- kuće pula adsl Najnovije

  • Za upit "kuće pula adsl najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PULA, Centar, 299.000 €, 140,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodajemo dvojnu kuću sa dodatnom manjom kućom u blizini Pule. Ova nekretnina je jako dobra investicija, jer postoji mogućnost dodatne gradnje i nadogradnje. Potrebna je potpuna renovacija objekata. Za dodatne informacije, molimo kontaktirajte: Azra +385 91 611 5706 +385 98 420 885....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 549.000 €, 174,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji, između Pule i Štinjana u uređenom naselju okruženom kućama za odmor, smjestila se moderna prizemnica ukupne stambene površine 174m2, na zemljištu od 564 m2. Nekretnina pruža savršen spoj privatnosti, komfora i odlične povezanosti sa svim važnim sadržajima. Kuća....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 995.000 €, 350,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodajemo prekrasnu, potpuno renoviranu austrougarsku kamenu vilu s pogledom na more, smještenu u mirnoj ulici, samo 10 minuta pješke od strogog centra Pule. Vila, izgrađena 1895. godine, temeljito je renovirana 2022. godine i prostire se na 350 m stambene površine. Ova vila nudi:....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 275.000 €, 69,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U Galižani, Istra. Malo mjesto Galižana nalazi se u neposrednoj blizini grada Vodnjana, svega desetak kilometara od centra Pule. Osnovne informacije o nekretnini: Površina kuće: 69 m Dvorište: 231 m Veća kuća: Kuća je u potpunosti renovirana, kategorizirana i prilagođena za ugodan....

 
 
 
  Kuća, PULA, Kaštanjer, 235.000 €, 111,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaju se dva stana na prvom katu privatne kuće u mirnom naselju Kaštanjer, Pula, svega cca 800 m od centra grada. Stanovi se prodaju isključivo zajedno, te se nalaze na prvom katu privatne kuće. ? Stan 1: 61,07 m² ? Stan 2: 50,61 m² ? Ukupna površina: 111,68 m². Oba stana imaju....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 480.000 €, 155,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju obiteljska kuća smještena u mirnom i privatnom dijelu Pule, u slijepoj ulici idealno za ugodan obiteljski život, ali i kao izvrsna investicijska prilika. Kuća ukupne površine 155 m nalazi se na prostranom zemljištu od 724 m, koje pruža brojne mogućnosti dodatne izgradnje....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 536.000 €, 180,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodajemo kuću sa dva stana u okolici Pule. Veći stan se sastoji od kupatila, ostave, kuhinja, blagovaonice i dnevnog boravka iz kog se izlazi na natkrivenu terasu i vrt u kom je bazen i roštilj. Unutarnje stepenice vode na kat na kom se nalaze četiri spavaće sobe i kupatilo. Manji....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 622.800 €, 132,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Na mirnoj lokaciji, u prirodnom okruženju i uz zeleni pojas, nalazi se montažna kuća iz 2013. godine površine 132 m², smještena na potpuno ograđenoj i uređenoj okućnici od 303 m². Nekretnina se ističe izuzetno privatnim vanjskim prostorom i naglaskom na boravak na otvorenom. Glavna....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 620.000 €, 132,00 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Pula je najveći grad Istarske županije i jedno od najvažnijih kulturnih i povijesnih središta na Jadranu. Poznata je po bogatoj rimskoj baštini, razvijenoj obali te dinamičnom spoju povijesti i suvremenog načina života. Grad nudi sve prednosti urbanog života uz blizinu....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 470.000 €, 150,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U ponudi dvojna kuća u okolici Pule. Kuća je u potpunosti renovirana i prilagođena za turistički najam tokom ljetnih mjeseci. Na parceli od 400m2, smješten je bazen od 30 m2. Sama kuća se sastoji od prostranog dnevnog boravka i kuhinje, tri moderno opremljene spavaće sobe, dvije kupaone.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće pula najnovije (34)
  • kuće pula adsl (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.