- kuće pisarovina Najnovije

  • Za upit "kuće pisarovina najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PISAROVINA, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju imanje s kućom i gospodarskim zgradama ? Lijevo Sredičko, okolica Zagreba Prodaje se imanje površine 2.504 m2 u mirnom dijelu Lijevog Sredičkog (općina Pisarovina), idealno za život, odmor ili pokretanje OPG-a. Odlična lokacija: - 850 m od rijeke Kupe (kupalište) - 25 km....

 
 
 
  Kuća, PISAROVINA, 170.000 €, 69,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prekrasna kuća u izgradnji u prirodi blizu grada, odlična vrijednost za novac! Prodaje se kuća u izgradnji (69 m) na izuzetno mirnoj lokaciji u prirodi, s velikom okućnicom od 907 m. Smještena je 10 km od centra grada, dovoljno blizu za svakodnevni život, a opet dovoljno daleko da....

 
 
 
  Kuća, PISAROVINA, 121.000 €, 88,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća za odmor / obiteljska kuća u mirnom naselju u okolici Zagreba, smještena svega 35 ? 40 minuta vožnje automobilom od Grada Zagreba. Kuća je tlocrtne površine 88 m2 te se sastoji od: * podrumskog dijela * visokog prizemlja * tavanskog prostora koji je trenutno uređen....

 
 
 
  Kuća, PISAROVINA, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.11.2025.,

www.crozilla.com

Bregana Pisarovinska, prodaje se četverosobna obiteljska kuća u izgradnji, sa dva parkirna mjesta i okućnicom od 1000 m2. Kuća se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, dvije kupaonice i tri sobe. Ispred kuće dva parkirna mjesta i okućnica u zelenilu iza kuće....

 
 
 
  Kuća, PISAROVINA, 216.000 €, 184,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća za adaptaciju u Dvorancima - Pisarovina sa velikom okućnicom i poljoprivrednim zemljištem. Gradnja je kombinirana zidano - drvena(prvi kat) i površine je 184 m2 stambenog dijela. Prizemlje(zidani dio) se sastoji od: - ulaznog hodnika sa stepenicama za na kat, - kuhinje....

 
 
 
  Kuća, PISAROVINA, 279.000 €, 570,00 m2 cca 490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća katnica u Bratini (Pisarovina), bruto površine 570 m2 + gospodarska zgrada 155 m2 bruto. Prizemlje: Dnevni boravak, blagavaona, kuhinja, 2 spavaće sobe, 3 spremišta, kotlovnica i garaža. 1.kat: Kuhinja i blagavaona, dnevni boravak, 3 spavaće sobe, balkon, natkrivena....

 
 
 
  Kuća, PISAROVINA, 670.000 €, 590,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

U neposrednoj blizini Pisarovine, u malome mjestu Bratina, prodaje se prekrasna prizemnica od 590m2 sa okućnicom veličine 3868m2, pomoćnom zgradom od 70m2 i garažom. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje sa blagavaonom te pet spavaćih soba i dvije kupaonice.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 313.500 € na 299.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PISAROVINA, 299.000 €, 570,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 313.500 €
26.04.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju impresivna nekretnina s velikim poslovnim i investicijskim potencijalom, smještena u mirnom i zelenom okruženju mjesta Pisarovina, nadomak Zagreb. Riječ je o prostranoj kući površine 570 m², smještenoj na čak 4700 m² zemljišta, koja pruža brojne mogućnosti ? od staračkog....

 
 
 
  Kuća, PISAROVINA, 95.000 €, 83,00 m2 cca 1150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je samostojeća kuća površine 83 m2 smještena u mirnom naselju Lučelnica, Pisarovina. Ova nekretnina nudi izuzetnu priliku za miran život u okruženju prirode, daleko od gradske vreve. Kuća se nalazi na prostranoj parceli od 5.387 m2, što omogućuje privatnost i brojne mogućnosti....

 
 
 
  Kuća, PISAROVINA, 32.500 €, 67,50 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća/vikendica 13.5x5m, pola hrastova, pola zidana. Upisano 84m2 ( računa se i ganjak/trijem). Upisana 2 pomoćna drvena objekta od 19m2 i 58m2. Redovno održavana okućnica 621m2. Mjesto Lučelnica, okolica Pisarovine, mali zaselak s nekoliko kuća. Udaljenost od Pisarovine....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće pisarovina (46)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr