• GoHome Professional
kuće petrinja što jeftinije do 180 m2 - GoHome
  • kuće petrinja što jeftinije do 180 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće petrinja što jeftinije do 180 m2

  • Za upit "kuće petrinja što jeftinije do 180 m2" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 989 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 64000 eura
    • do 80000 eura (prosječna cijena)
    • do 96000 eura
    • do 800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PETRINJA, 296.000 €, 160,00 m2 cca 1850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Mošćenica, na prometnici između Siska i Petrinje, smještena je kuća koja je trenutno u funkciji klesarske radionice s trgovinom. Kuća je raspoređena na dvije etaže koje mogu biti organizirane kao dvije zasebne stambene cjeline (već postojeće instalacije za stambenu namjenu). Nalazi....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 20.000 €, 65,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuca drvena 65 m2 za renoviranje ili rusenje, gospodarska zgrada drvena za rusenje 56 m2, dvoriste 700 m2, ogradjeno, uredno sa velikim stablima za hlad ( orah). Sve ucrtano. Odlicna pozicija na sporednoj asfaltiranoj cesti 150 m od glavne ceste za Kostajnicu. Prikljucak vode novoizveden....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 19.000 € na 21.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PETRINJA, 21.000 €, 70,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 19.000 €
30.03.2026 - 21.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se drvena kuća u Luščanima kod Petrinje. Uz kuću se prodaje i 20 000 m2 zemljišta. Vlasništvo 1/1. Kuća: Luščani, 70.00 m2 - 20 000 m2 zemljište- SNIŽENO!!!! (prodaja).

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće petrinja što jeftinije do 180 m2'
350.000 €
45.000 €
49.900 €
  Kuća, PETRINJA, 29.000 €, 40,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Drvena tradicionalna kuća prizemnica površine od 40 m2, dvorište površine od 715,oranica površine od 1097 m2 i voćnjak površine od 1097 m2 u Luščanima. Kuća se sastoji od 2 soba,kuhinje.kupaonice i wc-a . Kuća je izgrađena je 1927 godine. Struja, voda, septička jama, klasično grijanje....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PETRINJA, u mjestu Bijelnik, prodajemo samostojeću staru drvenu kuću površine 60 m2 sa 9.196 m2 zemljišta (vrt, voćnjak, oranica i šuma) i s još jednom drvenom štalom sa sjenikom. Kuću je potrebno kompletno renovirati. Nekretnina predstavlja idealnu investiciju za bavljenje eko ili....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 50.000 €, 54,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Petrinja, Sisačka ulica, prodaje se kuća površine 54m2 sa okućnicom od 899m2. Kuća se sastoji od tri sobe, kuhinje, blagovaone, kupaone. Kuća ima i tavanski prostor koji bi se mogao preurediti u stambeni prostor. Kuća ima žutu naljepnicu te joj je potrebna adaptacija. Čeka se priključenje....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća prizemnica sa površinom 62 m2 i dvorišnom zgradom koja je višenamjenska, prostranim dvorištem 645 m2. Kuća se u prizemlju sastoji od povezane kuhinje i blagovaone, kupaonice sa sanitarnim čvorem, spremišta i hodnika, stepenice vode u potkrovlje koje je trenutno neuređeno.....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 55.000 €, 180,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.06.2025.,

www.indomio.hr

Kuća katnica stambene površine od 180 m2 ,dvorišna zgrada i oranice površine od 44442 m2 u Joševici. Kuća se sastoji od 6 soba,kuhinje.kupaonice+wc-a i balkona. Kuća je izgrađena 1986 godine. Kuća je u niskoj roh bau izvedbi. .

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 55.000 €, 147,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stambeno-poslovna zgrada, legalizirana i etažirana. Prva etaža je u prizemlju i u njoj je poslovni prostor u površini od 74,20 m2. Druga etaža se sastoji od stubišta , predprostora, sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice u površini od 74,20 m2. Uz kuću je dvorišna zgrada....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 59.000 €, 100,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo samostojeću kuću u Sisačko Moslavačkoj županiji , 15 km udaljeno od Petrinje. Kuća se nalazi na okućnici od 2312 m2, sastoji se od jednog dvoetažnog stana od cca 100 m2. U prizemlju kuće nalazi se kuhinja, blagovaonica, kupaona sa wc-om i ostava/spremište, a na prvom katu....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 60.000 €, 40,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.06.2025.,

www.indomio.hr

Kuća prizemnica stambene površine od 40 m2 ,oranice,livade i šume površine od 38139 m2 u Novoj Drenčini. Kuća se sastoji od sobe,kuhinje,kupaonice+wc-a. Kuća je izgrađena u obnovi 2002 godine. Struja,voda (hidrofor),septička jama,klasično grijanje(drva). .

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 65.000 €, 154,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća koja se nalazi u Petrinji, mjesto Mošćenica ulici Ante Starčevića. Kuća nije imala oštećenja od potresa, ali je potrebna adaptacija. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i potkrovlja ukupne površine 154 m2. te dodatnih objekata u dvorištu. Ukupna površina parcele iznosi....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 69.000 €, 55,00 m2 cca 1260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Petrinja samostojeća kuća 55m² u gradu, dvorišni objekat, garaža, voćnjak. Blizina Konzum, banka. Svi priključci, papiri uredni, vlasništvo 1/1. Kuća: Petrinja, 55.00 m2 (prodaja).

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.06.2025.,

www.indomio.hr

Kuća prizemnica stambene površine od 100 m2 ,2 dvorišne zgrade,okućnica i ograđeno zemljište na kojoj se nalaze Srne i zemljište ukupne površine od 52497 m2 u Komogovini. Kuća se sastoji od 3 sobe,kuhinje,kupaonice+wc-a,terase,nedovršenih prostorija u potkrovlju i garae u dvorišnoj....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u Petrinji površine 86m2. Kuća se sastoji od: hodnika, ostave, dvije spavaće sobe, kupaonice te kuhinje sa boravkom. Kuća također ima i tavan, te se u dvorištu nalazi drvarnica, terasa, ljetna kuhinja i garaza. Grijanje je centralno. Lokacijski nekretnina je: 30 m....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 88.000 €, 150,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.indomio.hr

Provjereno - rastući je trend i sve više ljudi koji traže kuću na osami. Takvih je sve manje u ponudi i ugrabite ovu priliku. Da, moguće je pronači urednu kuću s umjerenom cijenom ali rijetko koja na selu nema susjede koji se bave glasnom poljoprivredom ili barem ruševinu u vidokrugu.....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 95.000 €, 59,91 m2 cca 1590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se nenamješten stan od 59,91 m2 na prvom katu kuće koja se nalazi na parceli ukupne površine 363 m², u mirnoj i uređenoj ulici u Petrinji. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje, kupaonice, hodnika, spremišta, balkona te tavana na korištenje. Stan je adaptiran 2010. godine.....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 103.824 €, 164,84 m2 cca 630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se nekretnina upisana u zk.ul.br. 9087 k.o. PETRINJA, a koja se sastoji od kč.br. 4212/24, KUĆA UNSKA ULICA 81 m2, ZGRADA UNSKA ULICA 19 m2, DVORIŠTE UNSKA ULICA 391 m2. Unska 15, Petrinja Kuća: Petrinja 164 m2 + garaža 50,29 m2 (prodaja).

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 119.000 €, 100,00 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA S POSLOVNIM PROSTOROM + GARAŽA | SLATINA, PETRINJA Prodaje se samostojeća kuća na odličnoj i mirnoj lokaciji u naselju Slatina, Petrinja (Ivana Vončine). Osnovne informacije: - površina: prizemlje: 100 m² (poslovni prostor) kat: 100 m² stambeni prostor potkrovlje: 100 m² (nije....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 135.000 €, 195,00 m2 cca 690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2024.,

www.indomio.hr

Prodaje se katnica u Petrinji s pomoćnim zgradama, nedaleko centra grada. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i visokog potkrovlja. U prizemlju se nalaze dvije sobe, kupaonica, kuhinja s dnevnim boravkom te ostava i isti raspored je na katu. Prostor je moguće koristiti kao dva odvojena....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 135.000 €, 196,00 m2 cca 690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.07.2025.,

www.indomio.hr

Kuća katnica stambene površine od 196 m2,dvorišna zgrada i dvorište od 574 m2 u Petrinji. Kuća se sastoji od 4 sobe,2 kuhinje,2 kupaone+wc,2 balkona,garaže. Struja,voda,septička jama,klasično grijanje. Kuća je izgrađena 1974 godine. .

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju kuća u Petrinji ? 140 m², 4 spavaće sobe, dvorište od 400m2, odmah useljiva. Prodaje se prostrana obiteljska kuća u mirnom dijelu Petrinje, ukupne površine 140 m². Kuća je idealna za obitelj, s funkcionalnim rasporedom prostorija na dvije etaže. Prizemlje sadrži: prostrani....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 140.000 €, 99,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se nenamještena kuća u Petrinji koja se nalazi na parceli ukupne površine 672 m², te je etažirana na dva odvojena stana ? prizemlje i kat, svaki površine 99 m². Kuća je sagrađena 1973. godine, a adaptirana je 2005. godine. Grijanje klasično na drva. Smještena je na mirnoj....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 149.000 €, 177,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća mirnoj ulici u centru Petrinje, 10min pješke od crkve. Kuća se sastoji od stana na prizemlju(86m2) i katu(90m2) i neuređenog tavana, te pomoćnih prostorija garaže, kotlovnice i spremišta od ukupno 41m2. Površina parcele je 437m2. Kuća ima zelenu naljepnicu. Vlasništvo....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 170.000 €, 190,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća katnica površine od 190 m2,dvorišna zgrada površine od 47 m2 i dvorište od površine od 300 m2 u Petrinji. Kuća se sastoji od 6 soba, 2 kuhinje, 2 kupaonice+wc-a , 3 balkona i terasu površine od 50 m2. Struja,voda,gradska kanalizacija,centralno grijanje(drva),telefonska linija,optički....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 185.000 € na 175.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PETRINJA, 175.000 €, 144,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 185.000 €
12.04.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća u mirnom dijelu Petrinje u blizini nasipa. U prizemlju su dnevni boravak, blagavaona, kuhinja, wc i dvije ostave. Na katu su 3 sobe (2 manje i jedna veća) i kupaonica. Grijanje je na dva kamina, jedan u prizemlju, drugi na katu. Na kući je novi limeni krov....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 180.000 €, 90,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

POKUPLJE, PETRINJA - Komplet renovirana kuća s garažom Novo uređena kuća s novom unutarnjom i vanjskom stolarijom, potpuno novom kuhinjom i moderno uređenom kupaonicom. Kuća se sastoji od dvije spavaće sobe i prostranog dnevnog boravka, idealnog za ugodan obiteljski život. Uz kuću....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 200.000 €, 170,00 m2 cca 1180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća sa poslovnim prostorom Veliko dvorište sa ulazima iz dvije ulice Hala 098777565 Kuća,poslovni prostor (prodaja).

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 28)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda