• GoHome Professional
kuće pridraga 120 m2 Najnovije - GoHome
  • kuće pridraga 120 m2 Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pridraga 120 m2 Najnovije

  • Za upit "kuće pridraga 120 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PRIDRAGA, 275.000 €, 117,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2023.,

www.bova.hr

Novigrad ? Pridraga .

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 230.000 €, 122,00 m2 cca 1890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

NOVIGRAD,PRIDRAGA - kuća sa bazenom U Novigradu, na mirnoj lokaciji, prodajemo kuću sa ograđenom okućnicom. Kuća je visoka prizemnica iz 80ih, održavana i vrlo funkcionalna. Sastoji se od dva stana. Manji ima jednu spavaću sobu, kupaonicu te dnevni prostor sa kuhinjom i izlazom na....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 215.000 €, 122,00 m2 cca 1760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno opremljena kuća u mjestu Pridraga, nedaleko od Zadra. Kuća stambene površine 122 m2 izgrađena na parceli površine 313 m2 ima predivno uređenu okućnicu u kojoj se nalazi bazen te roštilj. Kuća je visoka prizemnica koja se sastoji od dva stana. U prvom stanu nalazi....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 275.000 €, 117,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Novigrad ? Pridraga Prilika prodaje se kuća koja se sastoji od tri spavaće sobe, dvije kupaonice te dnevnog boravka sa kuhinjom; kuća je prije godinu dana potpuno renovirana, uključujući i instalacije; instalirano je i novo centralno grijanje na pelet; površina kuće iznosi 117m2 a....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 220.000 €, 117,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća prizemnica u Pridrazi. Kuća je površine 117 m2, a sastoji se od tri prostrane spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom te dvije kupaonice s toaletom. Ispred ulaza nalazi se terasa natkrivena pergolom. Izgrađena je na zemljištu površine 389....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 404.600 €, 116,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ova lijepa vila s dva stana, smještena je na prostranoj parceli od 400m² te pruža savršenu ravnotežu između privatnosti, prirodne ljepote i suvremenog načina života. Na dvije etaže i ukupne površine 116 m², projektirana je tako da svaki njezin kutak odiše funkcionalnošću i elegancijom.....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 410.000 €, 116,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Novigrad - Pridraga prodaje se kuća s pravomoćnom građevinskom dozvolom u Pridrazi; mirna lokacija, predivan pogled na zaljev; kuća je površine 116,92 m2 dok površina čestice iznosi 400 m2; priključena je na struju i vodu; sastoji se od dvije identične etaže; svaka etaža se sastoji....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 259.000 €, 130,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća se nalazi u mirnom dijelu Pridrage, među novoizgrađenim vikendicama. Površina iznosi 130 m2, a sastoji se od ulaza, hodnika, 3 spavaće sobe, WC-a, kupaonice s WC-om i vešerajem, otvorenog prostora kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, ostave (špajze) u sklopu kuhinje te velike....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 399.999 €, 110,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su dvije stambene jedinice koje čine skladnu cjelinu, smještene na prvom katu i u potkrovlju kuće u Pridragi, idealne za obiteljski boravak ili turistički najam s više jedinica. Na prvom katu nalazi se prostran i komforan dvosoban apartman koji odiše ugodom i funkcionalnošću.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće pridraga 120 m2 (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more