• GoHome Professional
kuće pula 160 m2 najnovije do 370000 eura - GoHome
  • kuće pula 160 m2 najnovije do 370000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pula 160 m2 najnovije do 370000 eura

  • Za upit "kuće pula 160 m2 najnovije do 370000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 350000 eura (malo jeftiniji)
    • 380000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PULA, Centar, 299.000 €, 140,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodajemo dvojnu kuću sa dodatnom manjom kućom u blizini Pule. Ova nekretnina je jako dobra investicija, jer postoji mogućnost dodatne gradnje i nadogradnje. Potrebna je potpuna renovacija objekata. Za dodatne informacije, molimo kontaktirajte: Azra +385 91 611 5706 +385 98 420 885....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 240.000 €, 142,00 m2 cca 1690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrana kuća u Puli, savršena za obiteljski život ili investiciju! Osnovne informacije: Stambena površina: 140 m Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja, terasa, kupaonica Kat: Tri spavaće sobe (jedna s izlazom na terasu), hodnik, toalet Podrum: Dodatna prostorija za odlaganje....

 
 
 
  Kuća, PULA, Kaštanjer, 235.000 €, 111,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaju se dva stana na prvom katu privatne kuće u mirnom naselju Kaštanjer, Pula, svega cca 800 m od centra grada. Stanovi se prodaju isključivo zajedno, te se nalaze na prvom katu privatne kuće. ? Stan 1: 61,07 m² ? Stan 2: 50,61 m² ? Ukupna površina: 111,68 m². Oba stana imaju....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 215.000 €, 90,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju kuća u okolici Pule. Kuća, površine 90 m2 s dvorištem 78 m2, sastoji se od: Prizemlja: ulazni hodnik, kuhinja povezana s dnevnim boravkom, ostava, spavaća soba s toaletom. Prvi kat: spavaća soba (opremljena podnim grijanjem) s balkonom, kupaonica, galerija. Opremljena PVC....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 205.000 €, 493,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Štinjan, prodaje se građevinsko zemljište površine 493 m, idealno za izgradnju obiteljske kuće, moderne vile za odmor ili manje stambene zgrade. Parcela je pravilnog, pravokutnog oblika te se nalazi unutar obuhvata GUP-a, u izgrađenom dijelu građevinske zone, što budućem vlasniku....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće pula najnovije do 370000 eura (8)
  • kuće pula 160 m2 do 370000 eura (120)
  • kuće pula 160 m2 najnovije (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.