- kuće pridraga bazen Najnovije

  • Za upit "kuće pridraga bazen najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PRIDRAGA, 850.000 €, 225,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, PRIDRAGA - Moderna vila s prekrasnim pogledom na more Prodaje se prizemnica stambene povšine 225 m2, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagavaonicom (50 m2) ispred kojega je natkrivena terasa s bazenom. Prizemnica ima ukupno četiri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 259.000 €, 130,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća se nalazi u mirnom dijelu Pridrage, među novoizgrađenim vikendicama. Površina iznosi 130 m2, a sastoji se od ulaza, hodnika, 3 spavaće sobe, WC-a, kupaonice s WC-om i vešerajem, otvorenog prostora kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, ostave (špajze) u sklopu kuhinje te velike....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 690.000 €, 172,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, PRIDRAGA - Luksuzna vila s bazenom u blizini mora Prodaje se predivna prizemnica s bazenom u mjestu Pridraga pokraj Zadra. Objekt ukupne stambene površine 172 m2 izgrađen je na parceli od 589 m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice s izlazom na....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 230.000 €, 122,00 m2 cca 1890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

NOVIGRAD,PRIDRAGA - kuća sa bazenom U Novigradu, na mirnoj lokaciji, prodajemo kuću sa ograđenom okućnicom. Kuća je visoka prizemnica iz 80ih, održavana i vrlo funkcionalna. Sastoji se od dva stana. Manji ima jednu spavaću sobu, kupaonicu te dnevni prostor sa kuhinjom i izlazom na....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 125.000 €, 102,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se započeta gradnja (102 m²) na prostranom zemljištu od 649 m² u atraktivnom dijelu Pridrage, svega 200 metara od mora! Lokacija je izuzetno mirna, okružena novim kućama za odmor i vilama s bazenima ? savršeno za investiciju ili izgradnju vlastite oaze mira! ? Idealno za gradnju....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 88.000 €, 48,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinski teren 750m2 s drvenom kućicom, drvo Ariš poluhoblica, kućica ima svoj ulaz, teren ima 2 ulaza. Dozvoljeno napraviti kuću s bazenom do 110m2. Pridraga more 4 min autom, a do Novigrada 8 min autom. Mirna lokacija i izvrsna prilika za turistički najam. .

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 750.000 €, 230,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Uživajte u životu iz snova u modernoj vili smještenoj na idiličnoj lokaciji udaljenoj samo 60 metara od mora u Novigradu, Zadarska županija. Ova ekskluzivna nekretnina u visokom stupnju izgradnje nudi spektakularan pogled na more i Velebit, savršena za obiteljski život ili luksuzni....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 815.000 € na 800.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PRIDRAGA, 800.000 €, 143,00 m2 cca 5590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.11.2025 - 850.000 €
11.12.2025 - 815.000 €
29.04.2026 - 800.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je predivna, moderno uređena kuća smještena u mirnom dijelu Pridrage, svega 300 metara (5 minuta hoda) od mora. Ova elegantna nekretnina kombinira suvremeni dizajn, vrhunske materijale i toplinu doma, stvarajući savršeno mjesto za obiteljski život ili luksuzni odmor. Kuća....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 815.000 €, 180,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderna, potpuno opremljena i odmah useljiva vila smještena u mirnom dijelu Pridrage, nedaleko od Zadra, s lijepim pogledom na more, samo 250 metara udaljena od mora. Vila stambene površine 180 m2 nalazi se na zemljištu od 500 m2, a prostire se na dvije etaže, prizemlje....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 569.000 €, 140,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvije etaže kuće rasprostiru se na 140 metara četvornih, a kuća posjeduje i neobično postavljen bazen koji je također bio u projektu. Visoko kvalitetne CLT ploče, odnosno ploče od križno lameliranog drva kojeg mnogi stručnjaci danas nazivaju i betonom budućnosti sačinjavaju glavni....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće pridraga bazen (31)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri