• GoHome Professional
kuće pridraga do 260000 eura - GoHome
  • kuće pridraga do 260000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pridraga do 260000 eura

  • Za upit "kuće pridraga do 260000 eura" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 1.839 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PRIDRAGA, 260.000 €, 117,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se novoizgrađena kuća prizemnica u mjestu Pridraga, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na more. Kuća se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka. Ispred kuće se nalazi velika lijepo uređena okućnica s vrtom koji ima sustav navodnjavanja.....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 259.000 €, 130,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća se nalazi u mirnom dijelu Pridrage, među novoizgrađenim vikendicama. Površina iznosi 130 m2, a sastoji se od ulaza, hodnika, 3 spavaće sobe, WC-a, kupaonice s WC-om i vešerajem, otvorenog prostora kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, ostave (špajze) u sklopu kuhinje te velike....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 265.000 €, 154,00 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se isplativa obiteljska kuća dvokatnica u srcu Pridrage, smještena na izvrsnoj lokaciji ? samo 100 m od mora! Kuća ima 154 m² stambenog prostora, PVC stolariju i prostranu okućnicu od oko 475 m². Svaki kat posjeduje vlastitu kupaonicu, a tu su i dva natkrivena balkona/terase,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pridraga do 260000 eura'
260.000 €
230.000 €
230.000 €
  Kuća, PRIDRAGA, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šarmantan dio dvojne kuće u mirnom naselju Pridraga.Savršen je spoj dalmatinske gradnje i modernog dizajna.Interjer koji odiše ljepotom,spoj drva i kamena uz moderan namještaj,čini boravak iznimno ugodnim.Ispred kuće se nalazi natkrivena terasa uz prekrasnu smokvu i mediteranske....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kvalitetno uređena dvojna kamena kuća smještena u mirnom dijelu Pridrage, idealna za miran obiteljski život, odmor ili turistički najam. Kuća je prizemnog koncepta i u potpunosti prilagođena osobama s invaliditetom, bez arhitektonskih prepreka, što omogućuje jednostavno....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 270.000 € na 220.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PRIDRAGA, 220.000 €, 102,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 270.000 €
01.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prizemnica u mjestu Pridraga, blizu Novigrada. Površine je 102 m2, a sastoji se od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe i dvije kupaonice. Ispred kuće je uređena velika natkrivena terasa koju ukrašavaju mediteranske biljake i stabla. U vrtu....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 220.000 €, 117,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća prizemnica u Pridrazi. Kuća je površine 117 m2, a sastoji se od tri prostrane spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom te dvije kupaonice s toaletom. Ispred ulaza nalazi se terasa natkrivena pergolom. Izgrađena je na zemljištu površine 389....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 215.000 €, 122,00 m2 cca 1760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno opremljena kuća u mjestu Pridraga, nedaleko od Zadra. Kuća stambene površine 122 m2 izgrađena na parceli površine 313 m2 ima predivno uređenu okućnicu u kojoj se nalazi bazen te roštilj. Kuća je visoka prizemnica koja se sastoji od dva stana. U prvom stanu nalazi....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 205.000 €, 170,00 m2 cca 1210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mjestu Pridraga, u Zadarskoj županiji, smještena na mirnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili turistički najam. Kuća ima ukupnu stambenu površinu od 170 m² i nalazi se na prostranom zemljištu površine 1.140 m², što pruža brojne mogućnosti uređenja....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 275.000 €, 154,00 m2 cca 1790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća zidana katnica ukupne površine 154 m² na parceli od 465 m², smještena u mjestu Pridraga, svega 120 metara od mora. Kuća se sastoji od dva kata, a svaki kat ima vlastiti dnevni boravak, kupaonicu i sobu, što omogućuje korištenje kao dvije odvojene stambene jedinice....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 275.000 €, 117,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Novigrad ? Pridraga Prilika prodaje se kuća koja se sastoji od tri spavaće sobe, dvije kupaonice te dnevnog boravka sa kuhinjom; kuća je prije godinu dana potpuno renovirana, uključujući i instalacije; instalirano je i novo centralno grijanje na pelet; površina kuće iznosi 117m2 a....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 275.000 €, 117,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2023.,

www.bova.hr

Novigrad ? Pridraga .

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 279.000 €, 227,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PARTHENON nekretnine posreduju u prodaji kuće s tri apartmana i velikim turističkim potencijalom ? Meka Draga, 150 m od mora! Na prodaju je potpuno uređena i funkcionalna kuća smještena svega 150 metara od plaže, idealna za život, odmor ili kao već uhodana investicija u turizam. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 125.000 €, 102,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se započeta gradnja (102 m²) na prostranom zemljištu od 649 m² u atraktivnom dijelu Pridrage, svega 200 metara od mora! Lokacija je izuzetno mirna, okružena novim kućama za odmor i vilama s bazenima ? savršeno za investiciju ili izgradnju vlastite oaze mira! ? Idealno za gradnju....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 115.000 €, 72,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Info na broj: 0913133097 Započeta kuća u Pridragi (naselje Kokići). Objekt ima površinu od 70 m², a okućnica 586 m². Prizemlje se sastoji od dvije sobe, kuhinje, dnevnog boravka, kupaonice i natkrivene terase. U dvorištu ima dovoljno prostora za manju garažu i vrt. Za kat je u tijeku....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stara kuća u mjestu Pridraga kraj Zadra Na prodaju stara kuća izgrađena prije 1968. godine, smještena u mjestu Pridraga nedaleko od Zadra. Kuća se nalazi na potpuno ograđenom zemljištu ukupne površine 556 m². Građevina je djelomično zatvorena, a djelomično otvorena. Legalizirana površina....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 88.000 €, 48,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinski teren 750m2 s drvenom kućicom, drvo Ariš poluhoblica, kućica ima svoj ulaz, teren ima 2 ulaza. Dozvoljeno napraviti kuću s bazenom do 110m2. Pridraga more 4 min autom, a do Novigrada 8 min autom. Mirna lokacija i izvrsna prilika za turistički najam. .