• GoHome Professional
kuće pridraga 100 m2 - GoHome
  • kuće pridraga 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pridraga 100 m2

  • Za upit "kuće pridraga 100 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 2.910 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosječna cijena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PRIDRAGA, 530.000 €, 100,00 m2 cca 5300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Novoizgradjena kamena kuca sa bazenom,samostojeca koja je trenutno u najmu i donosi odlicne prihode kroz sezonu. Od mora udaljena cca 200m i sa prekrasnim pogledom na more. Podrum u rohbau sa mogucnoscu uredjenja manjeg apartmana i dodatno prostor kotlovnice koji ima zaseban ulaz....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 530.000 €, 100,00 m2 cca 5300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Pridraga, prodaje se samostojeća kamena vila visoka prizemnica od 100 m2 stambene površine izgrađena 2023 godine na zemljištu od 591 m2, visokokvalitetna gradnja. . Sastoji se od podruma i visokog prizemlja. Podrum cca. 50 m2 u Roh - Bau stanju: vinski podrum, konoba, teretana,....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 125.000 €, 102,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se započeta gradnja (102 m²) na prostranom zemljištu od 649 m² u atraktivnom dijelu Pridrage, svega 200 metara od mora! Lokacija je izuzetno mirna, okružena novim kućama za odmor i vilama s bazenima ? savršeno za investiciju ili izgradnju vlastite oaze mira! ? Idealno za gradnju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pridraga 100 m2'
220.000 €
  Kuća, PRIDRAGA, 230.000 €, 102,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novouređena prizemnica u mjestu Pridraga, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na more. U kuću je dodatno uloženo 2021. godine te je potpuno opremljena i namještena. Rađena je nova fasada, natkrivena terasa, vrata i grilje te klime u svim prostorijama, Grijanje je centralno na....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr