• GoHome Professional
kuće pridraga do 150 m2 - GoHome
  • kuće pridraga do 150 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pridraga do 150 m2

  • Za upit "kuće pridraga do 150 m2" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 2.832 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PRIDRAGA, 795.000 €, 138,00 m2 cca 5760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

NOVIGRAD, PRIDRAGA - kamena vila na jedinstvenoj lokaciji Pridraga je malo primorsko mjesto uz sastavu općine Novigrad u Zadarskoj županiji, a u svom prekrasnom prirodnom okolišu nudi i šest kilometara dugačku šljunčanu plažu. Grad Zadar je udaljen 36 km, a zračna luka Zadar 23 km.....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 404.600 €, 116,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ova lijepa vila s dva stana, smještena je na prostranoj parceli od 400m² te pruža savršenu ravnotežu između privatnosti, prirodne ljepote i suvremenog načina života. Na dvije etaže i ukupne površine 116 m², projektirana je tako da svaki njezin kutak odiše funkcionalnošću i elegancijom.....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 275.000 €, 117,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2023.,

www.bova.hr

Novigrad ? Pridraga .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pridraga do 150 m2'
230.000 €
410.000 €
259.000 €
  Kuća, PRIDRAGA, 420.000 €, 150,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Pridraga je mjesto gdje Dalmacija još uvijek ima dušu. Mir, priroda i more bez gužve, a opet na svega pola sata od Zadra. Blizina Zrmanje, plaža i turističkih sadržaja čini je sve traženijom za život i najam. Kaiser Immobilien predstavlja nekretninu koja ima jasan smisao ? dvije stambene....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 815.000 €, 143,00 m2 cca 5700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća u izgradnji u mirnom i tihom dijelu mjesta Pridraga, na blagoj uzvisini, tako da se iz kuće pruža odličan pogled na more, od kojeg je udaljena svega 300 metara. U prizemlju je smještena kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak, iz kojih se izlazi na terasu i vrt. Tu je još i toalet....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 815.000 € na 800.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PRIDRAGA, 800.000 €, 143,00 m2 cca 5590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.11.2025 - 850.000 €
11.12.2025 - 815.000 €
29.04.2026 - 800.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je predivna, moderno uređena kuća smještena u mirnom dijelu Pridrage, svega 300 metara (5 minuta hoda) od mora. Ova elegantna nekretnina kombinira suvremeni dizajn, vrhunske materijale i toplinu doma, stvarajući savršeno mjesto za obiteljski život ili luksuzni odmor. Kuća....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 569.000 €, 140,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvije etaže kuće rasprostiru se na 140 metara četvornih, a kuća posjeduje i neobično postavljen bazen koji je također bio u projektu. Visoko kvalitetne CLT ploče, odnosno ploče od križno lameliranog drva kojeg mnogi stručnjaci danas nazivaju i betonom budućnosti sačinjavaju glavni....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 265.000 €, 154,00 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se isplativa obiteljska kuća dvokatnica u srcu Pridrage, smještena na izvrsnoj lokaciji ? samo 100 m od mora! Kuća ima 154 m² stambenog prostora, PVC stolariju i prostranu okućnicu od oko 475 m². Svaki kat posjeduje vlastitu kupaonicu, a tu su i dva natkrivena balkona/terase,....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 275.000 €, 154,00 m2 cca 1790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća zidana katnica ukupne površine 154 m² na parceli od 465 m², smještena u mjestu Pridraga, svega 120 metara od mora. Kuća se sastoji od dva kata, a svaki kat ima vlastiti dnevni boravak, kupaonicu i sobu, što omogućuje korištenje kao dvije odvojene stambene jedinice....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 215.000 €, 122,00 m2 cca 1760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno opremljena kuća u mjestu Pridraga, nedaleko od Zadra. Kuća stambene površine 122 m2 izgrađena na parceli površine 313 m2 ima predivno uređenu okućnicu u kojoj se nalazi bazen te roštilj. Kuća je visoka prizemnica koja se sastoji od dva stana. U prvom stanu nalazi....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 220.000 €, 117,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća prizemnica u Pridrazi. Kuća je površine 117 m2, a sastoji se od tri prostrane spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom te dvije kupaonice s toaletom. Ispred ulaza nalazi se terasa natkrivena pergolom. Izgrađena je na zemljištu površine 389....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 275.000 €, 117,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Novigrad ? Pridraga Prilika prodaje se kuća koja se sastoji od tri spavaće sobe, dvije kupaonice te dnevnog boravka sa kuhinjom; kuća je prije godinu dana potpuno renovirana, uključujući i instalacije; instalirano je i novo centralno grijanje na pelet; površina kuće iznosi 117m2 a....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 260.000 €, 117,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se novoizgrađena kuća prizemnica u mjestu Pridraga, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na more. Kuća se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka. Ispred kuće se nalazi velika lijepo uređena okućnica s vrtom koji ima sustav navodnjavanja.....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 450.000 €, 116,92 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća katnica u Pridrazi u Zadarskoj županiji. Površina kuće iznosi 116,92m2, obje etaže su iste. Svaka etaža ima po 2 spavaće sobe, dnevni boravak sa blagavaonom i kuhinjom, kupaonicu i terasu. Cijena 450.000€. Kontakt +385913274402 Marko Mail: marko.orsag@bagi-international.hr....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 410.000 €, 116,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Novigrad - Pridraga prodaje se kuća s pravomoćnom građevinskom dozvolom u Pridrazi; mirna lokacija, predivan pogled na zaljev; kuća je površine 116,92 m2 dok površina čestice iznosi 400 m2; priključena je na struju i vodu; sastoji se od dvije identične etaže; svaka etaža se sastoji....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 399.999 €, 110,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su dvije stambene jedinice koje čine skladnu cjelinu, smještene na prvom katu i u potkrovlju kuće u Pridragi, idealne za obiteljski boravak ili turistički najam s više jedinica. Na prvom katu nalazi se prostran i komforan dvosoban apartman koji odiše ugodom i funkcionalnošću.....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 125.000 €, 102,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se započeta gradnja (102 m²) na prostranom zemljištu od 649 m² u atraktivnom dijelu Pridrage, svega 200 metara od mora! Lokacija je izuzetno mirna, okružena novim kućama za odmor i vilama s bazenima ? savršeno za investiciju ili izgradnju vlastite oaze mira! ? Idealno za gradnju....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 270.000 € na 220.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PRIDRAGA, 220.000 €, 102,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 270.000 €
01.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prizemnica u mjestu Pridraga, blizu Novigrada. Površine je 102 m2, a sastoji se od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe i dvije kupaonice. Ispred kuće je uređena velika natkrivena terasa koju ukrašavaju mediteranske biljake i stabla. U vrtu....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 230.000 €, 102,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novouređena prizemnica u mjestu Pridraga, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na more. U kuću je dodatno uloženo 2021. godine te je potpuno opremljena i namještena. Rađena je nova fasada, natkrivena terasa, vrata i grilje te klime u svim prostorijama, Grijanje je centralno na....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 530.000 €, 100,00 m2 cca 5300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Novoizgradjena kamena kuca sa bazenom,samostojeca koja je trenutno u najmu i donosi odlicne prihode kroz sezonu. Od mora udaljena cca 200m i sa prekrasnim pogledom na more. Podrum u rohbau sa mogucnoscu uredjenja manjeg apartmana i dodatno prostor kotlovnice koji ima zaseban ulaz....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 530.000 €, 100,00 m2 cca 5300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Pridraga, prodaje se samostojeća kamena vila visoka prizemnica od 100 m2 stambene površine izgrađena 2023 godine na zemljištu od 591 m2, visokokvalitetna gradnja. . Sastoji se od podruma i visokog prizemlja. Podrum cca. 50 m2 u Roh - Bau stanju: vinski podrum, konoba, teretana,....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stara kuća u mjestu Pridraga kraj Zadra Na prodaju stara kuća izgrađena prije 1968. godine, smještena u mjestu Pridraga nedaleko od Zadra. Kuća se nalazi na potpuno ograđenom zemljištu ukupne površine 556 m². Građevina je djelomično zatvorena, a djelomično otvorena. Legalizirana površina....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 290.000 €, 160,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Vrlo lijepa kuća sa dvije stambene jedinice u mirnom dijelu Pridrage. Kuća u prizemlju ima odvojen stan sa dvije spavaće sobe, površine 35m2. Stan ima lijepu vanjsku terasu. Na katu je stan površine 110m2, koji se sastoji od dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 115.000 €, 72,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Info na broj: 0913133097 Započeta kuća u Pridragi (naselje Kokići). Objekt ima površinu od 70 m², a okućnica 586 m². Prizemlje se sastoji od dvije sobe, kuhinje, dnevnog boravka, kupaonice i natkrivene terase. U dvorištu ima dovoljno prostora za manju garažu i vrt. Za kat je u tijeku....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šarmantan dio dvojne kuće u mirnom naselju Pridraga.Savršen je spoj dalmatinske gradnje i modernog dizajna.Interjer koji odiše ljepotom,spoj drva i kamena uz moderan namještaj,čini boravak iznimno ugodnim.Ispred kuće se nalazi natkrivena terasa uz prekrasnu smokvu i mediteranske....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kvalitetno uređena dvojna kamena kuća smještena u mirnom dijelu Pridrage, idealna za miran obiteljski život, odmor ili turistički najam. Kuća je prizemnog koncepta i u potpunosti prilagođena osobama s invaliditetom, bez arhitektonskih prepreka, što omogućuje jednostavno....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 88.000 €, 48,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinski teren 750m2 s drvenom kućicom, drvo Ariš poluhoblica, kućica ima svoj ulaz, teren ima 2 ulaza. Dozvoljeno napraviti kuću s bazenom do 110m2. Pridraga more 4 min autom, a do Novigrada 8 min autom. Mirna lokacija i izvrsna prilika za turistički najam. .