €
260.000 €
250.000 €
  Kuća, PULA, Centar, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Pula je povijesni grad na moru, smješten na jugu Istre. Poznata je po lijepim šetnicama uz obalu, prirodnim plažama i čistom moru. U središtu grada nalazi se impresivna Arena, rimski amfiteatar i simbol Pule. Grad spaja bogatu povijest, more i ugodnu mediteransku....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 255.000 €, 100,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Centar Smještena svega 100 metara od veličanstvene Arene, ova kuća u centru Pule nudi savršen spoj povijesti, komfora i mira. S smještena u mirnoj ulici, uživat ćete u tišini i privatnosti, dok je besplatni parking u blizini dodatna pogodnost. Lokacija kao ova je prava....

 
 
 
  Kuća, PULA, Monte Ghiro, 320.000 €, 100,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula -- Ova nekretnina se nalazi u mirnom dijelu Pule i sastoji se od dvije manje kućice, ljetne kuhinje i velike okućnice koja ostavlja prostora za dječje igralište, bazen ili druge atraktivne pogodnosti. -- Prva kuća ima oko 60m2, veliki otvoreni prostor sa dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 260.000 €, 100,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvoetažni stan u Štinjanu, 100,67m2 reducirane neto površine. Stan se nalazi na prvom katu i mansardi kuće na odličnoj lokaciji s panoramskim pogledom na brijunsko otočje i veliki dio Istre. Sastoji se od dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula centar Prodaje se kuća u centru Pule, na pješačkoj udaljenosti od znamenite "Arene" . Lokacija omogućava život bez kompromisa: trgovine, tržnica, škole, kafići, restorani i sve gradske usluge dostupni su pješice u nekoliko minuta. Ovdje dobivate ono što se u centru rijetko....

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 260.000 €, 100,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Istra, Pula, Štinjan, prodaje se dvoetažni stan 100,67m2 na prvome katu samostojeće kuće. Prvi kat trenutno nije namješten, planiran je veliki dnevni boravak. Unutarnje stepenice vode na drugu etažu koja se nalazi u potkrovlju i sastoji se od galerije s koje se pruža predivan pogled....

 
 
 
  Kuća, PULA, 220.000 €, 100,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Ova vikendica za ljubitelje prirode , mira i tišine , se nalazi na svega 500 metara lokalne od plaže u Dugoj Uvali . Smještena je u vikend naselju , okružena zelenilom sa prekrasnim plažama u neposrednoj blizini ( 5 min . pješice ) Na parceli od 400 m2 nalazi se kuća sa 3 stana od....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 275.000 € na 295.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, 295.000 €, 100,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 275.000 €
15.04.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Kuća na Vidikovcu sa terasom i vrtom, 3S + DB, PLIN U ponudi kuća na Vidikovcu stambene površine 100 m2 te okućnice i vrta oko 70 m2. Kuća se nalazi u mirnije dijelu naselja. Sastoji se od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja i blagovaona,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, ŠTINJAN - Stan sa predivnim pogledom na mlore! Posredujemo u prodaji dvoetažnog stana površine 100 m2 (NKP), stvarne površine 132 m2. Nalazi se na prvom katu i mansardi obiteljske kuće. Na prvom katu 24,55 m2 predviđen je dnevni boravak sa kaminom (odgovarajući dimnjak postoji).....

 
 
 
  Kuća, PULA, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je povijesni grad na moru, smješten na jugu Istre. Poznata je po lijepim šetnicama uz obalu, prirodnim plažama i čistom moru. U središtu grada nalazi se impresivna Arena, rimski amfiteatar i simbol Pule. Grad spaja bogatu povijest, more i ugodnu mediteransku atmosferu. U blizini....

 
 
 
  Kuća, PULA, 300.000 €, 100,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE KUĆA U MIRNOM NASELJU U BLIZINI SVIH SADRŽAJA PRIZEMLJE - DNEVNI BORAVAK, KUHINJA SA BLAGOVAONOM, KUPATILO PRVI KAT - TRI SPAVAĆE SOBE, SPREMIŠTE, DVIJE TERASE. OKUĆNICA JE 80M2 ČISTA I UREDNA DOKUMENTACIJA ZA VIŠE INFORMACIJA KONTAKT BROJ +385 97 760 8740 TONI PRILIKA!!!....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kamena kuća u nizu u staroj gradskoj jezgri, u blizini Amfiteatra. Radi se o urednom i useljivom objektu, dobrim dijelom adaptirana nekretnina pogodna i za život i za odmor. U prizemnom dijelu kuće se nalazi dnevni dio i kupatilo, te manja ostava. Na katu kuće su dvije....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 220.000 €, 100,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA,PULA - Prizemna etaža kuće s dva stana, 2 terase i vrtom Prodaje se etaža kuće u prizemlju na atraktivnoj i mirnoj lokaciji Veruda Porat. Kuća se nalazi na kraju slijepe ulice, što osigurava potpuni mir, tišinu i privatnost. Etaža se sastoji od dva odvojena stana s terasama....

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 260.000 €, 100,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

U Štinjanu u mirnom naselje u predgrađu Pule prodaje se stan ukupne neto reducirane površine 100,67m2, stvarne površine 132 m. Nalazi se na 1. katu i mansardi kuće. Svijetao je i s prekrasnim pogledom sa galerije, otvorene terase i balkona na Brijunski arhipelag i velik dio Istre.....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 279.900 €, 101,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Pula, Veruda, stan prodaja U jednom od najtraženijih kvartova Pule prodaje se prostrani trosobni stan ukupne površine 102 m. Smješten na drugom, ujedno i posljednjem katu manje stambene zgrade, jedini je na etaži, što osigurava mir i privatnost. Stan je odličnog rasporeda, a sastoji....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 240.000 €, 98,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Kuća s privatnim vrtom u centru! Pula je dom nevjerojatne arhitekture, a među povijesnim građevinama najpoznatija je pulska Arena. Od nje počinje svako razgledavanje, no svakako ona nije jedino što ovaj prekrasni grad ima za ponuditi svojim posjetiteljima! Upravo u Puli,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 285.000 €, 102,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Pula je zadivljujući i mnogostruk grad, prepun mogućnosti za svaki posjet. Od svoje drevne rimske arhitekture do prekrasnih pogleda na more, Pula vas poziva da istražite njenu bogatu povijest, živahne kulturne festivale i zapanjujuće prirodne krajolike. Naš se grad može pohvaliti....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 342.000 € na 330.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Monte Magno, 330.000 €, 102,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 342.000 €
22.04.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula U ponudi je iznimno atraktivan stan u prizemlju koji pruža rijetko viđen spoj komfora, privatnosti i životnog stila kakav se obično veže uz samostojeću kuću. Ova nekretnina idealna je za kupce koji traže više od klasičnog stana ? vlastiti vanjski prostor, potpunu funkcionalnost....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 280.000 €, 103,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

KAISER IMMOBILIEN VAM OVOG PUTA PREDSTAVLJA STAN U AUTOHTONOJ AUSTROUGARSKOJ VILI Pula je povijesni istarski grad smješten na južnom dijelu poluotoka, poznat po rimskom amfiteatru Areni i živopisnoj staroj jezgri. Okružena je blagom mediteranskom prirodom i uvalama, a u njezinu se....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 250.000 €, 104,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šarmantna kuća u nizu smještena u samom centru Pule, udaljena 100m od Arene i 200m od mora! Nekretnina predstavlja izvrsnu investicijsku priliku ? pogodna za dugoročni ili kratkoročni najam! Kuća u nizu (srednja), ukupne površine 104m2 (suteren + prizemlje + kat). Nalazi....

 
 
 
  Kuća, PULA, Arena, 250.000 €, 105,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u nizu u centru Pule, udaljeno 100m od Pulske arene. Neto površine 105m2 + 30 m2 vrta u suterenu 2 etaže ? prizemlje + kat U prizemlju se nalazi kupaonica, spavaća soba, kuhinja I Dnevni boravak, ostava, terasa U suterenu se nalazi vrt cca 30m2 I ostava Na katu se....

 
 
 
  Kuća, PULA, Busoler, 225.000 €, 105,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Pula kao najveći i najrazvijeniji grad u Istri pruža mnoge mogućnosti kao i raznolike sadržaje. Uz razvijeno gospodarstvo i turizam te kao studentsko središte Istre, netaknuta priroda susreće se na svim rubovima grada u svakom smjeru. Kao takav, grad Pula je idealna destinacija....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 239.900 €, 95,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je jedan od najpoželjnijih gradova na Jadranu - savršena kombinacija bogate povijesti, mediteranskog šarma i moderne gradske dinamike. Grad u kojem je Arena svakodnevni prizor, a more, kultura, gastronomija i svi urbani sadržaji nalaze se na dohvat ruke. Nekretnine u samom centru....

 
 
 
  Kuća, PULA, Monte Ghiro, 239.900 €, 95,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Pula je jedan od najpoželjnijih gradova na Jadranu - savršena kombinacija bogate povijesti, mediteranskog šarma i moderne gradske dinamike. Grad u kojem je Arena svakodnevni prizor, a more, kultura, gastronomija i svi urbani sadržaji nalaze se na dohvat ruke. Nekretnine....

 
 
 
  Kuća, PULA, Monte Zaro, 225.000 €, 95,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA Na prodaju je atraktivan stan smješten na iznimno traženoj i praktičnoj lokaciji, svega 3 minute hoda od plaže, škole, trgovina i svih bitnih sadržaja, što ga čini idealnim izborom za obiteljski život, dugoročni najam ili turističku investiciju. Stan se nalazi u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, PULA, Šikići, 266.000 €, 93,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom naselju Šikići, smještenom u neposrednoj blizini Pule i desetak minuta vožnje od mora, nalazi se kuća s dvorištem koja nudi brojne mogućnosti. Ova lokacija postaje sve popularnija među investitorima zbog blizine grada i rastućeg turističkog potencijala. **Prizemlje:** Prostor....

 
 
 
  Kuća, PULA, 330.000 €, 93,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se šarmantna i funkcionalna kuća prizemnica smještena u urbanom okruženju, na lokaciji koja omogućuje jednostavan pristup svim sadržajima. Kuća je osmišljena da pruži maksimalnu udobnost uz optimalno iskorišten prostor. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka otvorenog....

 
 
 
  Kuća, PULA, 300.000 €, 92,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se montažna prizemnica u visokom roh bau brutto površine 90 m2 na nekretnini površine 439 m2, udaljena od centra Pule 6 km i od mora 7,5 km Na prodaju ? Montažna prizemnica u visokom roh-bau stanju, 90 m² + okućnica 439 m² Prodaje se moderna montažna prizemnica bruto površine....

 
 
 
  Kuća, PULA, 300.000 €, 92,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se montažna prizemnica u visokom roh bau brutto površine 90 m2 na nekretnini površine 439 m2, udaljena od centra Pule 6 km i od mora 7,5 km Na prodaju Montažna prizemnica u visokom roh-bau stanju, 90 m + okućnica 439 m Prodaje se moderna montažna prizemnica bruto površine....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 270.000 €, 108,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Želite li živjeti u srcu grada, a istovremeno uživati u svim čarima obiteljskog doma? Ova jedinstvena nekretnina nudi sve što vam je potrebno! Na prodaju je etažirani stan od 108,70m2, koji obuhvaća prizemlje i kat, s vlastitom garažom od 25 m² i vrtom! DETALJI NEKRETNINE: **Prizemlje:**....

 
 
 
  Kuća, PULA, Monte Magno, 250.000 €, 92,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Stan u predgrađu Pule Velebna Pula je kao grad Rim, sagrađena na sedam brežuljaka. Smještena je na jugozapadnom području impresivnog pejzaža Istarskog poluotoka te je najveći grad i glavna luka Istre. U Puli su koncentrirane tri tisuće godina povijesti. Različite dominacije;....

 
 
 
  Kuća, PULA, Arena, 310.000 €, 91,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se atraktivan stan koji nudi savršen spoj mira i urbane praktičnosti. Smješten u mirnoj ulici na periferiji Pule, stan je idealan za one koji žele privatnost, a istovremeno biti nadomak svih sadržaja. Ključne karakteristike nekretnine: Lokacija: Pula, mirna ulica na periferiji....