• GoHome Professional
kuće pridraga do 270000 eura - GoHome
  • kuće pridraga do 270000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pridraga do 270000 eura

  • Za upit "kuće pridraga do 270000 eura" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 1.817 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PRIDRAGA, 265.000 €, 154,00 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se isplativa obiteljska kuća dvokatnica u srcu Pridrage, smještena na izvrsnoj lokaciji ? samo 100 m od mora! Kuća ima 154 m² stambenog prostora, PVC stolariju i prostranu okućnicu od oko 475 m². Svaki kat posjeduje vlastitu kupaonicu, a tu su i dva natkrivena balkona/terase,....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 260.000 €, 228,10 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.05.2026.,

www.eurovilla.hr

U mirnoj i slikovitoj Pridragi, nedaleko Zadra, nalazi se izvanredna prilika za kreiranje luksuznog doma. Ova moderna obiteljska kuća u fazi visokog roh-bau, smještena u okruženju novijih objekata i netaknute prirode, nudi savršen spoj privatnosti i pristupačnosti.Projektirana kao....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 260.000 €, 117,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se novoizgrađena kuća prizemnica u mjestu Pridraga, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na more. Kuća se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka. Ispred kuće se nalazi velika lijepo uređena okućnica s vrtom koji ima sustav navodnjavanja.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pridraga do 270000 eura'
275.000 €
230.000 €
275.000 €
  Kuća, PRIDRAGA, 259.000 €, 130,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća se nalazi u mirnom dijelu Pridrage, među novoizgrađenim vikendicama. Površina iznosi 130 m2, a sastoji se od ulaza, hodnika, 3 spavaće sobe, WC-a, kupaonice s WC-om i vešerajem, otvorenog prostora kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, ostave (špajze) u sklopu kuhinje te velike....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 275.000 €, 154,00 m2 cca 1790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća zidana katnica ukupne površine 154 m² na parceli od 465 m², smještena u mjestu Pridraga, svega 120 metara od mora. Kuća se sastoji od dva kata, a svaki kat ima vlastiti dnevni boravak, kupaonicu i sobu, što omogućuje korištenje kao dvije odvojene stambene jedinice....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 230.000 €, 102,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novouređena prizemnica u mjestu Pridraga, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na more. U kuću je dodatno uloženo 2021. godine te je potpuno opremljena i namještena. Rađena je nova fasada, natkrivena terasa, vrata i grilje te klime u svim prostorijama, Grijanje je centralno na....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šarmantan dio dvojne kuće u mirnom naselju Pridraga.Savršen je spoj dalmatinske gradnje i modernog dizajna.Interjer koji odiše ljepotom,spoj drva i kamena uz moderan namještaj,čini boravak iznimno ugodnim.Ispred kuće se nalazi natkrivena terasa uz prekrasnu smokvu i mediteranske....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kvalitetno uređena dvojna kamena kuća smještena u mirnom dijelu Pridrage, idealna za miran obiteljski život, odmor ili turistički najam. Kuća je prizemnog koncepta i u potpunosti prilagođena osobama s invaliditetom, bez arhitektonskih prepreka, što omogućuje jednostavno....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 220.000 €, 117,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća prizemnica u Pridrazi. Kuća je površine 117 m2, a sastoji se od tri prostrane spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom te dvije kupaonice s toaletom. Ispred ulaza nalazi se terasa natkrivena pergolom. Izgrađena je na zemljištu površine 389....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 270.000 € na 220.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PRIDRAGA, 220.000 €, 102,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 270.000 €
01.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prizemnica u mjestu Pridraga, blizu Novigrada. Površine je 102 m2, a sastoji se od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe i dvije kupaonice. Ispred kuće je uređena velika natkrivena terasa koju ukrašavaju mediteranske biljake i stabla. U vrtu....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 279.000 €, 227,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PARTHENON nekretnine posreduju u prodaji kuće s tri apartmana i velikim turističkim potencijalom ? Meka Draga, 150 m od mora! Na prodaju je potpuno uređena i funkcionalna kuća smještena svega 150 metara od plaže, idealna za život, odmor ili kao već uhodana investicija u turizam. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 215.000 €, 122,00 m2 cca 1760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno opremljena kuća u mjestu Pridraga, nedaleko od Zadra. Kuća stambene površine 122 m2 izgrađena na parceli površine 313 m2 ima predivno uređenu okućnicu u kojoj se nalazi bazen te roštilj. Kuća je visoka prizemnica koja se sastoji od dva stana. U prvom stanu nalazi....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 205.000 €, 170,00 m2 cca 1210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mjestu Pridraga, u Zadarskoj županiji, smještena na mirnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili turistički najam. Kuća ima ukupnu stambenu površinu od 170 m² i nalazi se na prostranom zemljištu površine 1.140 m², što pruža brojne mogućnosti uređenja....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 290.000 €, 177,42 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Ponosno predstavljamo privlačnu kuću za odmor, površine 177,42 m2, smještenu na zemljištu od 450 m2, na predivnom području Pridrage. Ova nekretnina se nalazi svega 250 metara udaljena od plaže, pružajući vam izravan kontakt s morem i nevjerojatnim panoramskim pogledom. Ako tražite....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 290.000 €, 177,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća visoka prizemnica na površini zemljišta od 450m2. Sveukupna stambena površina visoke prizemnice iznosi 177m2, a sastoji se suterena i visokog prizemlja. SUTEREN Stambena površina suterena iznosi cca.40m2, a sastoji se od kuhinje s blagavaonom, dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 290.000 €, 160,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Vrlo lijepa kuća sa dvije stambene jedinice u mirnom dijelu Pridrage. Kuća u prizemlju ima odvojen stan sa dvije spavaće sobe, površine 35m2. Stan ima lijepu vanjsku terasu. Na katu je stan površine 110m2, koji se sastoji od dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 125.000 €, 102,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se započeta gradnja (102 m²) na prostranom zemljištu od 649 m² u atraktivnom dijelu Pridrage, svega 200 metara od mora! Lokacija je izuzetno mirna, okružena novim kućama za odmor i vilama s bazenima ? savršeno za investiciju ili izgradnju vlastite oaze mira! ? Idealno za gradnju....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 115.000 €, 72,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Info na broj: 0913133097 Započeta kuća u Pridragi (naselje Kokići). Objekt ima površinu od 70 m², a okućnica 586 m². Prizemlje se sastoji od dvije sobe, kuhinje, dnevnog boravka, kupaonice i natkrivene terase. U dvorištu ima dovoljno prostora za manju garažu i vrt. Za kat je u tijeku....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stara kuća u mjestu Pridraga kraj Zadra Na prodaju stara kuća izgrađena prije 1968. godine, smještena u mjestu Pridraga nedaleko od Zadra. Kuća se nalazi na potpuno ograđenom zemljištu ukupne površine 556 m². Građevina je djelomično zatvorena, a djelomično otvorena. Legalizirana površina....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 88.000 €, 48,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinski teren 750m2 s drvenom kućicom, drvo Ariš poluhoblica, kućica ima svoj ulaz, teren ima 2 ulaza. Dozvoljeno napraviti kuću s bazenom do 110m2. Pridraga more 4 min autom, a do Novigrada 8 min autom. Mirna lokacija i izvrsna prilika za turistički najam. .