• GoHome Professional
kuće petrinja do 58000 eura - GoHome
  • kuće petrinja do 58000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće petrinja do 58000 eura

  • Za upit "kuće petrinja do 58000 eura" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 651 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 55000 eura (malo jeftiniji)
    • 60000 eura (malo skuplji)
    • do 592 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PETRINJA, 59.000 €, 100,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo samostojeću kuću u Sisačko Moslavačkoj županiji , 15 km udaljeno od Petrinje. Kuća se nalazi na okućnici od 2312 m2, sastoji se od jednog dvoetažnog stana od cca 100 m2. U prizemlju kuće nalazi se kuhinja, blagovaonica, kupaona sa wc-om i ostava/spremište, a na prvom katu....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 60.000 €, 40,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.06.2025.,

www.indomio.hr

Kuća prizemnica stambene površine od 40 m2 ,oranice,livade i šume površine od 38139 m2 u Novoj Drenčini. Kuća se sastoji od sobe,kuhinje,kupaonice+wc-a. Kuća je izgrađena u obnovi 2002 godine. Struja,voda (hidrofor),septička jama,klasično grijanje(drva). .

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 55.000 €, 180,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.06.2025.,

www.indomio.hr

Kuća katnica stambene površine od 180 m2 ,dvorišna zgrada i oranice površine od 44442 m2 u Joševici. Kuća se sastoji od 6 soba,kuhinje.kupaonice+wc-a i balkona. Kuća je izgrađena 1986 godine. Kuća je u niskoj roh bau izvedbi. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće petrinja do 58000 eura'
45.000 €
45.000 €
49.900 €
  Kuća, PETRINJA, 55.000 €, 147,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stambeno-poslovna zgrada, legalizirana i etažirana. Prva etaža je u prizemlju i u njoj je poslovni prostor u površini od 74,20 m2. Druga etaža se sastoji od stubišta , predprostora, sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice u površini od 74,20 m2. Uz kuću je dvorišna zgrada....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća prizemnica sa površinom 62 m2 i dvorišnom zgradom koja je višenamjenska, prostranim dvorištem 645 m2. Kuća se u prizemlju sastoji od povezane kuhinje i blagovaone, kupaonice sa sanitarnim čvorem, spremišta i hodnika, stepenice vode u potkrovlje koje je trenutno neuređeno.....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 50.000 €, 54,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Petrinja, Sisačka ulica, prodaje se kuća površine 54m2 sa okućnicom od 899m2. Kuća se sastoji od tri sobe, kuhinje, blagovaone, kupaone. Kuća ima i tavanski prostor koji bi se mogao preurediti u stambeni prostor. Kuća ima žutu naljepnicu te joj je potrebna adaptacija. Čeka se priključenje....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 60.000 €, 300,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća katnica površine od 300 m2, dvorišna zgrada i dvorište površine od 2770 m2 u Cepelišu. Kuća se sastoji od 6 soba,kuhinje.kupaonice+wc-a,1 zasebnog wc-a,3 balkona i terase . Kuća je izgrađena je 1983 godine. Struja, voda, septička jama. Kuća je nakon potresa dobila zelenu naljepnicu.....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PETRINJA, u mjestu Bijelnik, prodajemo samostojeću staru drvenu kuću površine 60 m2 sa 9.196 m2 zemljišta (vrt, voćnjak, oranica i šuma) i s još jednom drvenom štalom sa sjenikom. Kuću je potrebno kompletno renovirati. Nekretnina predstavlja idealnu investiciju za bavljenje eko ili....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 29.000 €, 40,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Drvena tradicionalna kuća prizemnica površine od 40 m2, dvorište površine od 715,oranica površine od 1097 m2 i voćnjak površine od 1097 m2 u Luščanima. Kuća se sastoji od 2 soba,kuhinje.kupaonice i wc-a . Kuća je izgrađena je 1927 godine. Struja, voda, septička jama, klasično grijanje....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 19.000 € na 21.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PETRINJA, 21.000 €, 70,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 19.000 €
30.03.2026 - 21.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se drvena kuća u Luščanima kod Petrinje. Uz kuću se prodaje i 20 000 m2 zemljišta. Vlasništvo 1/1. Kuća: Luščani, 70.00 m2 - 20 000 m2 zemljište- SNIŽENO!!!! (prodaja).

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 20.000 €, 65,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuca drvena 65 m2 za renoviranje ili rusenje, gospodarska zgrada drvena za rusenje 56 m2, dvoriste 700 m2, ogradjeno, uredno sa velikim stablima za hlad ( orah). Sve ucrtano. Odlicna pozicija na sporednoj asfaltiranoj cesti 150 m od glavne ceste za Kostajnicu. Prikljucak vode novoizveden....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me