• GoHome Professional
kuće plomin 220 m2 - GoHome
  • kuće plomin 220 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće plomin 220 m2

  • Za upit "kuće plomin 220 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 2.180 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosječna cijena)
    • do 220000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PLOMIN, 420.000 €, 220,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

KUĆA U CETRU MJESTA SA PUNO POTENCIJALA. SUTEREN 62m2 POSLOVNI PROSTOR,PRIZEMLJE 85m2 2S+DB SA ZASEBNIM ULAZOM I GARAŽOM I KAT SA DVA APP OD KOJIH JE JEDAN 45m2 1S+DB I DRUGI 52m2 2SKL. OBA SA ZASEBNIM ULAZIMA. U ZAVRŠNOJ FAZI UREĐENJA. SVAKI STAN IMA PARKIRNO MJESTO A ISPRED POSLOVNOG....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 825.000 €, 227,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se luksuzna vila s bazenom, smještena u mirnom okruženju u okolici Plomina, s prekrasnim pogledom na otok Cres i Rijeku. Ova prostrana vila od 227 m2 savršen je spoj moderne arhitekture i vrhunskih materijala, pružajući maksimalnu udobnost i privatnost. Suteren: Soba za druženje/playroom....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 600.000 €, 210,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Plomin, smješten na istočnoj obali Istre, očarava svojim srednjovjekovnim šarmom i povijesnom baštinom. Ovo slikovito mjesto nudi prekrasne panorame na Kvarnerski zaljev, dok se njegove kamene ulice i stare kuće stapaju s prirodnim ljepotama okolnog krajolika. Istočna istarska obala....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće plomin 220 m2'
395.000 €
110.000 €
  Kuća, PLOMIN, 395.000 €, 207,25 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Kuća u mirnom naselju blizu mora sa predivnim pogledom, 15 min vožnje do Labina. Nekretnina se sastoji od prizemlja i dva kata te prostranom okućnicom sveukupne površine 554m2. U prizemlju se nalazi apartman opremljen za turistički najam površine 25,60m2. Apartman uključuje kuhinju....