• GoHome Professional
kuće pula 170 m2 zadnjih 14 dana - GoHome
  • kuće pula 170 m2 zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pula 170 m2 zadnjih 14 dana

  • Za upit "kuće pula 170 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.175 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PULA, Busoler, 539.500 €, 180,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se predivna kuća izgrađena 2008. godine, smještena u mirnom naselju nedaleko grada Pule, idealna za obiteljski život, odmor ili kao izvrsna investicijska prilika. Nekretnina se sastoji od dva stana većeg stana površine 130 m koji se prostire na dvije etaže (prizemlje i prvi....

 
 
 
  Kuća, PULA, Kaštanjer, 380.000 €, 155,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je lijepa kuća s bazenom u Puli, smještena u mirnom naselju, a istovremeno blizu centra grada i svih potrebnih sadržaja. Kuća ima ukupnu stambenu površinu od 155 m i okućnicu od 195 m, idealna za obitelj ili kao investicija za kuću za odmor. Sastoji se od prizemlja i dva....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 750.000 €, 168,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je novosagrađena, potpuno uređena i vrhunski opremljena vila s bazenom. Cijeli unutarnji prostor klimatiziran je, a grijanje je podno, što omogućuje ugodan boravak tijekom cijele godine. Prizemlje (126 m²): ulazni hodnik, WC, ostava, kuhinja s dnevnim boravkom otvorenim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pula 170 m2 zadnjih 14 dana'
536.000 €
480.000 €
549.000 €
  Kuća, PULA, Centar, 499.000 €, 172,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je suvremena vila smještena u mirnom naselju, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule. Ova samostojeća kuća, izgrađena 2019. godine, nudi idealan spoj funkcionalnosti, estetike i komfora, čineći je savršenim izborom kako za obiteljski život, tako i kao atraktivnu investiciju....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 550.000 €, 174,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.investa.hr

Na prodaju prizemnica bruto tlocrtne površine 174 m², smještena na zemljištu od 564 m² u mirnom naselju okolice Pule, odlično raspoređenog prostora koji se proteže kroz cijelo prizemlje. OPIS NEKRETNINE: Kuća se sastoji od 174 m2 stambenoga prostora, okućnice površine od 355 m2, te....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 549.000 €, 174,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na mirnoj lokaciji, između Pule i Štinjana u uređenom naselju okruženom kućama za odmor, smjestila se moderna prizemnica ukupne stambene površine 174m2, na zemljištu od 564 m2. Nekretnina pruža savršen spoj privatnosti, komfora i odlične povezanosti sa svim važnim sadržajima. Kuća....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 675.000 €, 165,90 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad u Istri, smješten na jugozapadnoj obali poluotoka, poznat po bogatoj povijesti, prekrasnoj obali i rimskim spomenicima. Grad se ističe čuvenom Arenom, jednim od najbolje očuvanih rimskih amfiteatara na svijetu. Osim kulturne baštine, Pula nudi i živahnu atmosferu,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 480.000 €, 161,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo stan u Austrougarskoj vili u strogom centru Pule. Stan se nalazi na drugom katu vile te zauzima cijeli drugi kat. Sastoji se od šest soba, kupatila, ostave, kuhinje sa blagovaonicom, dva balkona i terase. Raspored i namjena soba se svakako može mijenjati i prilagoditi vlastitim....

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 690.000 €, 180,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, NOVOGRADNJA, VILA, ŠTINJAN, 180 m2 Na prodaju moderna vila s bazenom, smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, samo 1 km od mora. Vila se nalazi na uređenoj parceli površine 843 m² i nudi potpunu privatnost i udobnost, s izvrsnom prometnom povezanošću. Kuća se prostire....

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 410.000 €, 183,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivno prodajemo samostojeću kuću ukupne površine 183 m², smještena na uređenoj okućnici od 314 m². Kuća se sastoji od prizemlja i kata, a dodatno joj pripada garaža površine 19 m². Prizemlje se sastoji od hodnika, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka te dvije....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more