• GoHome Professional
kuće plomin barem 220 m2 - GoHome
  • kuće plomin barem 220 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće plomin barem 220 m2

  • Za upit "kuće plomin barem 220 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 2.820 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosječna cijena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PLOMIN, 420.000 €, 220,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

KUĆA U CETRU MJESTA SA PUNO POTENCIJALA. SUTEREN 62m2 POSLOVNI PROSTOR,PRIZEMLJE 85m2 2S+DB SA ZASEBNIM ULAZOM I GARAŽOM I KAT SA DVA APP OD KOJIH JE JEDAN 45m2 1S+DB I DRUGI 52m2 2SKL. OBA SA ZASEBNIM ULAZIMA. U ZAVRŠNOJ FAZI UREĐENJA. SVAKI STAN IMA PARKIRNO MJESTO A ISPRED POSLOVNOG....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 825.000 €, 227,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se luksuzna vila s bazenom, smještena u mirnom okruženju u okolici Plomina, s prekrasnim pogledom na otok Cres i Rijeku. Ova prostrana vila od 227 m2 savršen je spoj moderne arhitekture i vrhunskih materijala, pružajući maksimalnu udobnost i privatnost. Suteren: Soba za druženje/playroom....

 
 
 
 
-27%

Promjena cijene sa 150.000 € na 110.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PLOMIN, 110.000 €, 240,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.02.2026 - 150.000 €
01.03.2026 - 110.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Plomin, okolica, dvije ruševine sa očaravajućim pogledom na more U okolici Plomina i grada Labina nalaze se ove dvije ruševine. Ukupne površine od 240 četvornih metara, za kompletnu su adaptaciju. Ono što je svakako najzanimljivije kod ovih nekretnina, je prekrasan i otvoren pogled....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće plomin barem 220 m2'
420.000 €
850.000 €
430.000 €
  Kuća, PLOMIN, 600.000 €, 250,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA- LABIN- Kuća u roh bau fazi! Na udaljenosti od svega 10 minuta vožnje od Labina, na mirnoj lokaciji prodaje se kuća u roh-bau fazi. Sagrađena je na zemljištu površine 653 m2, a proteže se kroz dvije etaže. U prizemlju se nalazi natkriveni ulaz, natkrivena terasa, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 1.160.000 €, 255,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

VILA S BAZENOM + GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE S DOZVOLOM ZA GRADNJU JOŠ JEDNE VILLE Na mirnoj i jedinstvenoj lokaciji te uzvišenju s otvorenim pogledom na more i Kvarner, u prodaji je luksuzna nekretnina koja objedinjuje kvalitetnu noviju gradnju, uređenu okućnicu, bazen. U sklopu nekretnine....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 440.000 €, 270,00 m2 cca 1630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2024.,

www.possesso-nekretnine.hr

Na prodaju je kuća za odmor u Plominu, savršena prilika za investiciju u turistički sektor! Ova nekretnina se prostire na 270 m² stambenog prostora na okućnici od 480 m², a kategorizirana je s 4 zvjezdice, što potvrđuje njen visok standard. U prizemlju se nalazi prostrani stan, idealan....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 399.000 €, 270,00 m2 cca 1480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, Na upit, 270,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se luksuzna vila s bazenom, smještena u mirnom okruženju u okolici Plomina, s prekrasnim pogledom na otok Cres i Rijeku. Ova prostrana vila od 270 m2 savršen je spoj moderne arhitekture i vrhunskih materijala, pružajući maksimalnu udobnost i privatnost. Suteren: Soba za druženje/playroom....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 350.000 €, 280,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Prodajemo lijepu obiteljsku kuću u malom ribarskom mjestu, na mirnoj lokaciji u Plomin Luci. Grad Plomin, zbog svoje lokacije sa predivnim prirodnim zelenilom i čistim morem sve se brže pretvara u poželjno mjesto kako za miran obiteljski život, tako i za prijeko potreban bijeg od....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 600.000 €, 210,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Plomin, smješten na istočnoj obali Istre, očarava svojim srednjovjekovnim šarmom i povijesnom baštinom. Ovo slikovito mjesto nudi prekrasne panorame na Kvarnerski zaljev, dok se njegove kamene ulice i stare kuće stapaju s prirodnim ljepotama okolnog krajolika. Istočna istarska obala....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 395.000 €, 207,25 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Kuća u mirnom naselju blizu mora sa predivnim pogledom, 15 min vožnje do Labina. Nekretnina se sastoji od prizemlja i dva kata te prostranom okućnicom sveukupne površine 554m2. U prizemlju se nalazi apartman opremljen za turistički najam površine 25,60m2. Apartman uključuje kuhinju....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 395.000 €, 207,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća sa predivnim pogledom na more sa svih terasa. Samostojeća građevina i uz nju pomoćni objekt - garaža koje se nalaze u naselju Načinovići, Općina Kršan, kod Plomina u Istarskoj županiji. Parcela na kojoj je kuća sagrađena nalazi se unutar izgrađenog dijela građevinskog područja,....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 250.000 €, 300,00 m2 cca 830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Plomin je malo mjesto smješteno na istočnoj obali Istre, u Hrvatskoj. Nalazi se oko 20 kilometara južno od grada Labina. Sam grad Plomin ima oko 400 stanovnika, ali je često posjećen zbog svoje povijesti i slikovitog okruženja. Plomin je staro naselje s bogatom poviješću koja seže....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 270.000 € na 255.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PLOMIN, 255.000 €, 311,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.06.2025 - 270.000 €
23.05.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Otkrijte skriveni dragulj u istri! Prodaje se stara kamena, autohtona kuća sa panoramskim pogledom na more i otoke. Kuća je smještena u malom, mirnom naselju u okolici Brseča, sa tek nekoliko kuća u samom selu. Prostire se kroz 3 etaže sa ukupnom kvadraturom od 311 m2. Zemljište oko....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 270.000 €, 311,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 680.000 €, 350,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Na prodaju je prostrana kuća s panoramskim pogledom na more. Objekt se proteže na četiri etaže ? suteren, prizemlje i dva kata ? i podijeljen je na šest potpuno opremljenih stambenih jedinica, svaka s vlastitim ulazom. Ukupno se u kući nalazi šest spavaćih soba, šest dnevnih boravaka,....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 2.250.000 €, 382,00 m2 cca 5890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra, Plomin okolica -ekskluzivna vila s panoramskim pogledom na more i otoke RE/MAX Centar nekretnina vam nudi ovu prekrasnu ekskluzivnu vilu koja se smjestila u malom idiličnom selu na parceli od 1.156m2 na brežuljku usred čiste prirode. Ova veličanstvena vila od 382 m2 zrači neodoljivim....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 2.500.000 €, 420,00 m2 cca 5950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Istra, luksuzna vila s panoramskim pogledom na more, prodaja .

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 2.500.000 €, 420,00 m2 cca 5950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzna dizajnerska vila s panoramskim pogledom na more ? Istra Na jednoj od najrjeđih i najmirnijih lokacija istočne Istre, svega 500 m od mora, smještena je moderna vila koja spaja privatnost, vrhunsku arhitekturu i spektakularan pogled na Kvarner. Vila se prostire na 577 m² kroz....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 2.500.000 €, 420,00 m2 cca 5950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Plomin-okolica, luksuzna vila u novogradnji sa panoramskim pogledom na mo Istra, luksuzna vila s panoramskim pogledom na more, prodaja Na iznimno mirnoj i prestižnoj lokaciji, smještena je ova moderna luksuzna vila u novogradnji, udaljena svega 500 metara od mora i 30 min od....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 2.500.000 €, 439,00 m2 cca 5700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno