- kuće pridraga bazen

  • Za upit "kuće pridraga bazen" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 3.949 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosječna površina)
    • barem 170 m2
    • 210 m2
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 450000 eura (prosječna cijena)
    • do 540000 eura
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PRIDRAGA, 850.000 €, 225,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, PRIDRAGA - Moderna vila s prekrasnim pogledom na more Prodaje se prizemnica stambene povšine 225 m2, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagavaonicom (50 m2) ispred kojega je natkrivena terasa s bazenom. Prizemnica ima ukupno četiri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 259.000 €, 130,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća se nalazi u mirnom dijelu Pridrage, među novoizgrađenim vikendicama. Površina iznosi 130 m2, a sastoji se od ulaza, hodnika, 3 spavaće sobe, WC-a, kupaonice s WC-om i vešerajem, otvorenog prostora kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, ostave (špajze) u sklopu kuhinje te velike....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 230.000 €, 122,00 m2 cca 1890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

NOVIGRAD,PRIDRAGA - kuća sa bazenom U Novigradu, na mirnoj lokaciji, prodajemo kuću sa ograđenom okućnicom. Kuća je visoka prizemnica iz 80ih, održavana i vrlo funkcionalna. Sastoji se od dva stana. Manji ima jednu spavaću sobu, kupaonicu te dnevni prostor sa kuhinjom i izlazom na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pridraga bazen'
690.000 €
1.000.000 €
980.000 €
  Kuća, PRIDRAGA, 125.000 €, 102,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se započeta gradnja (102 m²) na prostranom zemljištu od 649 m² u atraktivnom dijelu Pridrage, svega 200 metara od mora! Lokacija je izuzetno mirna, okružena novim kućama za odmor i vilama s bazenima ? savršeno za investiciju ili izgradnju vlastite oaze mira! ? Idealno za gradnju....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 88.000 €, 48,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinski teren 750m2 s drvenom kućicom, drvo Ariš poluhoblica, kućica ima svoj ulaz, teren ima 2 ulaza. Dozvoljeno napraviti kuću s bazenom do 110m2. Pridraga more 4 min autom, a do Novigrada 8 min autom. Mirna lokacija i izvrsna prilika za turistički najam. .

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 750.000 €, 230,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Uživajte u životu iz snova u modernoj vili smještenoj na idiličnoj lokaciji udaljenoj samo 60 metara od mora u Novigradu, Zadarska županija. Ova ekskluzivna nekretnina u visokom stupnju izgradnje nudi spektakularan pogled na more i Velebit, savršena za obiteljski život ili luksuzni....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 815.000 €, 180,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno opremljena i odmah useljiva vila smještena u mirnom dijelu mjesta Pridraga, nedaleko od Zadra, s prekrasnim pogledom na more. Ukupna stambena površina vile iznosi 180 m², a nalazi se na zemljištu površine 500 m². Kuća je kvalitetno građena i u potpunosti opremljena....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 815.000 € na 800.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PRIDRAGA, 800.000 €, 143,00 m2 cca 5590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.11.2025 - 850.000 €
11.12.2025 - 815.000 €
29.04.2026 - 800.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je predivna, moderno uređena kuća smještena u mirnom dijelu Pridrage, svega 300 metara (5 minuta hoda) od mora. Ova elegantna nekretnina kombinira suvremeni dizajn, vrhunske materijale i toplinu doma, stvarajući savršeno mjesto za obiteljski život ili luksuzni odmor. Kuća....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 815.000 €, 180,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderna, potpuno opremljena i odmah useljiva vila smještena u mirnom dijelu Pridrage, nedaleko od Zadra, s lijepim pogledom na more, samo 250 metara udaljena od mora. Vila stambene površine 180 m2 nalazi se na zemljištu od 500 m2, a prostire se na dvije etaže, prizemlje....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 569.000 €, 140,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvije etaže kuće rasprostiru se na 140 metara četvornih, a kuća posjeduje i neobično postavljen bazen koji je također bio u projektu. Visoko kvalitetne CLT ploče, odnosno ploče od križno lameliranog drva kojeg mnogi stručnjaci danas nazivaju i betonom budućnosti sačinjavaju glavni....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 1.100.000 €, 180,00 m2 cca 6110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE VILA S BAZENOM I VELIKOM OKUĆNICOM Lokacija: Pridraga Površina kuće: 180 m2 Okućnica: 1100 Nekretnina predstavlja luksuznu prizemnicu modernog dizajna s četiri spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom i blagovaonicom te velikim vanjskim prostorom s bazenom. Smještena je....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 1.200.000 €, 180,00 m2 cca 6670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzna, rustikalna vila u mjestu Pridraga, niti 30 minuta vožnje udaljenom od Zadra Izgrađena je 2018. g. na zemljištu od 1200 m², a stambena površina od 180 m² na najbolji je način iskorištena kako bi stanarima pružila svu moguću udobnost. Vila se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 530.000 €, 100,00 m2 cca 5300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Pridraga, prodaje se samostojeća kamena vila visoka prizemnica od 100 m2 stambene površine izgrađena 2023 godine na zemljištu od 591 m2, visokokvalitetna gradnja. . Sastoji se od podruma i visokog prizemlja. Podrum cca. 50 m2 u Roh - Bau stanju: vinski podrum, konoba, teretana,....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 530.000 €, 100,00 m2 cca 5300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Novoizgradjena kamena kuca sa bazenom,samostojeca koja je trenutno u najmu i donosi odlicne prihode kroz sezonu. Od mora udaljena cca 200m i sa prekrasnim pogledom na more. Podrum u rohbau sa mogucnoscu uredjenja manjeg apartmana i dodatno prostor kotlovnice koji ima zaseban ulaz....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 815.000 €, 180,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Tražite luksuzan dom u mirnom okruženju? Ova moderna vila, izgrađena 2024. godine, pruža savršen spoj suvremenog dizajna i funkcionalnosti, smještena u šarmantnom mjestu Pridraga. Ova prekrasna vila nudi mir i privatnost. Vila ima površinu od 180 m² i sagrađena je na parceli od 500....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 815.000 €, 180,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji u mjestu Pridraga u neposrednoj blizini mora, prodaje se luksuzna novogradnja moderna vila koja spaja vrhunsku udobnost i elegantan dizajn. Ukupna stambena površina iznosi 180 m², smještena na zemljištu od 500 m², s kojeg se pruža prekrasan pogled na Jadransko more.....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 815.000 €, 180,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Pridraga - novogradnja! Prodaje se moderna vila s bazenom! Površina objekta 180m2 na zemljištu od 500m2 s pogledom na more! Kvalitetna gradnja! Prizemlje; - kuhinja (kompletno opremljena potrebnim aparatima te vinskim hladnjakom), - blagovaonica, - dnevni boravak, - kupaonica s toaletom,....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 815.000 €, 143,00 m2 cca 5700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća u izgradnji u mirnom i tihom dijelu mjesta Pridraga, na blagoj uzvisini, tako da se iz kuće pruža odličan pogled na more, od kojeg je udaljena svega 300 metara. U prizemlju je smještena kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak, iz kojih se izlazi na terasu i vrt. Tu je još i toalet....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 215.000 €, 122,00 m2 cca 1760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno opremljena kuća u mjestu Pridraga, nedaleko od Zadra. Kuća stambene površine 122 m2 izgrađena na parceli površine 313 m2 ima predivno uređenu okućnicu u kojoj se nalazi bazen te roštilj. Kuća je visoka prizemnica koja se sastoji od dva stana. U prvom stanu nalazi....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 815.000 €, 169,29 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Zadar, Pridraga, ova luksuzna vila smještena u mirnom naselju, predstavlja savršen spoj elegancije, udobnosti i vrhunske lokacije. Sa svojom površinom od 169.29 m2, ova nekretnina nudi prostran i funkcionalan raspored idealan za obiteljski život. Smještena u slikovitom okruženju Zadarske....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 980.000 €, 204,94 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRIDRAGA, prodaje se komforna namještena vila s bazenom kao oaza mira i opuštanja! Prekrasna villa smještena je na mirnoj lokaciji na samo 50 m od mora i u neposrednoj blizini borove šume, pružajući Vam potpunu privatnost i čisti doživljaj mediteranskog načina života. Vila se smjestila....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 290.000 €, 160,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Vrlo lijepa kuća sa dvije stambene jedinice u mirnom dijelu Pridrage. Kuća u prizemlju ima odvojen stan sa dvije spavaće sobe, površine 35m2. Stan ima lijepu vanjsku terasu. Na katu je stan površine 110m2, koji se sastoji od dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 815.000 €, 180,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderna villa smještena u mirnom mjestu Pridraga, svega 200 metara od mora, s očaravajućim pogledom na Jadransko more i planinu Velebit. Ukupne stambene površine 180 m², villa se prostire na dvije etaže ? prizemlje i kat ? i smještena je na uređenoj okućnici od 500 m².....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me