- kuće pridraga što manje

  • Za upit "kuće pridraga što manje" pronađeno 54 nekretnina - prosječna cijena 3.207 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PRIDRAGA, 815.000 €, 180,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno opremljena i odmah useljiva vila smještena u mirnom dijelu mjesta Pridraga, nedaleko od Zadra, s prekrasnim pogledom na more. Ukupna stambena površina vile iznosi 180 m², a nalazi se na zemljištu površine 500 m². Kuća je kvalitetno građena i u potpunosti opremljena....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 1.000.000 €, 181,20 m2 cca 5520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Pridraga - Prodaje se luksuzna novoizgrađena vila s bazenom, smještena na mirnoj lokaciji, s panoramskim pogledom na more i prirodu. Vila je prizemnica montažnog tipa gradnje, moderno uređena i opremljena namještajem po mjeri. Sadrži podrum, strojarnicu, hodnik, sveukupno tri kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 980.000 €, 204,94 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRIDRAGA, prodaje se komforna namještena vila s bazenom kao oaza mira i opuštanja! Prekrasna villa smještena je na mirnoj lokaciji na samo 50 m od mora i u neposrednoj blizini borove šume, pružajući Vam potpunu privatnost i čisti doživljaj mediteranskog načina života. Vila se smjestila....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 799.999 €, 209,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivna i potpuno uređena apartmanska kuća ukupne površine 209 m2 smještena u mirnom i ugodnom dijelu mjesta Pridraga, idealna za turistički najam, ali i kao privatna oaza za odmor. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za ulaganje na Jadranu, s već uhodanim....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 850.000 €, 225,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, PRIDRAGA - Moderna vila s prekrasnim pogledom na more Prodaje se prizemnica stambene povšine 225 m2, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagavaonicom (50 m2) ispred kojega je natkrivena terasa s bazenom. Prizemnica ima ukupno četiri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 279.000 €, 227,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PARTHENON nekretnine posreduju u prodaji kuće s tri apartmana i velikim turističkim potencijalom ? Meka Draga, 150 m od mora! Na prodaju je potpuno uređena i funkcionalna kuća smještena svega 150 metara od plaže, idealna za život, odmor ili kao već uhodana investicija u turizam. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 260.000 €, 228,10 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.05.2026.,

www.eurovilla.hr

U mirnoj i slikovitoj Pridragi, nedaleko Zadra, nalazi se izvanredna prilika za kreiranje luksuznog doma. Ova moderna obiteljska kuća u fazi visokog roh-bau, smještena u okruženju novijih objekata i netaknute prirode, nudi savršen spoj privatnosti i pristupačnosti.Projektirana kao....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 750.000 €, 230,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Uživajte u životu iz snova u modernoj vili smještenoj na idiličnoj lokaciji udaljenoj samo 60 metara od mora u Novigradu, Zadarska županija. Ova ekskluzivna nekretnina u visokom stupnju izgradnje nudi spektakularan pogled na more i Velebit, savršena za obiteljski život ili luksuzni....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 980.000 €, 232,82 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Pridraga - prvi red do mora! Prodaje se nova moderna villa smještena dominantno u prvom redu do mora površine 232.82m2 na zemljištu površine 666m2. Okruženje izuzetno mirno, u okruženju borove šume, otvorenog pogleda na more. Uređene mirne šljunčane plaže. Arhitektonski prestižan....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 630.000 €, 261,00 m2 cca 2410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

KUĆA S 4 ČETIRI APARTMANA U PRIDRAGI KOD ZADRA, 100 M OD MORA Prodaje se atraktivna kuća u Pridragi, mirnom naselju u blizini Zadra, idealna za turizam, obiteljski život ili kao investicija. Lokacija: Pridraga, 100 m od mora Udaljenost: 40 km od Zadra, 25 km od zračne luke Sadržaj....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 630.000 €, 261,00 m2 cca 2410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na atraktivnoj lokaciji u Pridragi, u 2. redu od mora, prodaje se prekrasna kuća s ukupno 4 stambene jedinice, idealna za turistički najam ili obiteljski život. Kuća se sastoji od: tri prostrana dvosobna apartmana,jednog jednosobnog apartmana i malog fitnesa dostupnog iz svih apartmana....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 600.000 €, 296,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzna kuća u novogradnji u Pridrazi, ukupne stambene površine 296m2 dok površina okućnice iznosi 623m2. Kuća se sastoji od 4 sobe, 3 kupaonice s wc-om te vanjskog bazena. Kući pripadaju i 4 parkirna mjesta. Krov kuće je ravan i koristi se kao prostor za zabavu, savršen....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-54 (od ukupno 57)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan