• GoHome Professional
kuće plomin do 220 m2 - GoHome
  • kuće plomin do 220 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće plomin do 220 m2

  • Za upit "kuće plomin do 220 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 2.475 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 1 nekretnina za upit kuće plomin do 220 m2 pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosječna cijena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PLOMIN, 420.000 €, 220,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

KUĆA U CETRU MJESTA SA PUNO POTENCIJALA. SUTEREN 62m2 POSLOVNI PROSTOR,PRIZEMLJE 85m2 2S+DB SA ZASEBNIM ULAZOM I GARAŽOM I KAT SA DVA APP OD KOJIH JE JEDAN 45m2 1S+DB I DRUGI 52m2 2SKL. OBA SA ZASEBNIM ULAZIMA. U ZAVRŠNOJ FAZI UREĐENJA. SVAKI STAN IMA PARKIRNO MJESTO A ISPRED POSLOVNOG....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 600.000 €, 210,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Plomin, smješten na istočnoj obali Istre, očarava svojim srednjovjekovnim šarmom i povijesnom baštinom. Ovo slikovito mjesto nudi prekrasne panorame na Kvarnerski zaljev, dok se njegove kamene ulice i stare kuće stapaju s prirodnim ljepotama okolnog krajolika. Istočna istarska obala....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 395.000 €, 207,25 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Kuća u mirnom naselju blizu mora sa predivnim pogledom, 15 min vožnje do Labina. Nekretnina se sastoji od prizemlja i dva kata te prostranom okućnicom sveukupne površine 554m2. U prizemlju se nalazi apartman opremljen za turistički najam površine 25,60m2. Apartman uključuje kuhinju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće plomin do 220 m2'
350.000 €
140.000 €
315.000 €
  Kuća, PLOMIN, 395.000 €, 207,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća sa predivnim pogledom na more sa svih terasa. Samostojeća građevina i uz nju pomoćni objekt - garaža koje se nalaze u naselju Načinovići, Općina Kršan, kod Plomina u Istarskoj županiji. Parcela na kojoj je kuća sagrađena nalazi se unutar izgrađenog dijela građevinskog područja,....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 104.000 €, 194,00 m2 cca 540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.09.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

ISTRA, PLOMIN - Starina s pogledom na more U naselju kraj Plomina prodajemo starinu za kompletnu renovaciju s puno potencijala i prekrasnim pogledom na Kvarnerski zaljev te otoke Cres i Lošinj. Od nekretnine do mora je udaljenost 700 metara. Nekretnina se sastoji od dvije etaže, tlocrtna....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 825.000 €, 227,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se luksuzna vila s bazenom, smještena u mirnom okruženju u okolici Plomina, s prekrasnim pogledom na otok Cres i Rijeku. Ova prostrana vila od 227 m2 savršen je spoj moderne arhitekture i vrhunskih materijala, pružajući maksimalnu udobnost i privatnost. Suteren: Soba za druženje/playroom....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 125.000 €, 166,00 m2 cca 750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Kamena samostojeća kuća, okružena gradskim zidinama, u starogradskoj jezgri Plomina dominira tlocrtnom površinom od 56 kvadratnih metara, smještena na brežuljku s neometanim pogledom na more. Sastoji se od prizemlja, prvog i drugog kata, čime se ukupno dobiva korisna površina od ukupno....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

KUCA Plomin/Nacinovici Samostojeća kuća s panoramskim pogledom i bazenom Kuca se nalazi u mjestu Plomin/Nacinovici (blizu Labina, Istra) i sastoji se od dva stana Prizemlje (ca 70 m/2): otvoreni dnevni boravak s kuhinjom, 1 spavaca soba, kupaona, ostava i natkrivena terasa ( dodatnih....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 550.000 €, 127,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Kvarnerski zaljev, Načinovići, Plomin - samostojeća kuća s panoramskim pogledom i bazenom Nekretnina se nalazi na parceli površine 710 m2, a sastoji se od dva stana: ? Prizemlje, neto površine 66,25 m2: spavaća soba, kuhinja, blagovaona i dnevni boravak, spremište, kupaonica....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 150.000 €, 120,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ISTRA-Plomin, jedinstvena nekretnina na osami sa panoramskim pogledom na more! Plomin je šarmantan gradić kulture i bogatog povijesnog blaga, smješten na ulazu u užu Istru. Smješten je na istočnoj obali Istre. Nalazi se na 246 m nadmorske visine, na pola puta državne ceste D66 Pula-Rijeka.....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 110.000 €, 120,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2025.,

www.njuskalo.hr

PLOMIN, OKOLICA, u ponudi je nekretnina na osami koja se sastoji od dvije kamene ruševne kuće, svaka tlocrtne površine od približno 60 m², smještene na zemljištu ukupne površine 360 m². Kuće nude panoramski pogled na more i Kvarner, a predstavljaju izvrsnu priliku za renovaciju. Vlasništvo....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 110.000 €, 120,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Autentična kamena bajka- 2 starine na osami s panoramskim pogledom na more Tražite nekretninu koja pruža apsolutnu privatnost, netaknutu prirodu i spektakularan pogled na more? Ova jedinstvena kamena imanja u blizini Plomina prava su investicijska rijetkost na tržištu! Lokacija ?....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 475.000 €, 104,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo Novu kuću u Načinovićima u blizini Labina sa otvorenim pogledom na more i Kvarner. Kuća od 104m2 na okućnici od 424m2 udaljena od mora 500m sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom ,toaleta, 2 spavaće sobe i kupaone. Bazen 32m2 Kuća se prodaje nenamještena,sa....

 
 
 
 
-27%

Promjena cijene sa 150.000 € na 110.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PLOMIN, 110.000 €, 240,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.02.2026 - 150.000 €
01.03.2026 - 110.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Plomin, okolica, dvije ruševine sa očaravajućim pogledom na more U okolici Plomina i grada Labina nalaze se ove dvije ruševine. Ukupne površine od 240 četvornih metara, za kompletnu su adaptaciju. Ono što je svakako najzanimljivije kod ovih nekretnina, je prekrasan i otvoren pogled....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 475.000 €, 100,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja kuću u Zagorju s bazenom smještenu na kaskadnom terenu s panoramskim pogledom na more i otok Cres. Kuća stambene površine od 100 m2 proteže se na prizemlje i prvi kat. Zbog samog izgleda terena na kojem je kuća, glavni ulaz u kuću je....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 475.000 €, 100,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Nova kuća smještena je u malom mjestu koje se nalazi na istočnoj obali Istre, pruža jedan od najljepših otvorenih pogleda na Kvarnerski zaljev i susjedne otoke. Samostojeća kuća se sastoji od 2 etaže; prizemlja i kata. Veliki dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 475.000 €, 100,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Zamislite život u kući gdje se svaki dan budi s pogledom na prekrasan Kvarnerski zaljev i otok Cres! Ova šarmantna kuća u blizini Plomina, s impresivnih 100 m², nudi vam savršeno mjesto za bijeg od užurbanosti svakodnevnog života. Na prvom katu dočekat će vas prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 450.000 €, 100,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Plomin, okolica, kuća sa pogledom na more U malom mjestu u okolici Plomina, nalazi se ova kuća. Ukupne površine od 100 četvornih metara, sastoji se od prizemlja i kata. Na katu se nalazi kuhinja sa blagovaonom, dnevni boravak, toalet i velika terasa sa koje se pruža prekrasan pogled....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 40.000 €, 40,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se autohtona kamena starina površine 40 m2, s okućnicom od 92m2 i velikim potencijalom za adaptaciju. Kuća zahtijeva kompletnu renovaciju, što budućem vlasniku pruža mogućnost uređenja prema vlastitim željama ? idealno za kuću za odmor, vikendicu ili investiciju u turistički....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan