• GoHome Professional
kuće pula 200 m2 s garažom - GoHome
  • kuće pula 200 m2 s garažom - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pula 200 m2 s garažom

  • Za upit "kuće pula 200 m2 s garažom" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 2.502 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 210000 eura (prosječna cijena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-13%

Promjena cijene sa 470.000 € na 410.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Štinjan, 410.000 €, 194,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 520.000 €
08.03.2026 - 470.000 €
29.03.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U mirnom i atraktivnom dijelu Štinjana, na svega 700 metara od mora, prodaje se samostojeća kuća s otvorenim pogledom na more i uređenom okućnicom. Smještena u uređenom susjedstvu, ova nekretnina nudi tri odvojene stambene jedinice, garažu, više vanjskih parkirnih mjesta i sve što....

 
 
 
  Kuća, PULA, Busoler, 780.000 €, 215,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2024.,

www.indomio.hr

Svega 5 minuta vožnje od centra grada smjestila se ova moderna prizemnica ukupne površine od 215 m2, smjestila se na parceli od 591 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, open space prostorije u kojoj su se savršeno uklopili moderna i opremljena kuhinja s blagovaonicom i osunčani dnevni....

 
 
 
  Kuća, PULA, Busoler, 465.000 €, 206,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Istra, Pula, Šikići prodaje se obiteljska kuća, kuća za odmor sa bazenom na 3 km od centra Pule. Kuća je površine 206m2 koja se prostire na dvije etaže, na zemljištu od 464m2. - prizemlje se sastoji od kuhinje i blagovaonice, velikog dnevnog boravka, kupaone, terase, praone, podruma....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pula 200 m2 s garažom'
390.000 €
390.000 €
780.000 €
  Kuća, PULA, Šikići, 370.000 €, 200,00 m2 cca 1850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina prodaje veliku kuću s garažom, koja se nalazi u predgrađu Pule Na 3 etaže ima 200 m2 stambenog prostora. U prizemlju se nalazi velika kuhinja blagovaona, hodnik i dnevni boravak sa zidanim-zatvorenim kaminom. Kroz sredinu kuće idu kamene stepenice do prvog....

 
 
 
  Kuća, PULA, Šikići, 395.000 €, 200,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo kuću sa garažom nedaleko Pule površine 200 m2 na 3 etaže. Prizemlje : - ulazni hodnik, velika kuhinja sa blagovaonicom, dnevni boravak sa kaminom, unutarnje stepenice koje vode na 1 kat 1 Kat : Predsoblje, dvije velike spavaće sobe, kupatilo sa kadom i tušem, lođa Potkrovlje:....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 468.000 € na 426.400 € - 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Štinjan, 426.400 €, 194,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 572.000 €
26.11.2025 - 468.000 €
26.03.2026 - 426.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi kuća sa dva stambena prostora. Kuća je smještana na mirnoj lokaciji u naselju Štinjan, na svega 700 m od predivnih plaža. Kuća ima uporabnu dozvolu, zemljište je površine 520 m2, stanovi su bruto površine 97 m2 svaki, garaža 19 m2, spremište2 10 m2 i natkrivena spremište....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine