• GoHome Professional
kuće pula 170 m2 do 270000 eura - GoHome
  • kuće pula 170 m2 do 270000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pula 170 m2 do 270000 eura

  • Za upit "kuće pula 170 m2 do 270000 eura" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 1.533 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 269.000 € na 259.500 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Busoler, 259.500 €, 165,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2026 - 269.000 €
15.05.2026 - 259.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

U naselju Šikići prodaje se samostojeća kuća ukupne stambene površine oko 165 m², raspoređena na prizemlje i kat, idealna za miran obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. U prizemlju se nalazi prostrani open space prostor koji objedinjuje kuhinju, blagovaonicu i....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 225.000 €, 178,00 m2 cca 1260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo kuću sa bazenom ukupne stambene površine 178 m2 na dvije etaže sa dvije nadzemne garaže 6,4x6 m i dva parkirna mjesta. Bazen je betonsko korito površine 4x7,5x1,3 m. Kuća se prodaje u ROH BAU fazi izgradnje. Izgrađena je sukladno izdanoj pravomoćnoj građevinskoj dozvoli....

 
 
 
  Kuća, PULA, Šikići, 280.000 €, 158,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pula 170 m2 do 270000 eura'
280.000 €
200.000 €
270.000 €
 
-26%

Promjena cijene sa 250.000 € na 185.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, 185.000 €, 170,00 m2 cca 1090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 250.000 €
13.03.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je prostrana kuća u Istri, u Savudriji, površine 170 m2 smještena na okućnici od 665 m2, s prekrasnim pogledom na more. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za obiteljski život, odmor ili investiciju u turistički najtraženijem dijelu Istre. Kuća se sastoji od tri....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled