- kuće prelog što jeftinije

  • Za upit "kuće prelog što jeftinije" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 1.925 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PRELOG, 262.000 €, 109,15 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Luma je suvremena kuća u nizu smještena u novijem dijelu Preloga - u kvartu Jug, koji se ističe mirnim okruženjem, sigurnošću i ugodnim obiteljskim ugođajem. Riječ je o planski građenom naselju s malo prometa, uređenim okućnicama i osjećajem zajedništva, idealnom za one koji traže....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 42.000 € na 40.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PRELOG, 40.000 €, 110,00 m2 cca 360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 42.000 €
06.05.2026 - 40.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.indomio.hr

Isključivo u Dogma nekretninama! U Draškovcu, svega nekoliko minuta od grada Preloga i u neposrednoj blizini nove obilaznice, smještena je ova kuća koja nudi izvrsnu priliku za rješavanje stambenog pitanja ili kao investicija. Kuća površine 110,07 m raspoređena je na način koji omogućuje....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 57.500 € na 53.400 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PRELOG, 53.400 €, 132,00 m2 cca 410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 57.500 €
06.05.2026 - 53.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Isključivo u Dogma nekretninama! U mirnom međimurskom mjestu Oporovec, smještena je kuća koja svojim položajem i rasporedom nudi brojne mogućnosti budućem vlasniku. Ukupne stambene površine 132,50 m, ova kuća predstavlja dobru priliku za one koji traže dom u tišem okruženju, ali uz....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće prelog što jeftinije'
39.999 €
148.000 €
230.000 €
  Kuća, PRELOG, 80.000 €, 69,00 m2 cca 1160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Za više Informacija Ivan Teri 0997378427 ID KOD AGENCIJE: ZG72152 Ivan Teri Agent s licencom Mob: 099 737 8427 Tel: 01/647-3011 E-mail: ivan.teri@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com .

 
 
 
  Kuća, PRELOG, 143.000 €, 254,42 m2 cca 560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.08.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k760) EUROESTATE ISKLJUČIVO POSREDOVANJE. KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 225.600 € na 247.825 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PRELOG, 247.825 €, 99,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 225.600 €
27.02.2026 - 247.825 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u nizu u Prelogu-jug sa tri stambene jedinice. Svaka stambena jedinica je površine 98,6m2 sa vanjskim prostorom- vrtom od 21,8m2, a sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju je hodnik, dnevni boravak, blagovaona, kuhinja, WC i gospodarstvo, stubište kojim se dolazi....

 
 
 
  Kuća, PRELOG, 247.825 €, 107,75 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Prelog, moderna kuća u nizu površine 107,75 m² smještena je u mirnoj i novouređenoj četvrti Jug, idealnoj za obiteljski život.Kuća se proteže na dvije etaže i pažljivo je projektirana kako bi pružila maksimalnu funkcionalnost. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, open-space kuhinja....

 
 
 
  Kuća, PRELOG, 247.825 €, 100,50 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Nakon završene i prodane tri kuće u nizu krenula je izgradnja nove tri kuće. Prodaje se izuzetna kuća u nizu s 3 stambene jedinice, novogradnja, četverosoban, na odličnoj lokaciji u Prelogu (Jug). Kuća se satoji od: Ulazni hodnik, gospodarstvo, WC, kuhinja+blagovaona+dnevni boravak....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 225.600 € na 247.825 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PRELOG, 247.825 €, 98,60 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 225.600 €
26.02.2026 - 247.825 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, PRELOG, 262.000 €, 109,15 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Aqua predstavlja moderan dom u nizu, smješten u novom i iznimno mirnom kvartu Jug u Prelogu, području koje je posljednjih godina postalo jedno od najpoželjnijih za obiteljsko stanovanje. Okružena zelenilom i urednim obiteljskim kućama, u slijepoj ulici s vrlo malo prometa, Aqua pruža....

 
 
 
  Kuća, PRELOG, 262.000 €, 109,15 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Viva je moderna obiteljska kuća smještena u mirnom i novijem kvartu Jug u Prelogu, prostoru koji je posljednjih godina postao sinonim za kvalitetan i siguran obiteljski život. Smještena u slijepoj ulici, okružena urednim kućama i zelenilom, Viva pruža osjećaj mira, privatnosti i ugode,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com